Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα & Ειδήσεις της βιομηχανίας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To έχω υπόψιν μου αλλά είμαι αρκετά σκεπτικός μετά το στραπάτσο του 4... Δε βγάζουν το Shattered Soldier σε HD που είναι και πολύ καλό game?

    Η αισθητική φέρνει αρκετά σε Neo Contra από PS2.

    Εννοείται Probotector, γιατί έτσι πρέπει.
    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

    Comment


    • Originally posted by deus_d0pe View Post


      Γίνεται πραγματικότητα Τίτε.
      ...
      ...
      ...Δε βρίσκω λόγια...ΔΕ ΒΡΙΣΚΩ!!!!

      ΝΑΙ ΜΩΡΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑ!!! ΝΑΙ!!!! Πάρτε και links!

      World of Darkness, the in-development White Wolf MMO, will take four to five years to complete, CCP marketing director …






      ΕΔΩ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ MASQUERADE SETTING!!!!! ΡΕ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΠΡΙΝ ΤΗΣ ΩΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΜΕ!!!!!

      it is set in White Wolf's Vampire: The Masquerade setting. Vampire: The Masquerade was indeed the old World of Darkness RPG, so this MMO should send fans into paroxysms of joy.

      Ardwulf's Lair reports that the MMO will come out in 2012 at the earliest, and that it "will have a focus on player politics and social interaction."
      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

      Comment


      • Αν είναι multiplayer, εγώ είμαι εκτός. Απαγορεύω τα multiplayer ΜΜΟ στα παιχνίδια !
        sigpic

        Comment


        • H Ubisoft ανακοινωσε το Beyond Good and Evil HD (XBLA/PSN)

          Δε γνωριζουμε τιποτα περαν του οτι θα βγει μεσα στο 2011.
          Σιγουρα απροσμενη ανακοινωση, δε νομιζω να το περιμενε κανεις. Απ' τη μια καλη ειδηση για οσους δεν το παιξαν, απο την αλλη δεν ειναι και κανα παλιο παιχνιδι, οποτε δε βλεπω και λογο να το ξαναγορασουν οσοι το εχουν ηδη μιας και δε νομιζω πως ειναι τιτλος με το παραμικρο replay value.

          Μακαρι να βγει οντως το BG&E2 το οποιο εχει χαθει απο προσωπου γης, αλλιως θα ναι κριμα αν αρκεστουμε σε ενα ~λογικα~ βελτιωμενο port.

          Οριστε και η ειδηση απο το joystiq:

          Here's more proof that Ubisoft hasn't forgotten the Beyond Good & Evil franchise: The company is in the process of remastering the Michel Ancel-directed adventure classic for release in 2011 on PlayStation Network and Xbox Live Arcade. According to IGN, Beyond Good & Evil HD will run at 1080p resolution and feature updated character models, higher-resolution textures and a remastered soundtrack, along with Trophies and Achievements.

          Comment


          • Originally posted by Xeno View Post

            Μακαρι να βγει οντως το BG&E2 το οποιο εχει χαθει απο προσωπου γης, αλλιως θα ναι κριμα αν αρκεστουμε σε ενα ~λογικα~ βελτιωμενο port.

            Ούτε ο Indiana δε το βρίσκει πλέον φίλε... Ubisooooft
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • Πολυ ατμοσφαιρικο παιχνιδι παντως με ομορφες τοποθεσιες και εξισου καλο OST, ενω συνοδευοταν και απο καποιες φασεις ελαφρως κωμικες, βλ. Carlson and Peteeeeers.

              "D.B.U.T.T, Don’t Break Up The Team, Carlson And Peters, Page 823"

              Comment





              • YEAAAAH
                Originally posted by Raf
                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                Comment


                • Ωραια νεα, δεν το εχω παιξει αλλα οι περισσοτεροι εδω μεσα λενε τα καλυτερα. Μαλλον θα παει για αγορα στο live arcade που εχω αρκετα msp ακομα μεσα.

