Announcement

Collapse
No announcement yet.

Role Players Realm

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • κοιτα θεωρητικα θα μπορουσα να κανω κατι τετοιο πανω σε πολλα jrpgs και franshises απο jrpgs πιστεψε με αλλα αφενος δεν εχω τον χρονο και αφετερου ειμαι εξαιρετικα lazy οταν ερχεται η ωρα να γραψω ενα κειμενο, πσοσο μαλλον review η αφιερωμα

    απλα ετυχε να ξαναπιασω το destiny και ειπα να αναφερω 5 πραγματα γι αυτο για οσους δεν εχουνε την ευκαιρια να το δουνε ειτε λογω γλωσσας (προφανως) ειτε δεν ειναι αρκετα καμμενοι με jrpgs (οσο πχ εγω) και να προσπερασουνε το παραπανω εμποδιο

    Comment


    • Originally posted by Vaynard View Post
      κοιτα θεωρητικα θα μπορουσα να κανω κατι τετοιο πανω σε πολλα jrpgs και franshises απο jrpgs πιστεψε με αλλα αφενος δεν εχω τον χρονο και αφετερου ειμαι εξαιρετικα lazy οταν ερχεται η ωρα να γραψω ενα κειμενο, πσοσο μαλλον review η αφιερωμα

      απλα ετυχε να ξαναπιασω το destiny και ειπα να αναφερω 5 πραγματα γι αυτο για οσους δεν εχουνε την ευκαιρια να το δουνε ειτε λογω γλωσσας (προφανως) ειτε δεν ειναι αρκετα καμμενοι με jrpgs (οσο πχ εγω) και να προσπερασουνε το παραπανω εμποδιο
      Για την γλώσσα είναι ολοφάνερο που κανείς δεν ξέρει Ιαπωνικά, όπως εγώ και ο straier.
      Όσο για μένα με ξέρεις, αλλά τότε δεν είχα την τύχη, λόγω οικονομικής δυσκολίας.
      sigpic

      Comment


      • παρατα οτι κανεις και κατεβασε το iso να παιξεις το directors cut, αφου ξερεις και ιαπωνικα, στο λεω ετσι απλα

        Comment


        • Oxi vevaia, o tanno xrwstaei poio shmantika games, FF7 leme
          An den thelei na ton vrw kai na ton deirw prwta tha paiksei FF7 kai meta as kanei oti thelei xar xar xar yar!
          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
          Kindred, this blade and I.
          "

          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
          Greek Gaming Videos
          Greek Final Fantasy Forum

          Comment


          • LOL...

            Θα τα παίξω. Μην αγχώνεστε! Παίζω το Chrono Trigger που του χρωστάω ένα gameplay. ^^
            sigpic

            Comment


            • δεν εχεις παιξει το ff7?


              Comment


              • Λίγο το έπαιξα. Δεν μπόρεσα να το προχωρήσω πολύ, γιατί τα έφτυσε το fail patch και μετά δεν μπόρεσα να το ξανακάνω να ανοίξει. Την επόμενη φορά θα κατεβάσω το emu και θα βρω ένα ΕΓΚΥΡΟ patch για να το παίξω!
                sigpic

                Comment


                • πολυ ενδιαφερον poll


                  το graces ερχεται πρωτο , αντε να το φερουν απ τα μερη μας

                  Comment


                  • Oλοκαίνουριος RPG τίτλος από τους δημιουργούς του Lunar και του Grandia (τα δυο αγαπημένα μου rpg) κι εγώ το ζώον τόσο καιρό δεν το 'χα πάρει χαμπάρι;
                    - Anime based on videogames list -

                    Comment


                    • nice info!! ουτε εγω το ειχα παρει πρεφα

                      Comment


                      • It's punishment time! (video ακατάλληλο για ανήλικες)
                        This is my forth Punish Time with Ran! :D This is an Awesome Game! Go Buy It Now! Support it's Localization!Criminal Girls is a game made by NIS and Image Ep...

                        Όχι, δεν είναι hentai τίτλος αλλά ένας από τους πιο πρόσφατους rpg τίτλους της Nippon Ichi. Με την κυκλοφορία του Neptunia στην Αμερική δεν θα μου κάνει εντύπωση αν φέρουν και το Criminal Girl (και μάλιστα σε συλλεκτική έκδοση).
                        - Anime based on videogames list -

                        Comment


                        • nice infos vetus!

                          τα tales 2 , 1 remake που τα θυμηθηκες ρε vanyard? θυμαμαι ειχα κανει εκτενεις αναφορες στο προηγουμενο φορουμ αλλα δυστυχως δεν υπηρχε ατομο τοτε που να ενδιαφερεται , λογικο αλλωστς λογω γλωσσας.

                          περι του 2 το εχω πει πολλες φορες,πιθανα προκειται για το πιο ολοκληρωμενο tales of. εχει τα παντα και τα κανει σωστα. καλο σεναριο, πολλα quests, ενδιαφερον κοσμο
                          " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                          Authenticity sir, authenticity. "

                          Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                          Comment


                          • Originally posted by Scatman View Post
                            nice infos vetus!

                            τα tales 2 , 1 remake που τα θυμηθηκες ρε vanyard? θυμαμαι ειχα κανει εκτενεις αναφορες στο προηγουμενο φορουμ αλλα δυστυχως δεν υπηρχε ατομο τοτε που να ενδιαφερεται , λογικο αλλωστς λογω γλωσσας.

                            περι του 2 το εχω πει πολλες φορες,πιθανα προκειται για το πιο ολοκληρωμενο tales of. εχει τα παντα και τα κανει σωστα. καλο σεναριο, πολλα quests, ενδιαφερον κοσμο και γενικα προκειται για
                            Θα μου έκανες την χάρη να μου φέρεις τις αναφορές να τις διαβάσω?
                            sigpic

                            Comment


                            • Tanno λογικα βρισκεται στα πρωτα ποστς του "Τι παιζετε αυτον τον καιρο" αλλιως εξαφανιστηκαν στο προηγουμενο φορουμ ~πριν πεσει~. Εκεινη την περιοδο εκανα αναφορες σε πολλα jrpgs καθως ειχα πολυ χρονο και διαθεση.

                              Πιο προσφατη , απλη αναφορα μου στα 2 παιχνιδια ειναι στο review του Eternia οπου τα χαρακτηριζω πολυ καλα.
                              " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                              Authenticity sir, authenticity. "

                              Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                              Comment


                              • Για τους οπαδούς του Earthbound:
                                - Anime based on videogames list -

                                Comment

                                Working...
                                X