Announcement

Collapse
No announcement yet.

Role Players Realm

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ευχαριστω για τη διορθωση Belmont!
    Fix-αριστηκε!
    " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

    Authenticity sir, authenticity. "

    Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



    Comment


    • Tales of Vesperia ~Release Date~

      Age of COnan
      " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

      Authenticity sir, authenticity. "

      Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



      Comment


      • World Destruction - video

        Comment


        • ΔΩΣΕ ΜΩΡΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑ S-E CHOCOBO ΣΤΑ ΘΥΜΑΤΑ-FANBOYS!!!!!!!!&#3 3;!

          Πόσο πολύ γουστάρω. Το δεύτερο φαίνεται σαν αυτά τα ανύπαρκτα chocobo dungeon, αλλά το πρώτο φάινεται σαν το ΥΠΕΡΕΠΙΚΟ Final Fantasy Fables. ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!!

          Ieon, burai, laharl πάμε για τρελό λιώσιμο και πάλι ρεεεεεεε.

          Comment


          • Eτσι τα κοτοπουλα θα κατακτησουν τον κοσμο !


            Aντρέας Παγουλάτος

            Comment


            • Πόσο πολύ γουστάρω. Το δεύτερο φαίνεται σαν αυτά τα ανύπαρκτα chocobo dungeon, αλλά το πρώτο φάινεται σαν το ΥΠΕΡΕΠΙΚΟ Final Fantasy Fables. ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!![/b]
              falls down and dies...
              «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

              Comment


              • το έχεις ξεφτιλίσει μωρή S-E.πόσο ξεζούμισμα πια του ταλαίπωρου αυτού franchise;
                Carpe diem

                Comment


                • Ας το ξεζουμίσει όσο δεν πάει, Chocobo for dear life .

                  Πέραν της πλάκας, το προηγούμενο παιχνίδι στο ds μου άρεσε πάρα πολύ και πέρασα απίστευτες στιγμές λιωσίματος και άπειρου γέλιου με την κοπέλα μου, επομένως γουστάρω πάρα πολύ που θα βγει συνέχειά του.

                  Comment


                  • Τα chocobo games είναι για μας τα θύματα.
                    Επίσης μου άρεσαν πάρα πολύ οι αναφορές σε παλιότερα FF όπως και το card based battle system.Αν προσθέσουν και τυχαίες μάχες card based θα είναι κατά πολύ ανώτερο του πρώτου.
                    Αν και μου είχε σπάσει τα νεύρα ήταν περίεργα εθιστικό...
                    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                    Comment


                    • τι θα μς έλεγες εσύ παλιοchocobo?




                      edit:beaten by burai fighter


                      στον evans από πάνω πήγαινε
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Eτσι ο Evans εβαλε το avatar που ταιριαζει στην περιπτωση !!
                        το Fables παντως ηταν αρκετα καλο και αντικειμενικα ανω του μετριου


                        Aντρέας Παγουλάτος

                        Comment


                        • Τα chocobo games είναι για μας τα θύματα.
                          Επίσης μου άρεσαν πάρα πολύ οι αναφορές σε παλιότερα FF όπως και το card based battle system.Αν προσθέσουν και τυχαίες μάχες card based θα είναι κατά πολύ ανώτερο του πρώτου.
                          Αν και μου είχε σπάσει τα νεύρα ήταν περίεργα εθιστικό...
                          [/b]
                          Όντως αυτά ήταν πολύ ωραία στοιχεία. Αυτό που θα ήθελα από το δεύτερο είναι ένα καλύτερο σενάριο και όχι τόσο ηλίθιο. Δεν περιμένω κάτι το σοβαρό, απλώς το όλο στυλάκι του πρώτου με ξενερώνει (αυτά τα τελείως ανόητα παραμυθάκια). Η μουσική τα έσπαγε απίστευτα πάντως.

                          Περιμένω λοιπόν .

                          Comment


                          • Δεν περιμένω κάτι το σοβαρό, απλώς το όλο στυλάκι του πρώτου με ξενερώνει (αυτά τα τελείως ανόητα παραμυθάκια).[/b]
                            Συμφωνώ.Κακές,ως επί το πλείστον παραποιήσεις των Μύθων του Αισώπου,ή άλλων παραμυθιών.
                            Πάντως αισθητικά μου άρεσε πάρα πολύ ειδικά οι επιτηδευμένα 2d a la paper mario μάχες και οι εικόνες των παραμυθιών.

                            Σεναριακά θα ήθελα ένα όχι τόσο straight cliche σενάριο,αλλά κάτι πιο τρελούτσικο αν και χιουμοριστικό.Και να συμμετέχουν λίγοι παραπάνω χαρακτήρες κάπως πιο ενεργά.
                            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                            Comment


                            • Το Fables μου άρεσε και εμένα πάρα πολύ, αν και ποτέ δεν κατάφερα να πάρω όλες τις κάρτες.

                              Πολύ διασκεδαστικό, φοβερή μουσική. Περιμένουμε με ενδιαφέρον ττα υπόλοιπα.
                              https://www.emulator-zone.com
                              I am an iteration closer to my desired solution!
                              The World Ends With You

                              I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
                              Castlevania Lords of Shadow

                              I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
                              Hyperdimension Neptunia

                              Comment


                              • Έτσι ρε Square,δώσε μας την αρρώστια των mini games πίσω!!!

                                Τέλεια νέα,μπράβο στην Square...Περιμένω κάτι ισάξιο του πρώτου και αν μπορέσουν ας το κάνουν ανώτερο(με λίγα λόγια να αλλάξουν το σενάριο όπως είπαν τα παιδιά)...

                                Evans έχουμε ξεχάσει να παίξουμε διπλό αυτό το παιχνίδι,τς τς τς...πρέπει να το διορθώσουμε αμέσως


                                Comment

                                Working...
                                X