                  Comment


                  • Σαν gameplay κτλ ειναι πολυ απλο και δεν προσφερει κατι νεο σε κανεναν τομεα σιγουρα. Παρολαυτα μεσα στην απλοτητα του ειναι αρκετα charming που λενε και ισως αυτο να κερδισε τον περισσοτερο κοσμο. Ετσι κι εμενα παντως μου αφησε αρκετα καλες εντυπωσεις εν τελει, παροτι δε μπορουσα να καταλαβω αν ειχε κατι ιδιαιτερο περαν της αισθητικης του, τοσο οπτικα οσο και ακουστικα.

                    Comment


                    • Μπορει το port να βγαινει για να δουν αν αξιζει να επενδυσουν στο 2.
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • Μπα δεν ειναι λογικο αυτο, αλλωστε δε μπορει να εχουν σοβαρες προσδοκιες για κατι τετοιο.
                        Υπο αλλες συνθηκες θα ελεγα πως επειδη εχουν ΔΕΔΟΜΕΝΗ την κυκλοφορια του 2, απλα θα βγαλουν το 1 λιγο καιρο πριν ετσι για το hype.
                        Απλα εδω μιλαμε για την Ubisoft η οποια πραγματικα δεν εχω ιδεα τι σκεφτεται.

                        Comment


                        • Originally posted by Xeno
                          NBA Elite 11 delayed (SPM)
                          NBA Jam coming as standalone product on PS3/360 (FUCK YEAH)


                          Find in-depth gaming news and hands-on reviews of the latest video games, video consoles and accessories.


                          Τεραστια νεα, ακους εκει να παρουμε NBA Elite (Live) για με το ζορι. Ας βαλουν το Elite σαν DLC code του Jam, first things first.

                          Boom shakalaka is closer than ever .
                          Άργησα να το πάρω πρέφα αλλά πραγματικά μου έφτιαξες τη μέρα.

                          Originally posted by Dj Solid View Post
                          Χιιιιιιιιιιιζ ον ΦΑΗΑΡ!!!!!!!!!

                          Μαζι με ΝΒΑ2Κ11 (Jordan BIATCHES!!!!) ειναι must για μενα και τον Xeno, Ι know that!!!!
                          Εμείς στο πηγάδι κατουρήσαμε και δεν είναι Must και για εμάς;
                          2K βέβαια η αλήθεια είναι ότι έχω μείνει στο 8 γιατί πλέον δεν έχω παρέα για local και το on line του 7 δεν μου άρεσε καθόλου που δεν ξαναμπήκα στον κόπο να δοκιμάσω και κάποιο επόμενο.

                          Comment


                          • Οριστε και οι πρωτες εικονες του BG&E: HD :
                            Ubisoft just announced the upcoming release in 2011 of the Beyond Good & Evil HD, the 1080p remaster of the excellent Beyond Good & Evil. While waiting for its sequel, I guess it will have to do.


                            Συμπαθητικο φαινεται οντως, χωρις κατι το συγκλονιστικο βεβαια, αλλα σιγουρα το καθιστα more than playable .

                            Comment


                            • Ο Yuji Naka κατά την διάρκεια συνέντευξής του,εξομολογείται πως θα ήθελε πως και πως να εργαστεί πάνω στον σχεδιασμό του dreamcast 2!




                              Mαζί σου είμαστε Νακα αλλά δυστυχώς δεν την παίρνει την σεγκα με τίποτα να κυκλοφορήσει νέο hardware την δεδομένη χρονική στιγμή.


                              Tidy!

                              Do not blame me.Blame yourself or God.
                              In Matsuno we trust.

                              Comment


                              • Panasonic Unveils New Handheld Platform "The Jungle"
                                http://www.1up.com/news/panasonic-un...latform-jungle

                                Comment

                                Working...
                                X