Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Το Humble Bundle, κάθε Τρίτη και για μία εβδομάδα θα δίνει από ένα παιχνίδι. Σήμερα και για μία εβδομάδα δίνει το Bastion στο 1$. Αν δώσεις πάνω από το μέσο όρο (2,57$ μέχρι στιγμής) ξεκλειδώνεις:
    • Digital Soundtrack (MP3/FLAC)
    • Bastion Digital Art Pack
    • Bastion Sheet Music
    • Bastion iPhone/Android Ringtones

    και με 25$ ή παραπάνω παίρνετε τα:
    • Bastion Bandana
    • Bastion Original Soundtrack CD
    • Bastion Postcard
    • Transistor Postcard (Supergiant's Next Game!)
    • Includes Worldwide Shipping

    Προσωπικά θα αρκεστώ στο δολλάριο και απλά θα πάρω το παιχνίδι

    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

    Comment


    • Ρε τσιφούτη, δώσε 2,5 δολλάρια, είναι ένα δίευρο Θα εχεις και το soundtrack και πίστεψέ με, αξίζει!
      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

      Comment


      • Δεν έχω άλλα χρήματα στην κάρτα Αυτό που με ενδιαφέρει περισσότερο είναι οι παρτιτούρες, τις οποίες τσίμπησα τζάμπα από εδώ. Είναι σε link με DRM βέβαια που μπορώ να χρησιμοποιήσω μέχρι 3 φορές, όμως και πάλι είναι τζαμπέ και μπορείς να αγοράσεις όσες φορές θέλεις.

        PK World - Τα πάντα για Disney comics!

        Comment


        • Παίδες στο steam σχεδόν σχεδόν όλα τα indie games σε προσφορά,μιλάμε για έκπτωση τουλάχιστον 50%.Ρίξτε μια ματιά.Εγώ τσίμπησα το ftl.


          Tidy!

          Do not blame me.Blame yourself or God.
          In Matsuno we trust.

          Comment


          • Wii U Premium + Zombi U £199 στα HMV.
            Που να ανακοινωσουν και official price drop..

            Comment


            • Originally posted by Xeno View Post
              Wii U Premium + Zombi U £199 στα HMV.
              Που να ανακοινωσουν και official price drop..
              233 ευρώ δηλαδή;;;;

              Comment


              • Ναι.. τελευταια εχει γινει γενικα θεμα οπως διαβαζω κιολας απο τους UK retailers που "κραζουν" τη Nintendo κυριως λογω ελλειψης τιτλων και λιγοτερο λογω τιμης, αλλα οκ αν δε φευγουν τα μηχανηματα απο τα ραφια βαζουν ο,τι τιμες θελουν. Καπου διαβασα πως η Nintendo τους ειπε να περιμενουν μεσα στις ερχομενες εβδομαδες καποια "λυση". Μειωση τιμης; Δε νομιζω να χει νοημα, δεν περιμεναν καν τη Nintendo για αυτο. Το λογικο ειναι να βγαλουν επιτελους κανα παιχνιδι, απορω τι σκεφτονται με την E3 να ειναι ακομα μακρια. Τελος οπως λενε και σε αλλα fora πλακα θα χει να δουμε κανα Wii U Ambassador pack à la 3DS, 10 SNES + 10 N64 roms (lol).

                Comment


                • Originally posted by Xeno View Post
                  Wii U Premium + Zombi U £199 στα HMV.
                  Ψηνομαι... ψηνομαι ασχημα λεμε... στο τσακ ειμαι να μπω nintendo.gr να τρολλαρω
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • Εγώ πάντως δεν βλέπω καμία ευκαιρία...
                     
                    :troll:

                    Comment


                    • Εμένα πάντως κάτι με έπιασε. Έχω φίλο στην Αγγλία που έρχεται σε ένα μήνα. Λεφτά δεν έχω.... αλλά είναι καλή ευκαιρία. Και με επίση πρώση τιμής τόσο λίγο δεν θα το βρεις καινούργιο, ειδικά αν ξυπνήσει η Nintendo και βγάλει παιχνίδια, και δούμε καμιά ανάσταση όπως στο 3DS.

                      Comment


                      • Find in-depth gaming news and hands-on reviews of the latest video games, video consoles and accessories.


                        Τρελό weekly humble bundle. Με 1 δολλάριο Darksiders + Red Faction: Armageddon + DLC + OSTs, με πάνω από το μέσο (6,7$ τώρα) το...

                        Darksiders 2


                        Το δικό μου το τσίμπησα ταχύτατα.
                        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                        Comment


                        • Δεν είχα ασχοληθεί καθόλου με το παιχνίδι, ούτε είχα ασχοληθεί με το THQ Bundle όταν έδιναν το πρώτο της σειράς. Όμως λίγο που το είδα, μου φάνηκε πολύ Legacy Of Kain στυλ και με ψήνει πολύ είναι η αλήθεια. Αξίζει το δεύτερο ή να πάω μόνο για το πρώτο;

                          PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                          Comment


                          • Αξίζουν και τα 2. Το πρώτο είναι ουσιαστικά ένα Zelda (Overworld, backtracking, κομμάτια εκμάθησης νέου εξοπλισμού, collectibles κλπ) ενώ το δεύτερο είναι πολύ βελτιωμένο σε όλους τους τομείς. Και τα δύο παιχνίδια είναι ΠΑΡΑ πολύ καλά (ειδικά το 2 είχε πάρει πολύ καλές κριτικές από το κοινό), ενώ για το πρώτο είχα γράψει και στο αντίστοιχο θέμα.

                            EDIT Έτσι για την καλτίλα, ορίστε το θέμα του παιχνιδιού με πολύ καλά posts. Κερδίζω βαθμούς για τη σύγκριση με Soul Reaver

                            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                            Comment


                            • Ξεκινησε το Xbox Live Spring Sale http://www.xbox.com/en-US/community/...ons/springsale
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • Originally posted by Titus View Post
                                Αξίζουν και τα 2. Το πρώτο είναι ουσιαστικά ένα Zelda (Overworld, backtracking, κομμάτια εκμάθησης νέου εξοπλισμού, collectibles κλπ) ενώ το δεύτερο είναι πολύ βελτιωμένο σε όλους τους τομείς. Και τα δύο παιχνίδια είναι ΠΑΡΑ πολύ καλά (ειδικά το 2 είχε πάρει πολύ καλές κριτικές από το κοινό), ενώ για το πρώτο είχα γράψει και στο αντίστοιχο θέμα.

                                EDIT Έτσι για την καλτίλα, ορίστε το θέμα του παιχνιδιού με πολύ καλά posts. Κερδίζω βαθμούς για τη σύγκριση με Soul Reaver

                                http://www.gamers-odyssey.com/forums...ght=darksiders
                                Ναι αλλά για να ευλογήσω και γω τα γένια μου το αναφέρω το Legacy of Kain λίγα ποστς πιο πάνω
                                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                                Comment

                                Working...
                                X