Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα & Ειδήσεις της βιομηχανίας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Want!!!!

    Comment


    • Άμα υποστηριχθεί με homebrew θα πέσει τρελό κάψιμο.

      Comment


      • REALMS OF ANCIENT WAR - Hack & Slash
        Xbox Live, PSN, PC



        Do a barrel roll!

        Comment


        • Originally posted by Evans View Post


          ΝΑΙ ΜΩΡΗ ΠΟΥΤΑΝΑ SNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! INSTABUY DAY ONE ΛΕΜΕ!!!!!!!

          Comment


          • Μονο εμενα μου φαινεται σαν ενα προχειρο iPhone 4 photoshop αυτο που βλεπουμε;
            Αντε να δουμε αν θα υπαρξει και καποιο confirmation περαν του leak απο καποιο blog.

            Comment


            • Ωραίο το RAW ένα καλό hack n slash λείπει...
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Originally posted by Xeno View Post
                Μονο εμενα μου φαινεται σαν ενα προχειρο iPhone 4 photoshop αυτο που βλεπουμε;
                Αντε να δουμε αν θα υπαρξει και καποιο confirmation περαν του leak απο καποιο blog.
                Όντως. Τα shoulder buttons είναι τελείως λάθος.

                Comment


                • Πολυ fail τα specs του 720 αν ειναι αληθεια.. Radeon 6670 lol...

                  Comment


                  • Originally posted by i Have no Equal View Post
                    Πολυ fail τα specs του 720 αν ειναι αληθεια.. Radeon 6670 lol...

                    http://uk.ign.com/articles/2012/01/2...as-current-gen
                    20% δυνατότερο από το Wii U;
                    Τότε τι μας πρήζανε ότι τo Wii U θα είναι ξεπερασμένο;

                    Comment


                    • Originally posted by i Have no Equal View Post
                      Πολυ fail τα specs του 720 αν ειναι αληθεια.. Radeon 6670 lol...

                      http://uk.ign.com/articles/2012/01/2...as-current-gen
                      Ακόμα κι αν ισχύει αυτή η φήμη, που προσωπικά μου φαίνεται τουλάχιστον περίεργη, είμαι σίγουρος ότι τα τελικά specs θα είναι καλύτερα. Θεωρώ πάντως ότι το Xbox, στη παρούσα φάση, είναι η κονσόλα που θέτει τα standards σε τεχνικό επίπεδο. Όποια κι αν είναι τελικά τα specs, πιστεύω ότι είναι δύσκολο το PS4 να απομακρυνθεί από αυτά.
                      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                      Comment


                      • Βασικά παίζει να το πάνε σε εποχές Mega Drive- SNES όπου τα τεχνικά χαρακτηριστικά ήταν ανώτερα της προηγούμενης 8bit γενιάς αλλά και πάλι δεν υπήρχε το τεράστιο τεχνολογικό άλμα. Πάνω από όλα τους ενδιαφέρει η προσιτή τιμή. Ειδικά η Msoft- αν τελικά ισχύει κάτι τέτοιο μιας και πολλά αλλάζουν μέχρι την οριστική ανακοίνωση των specs- θέλει να έχει ενσωματωμένο και το Kinect η νέα κονσόλα και θα βασίζεται και πάλι πολύ στο online. Αν συνυπολογίσουμε το πόσο εντυπωσιακά πράγματα βλέπουμε ακόμη και τώρα( για κονσόλες πάντα) από τα ταπεινά specs του 360, δεν είναι και τόσο άσχημα.
                        Τα PC πάντα θα παίζουν μπάλα στο τεχνικό κομμάτι σε άλλο επίπεδο ούτως ή άλλως.
                        «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                        Comment


                        • Δεν γινεται η τωρινη μου καρτα γραφικων να ειναι καλυτερη απο το xbox 720 που θα βγει ουτε και εγω ξερω ποτε.. Το 360 και το PS3 οταν βγηκαν ηταν κοντα σε ενα πολυ καλο gaming pc της εποχης.. Δεν ειναι θεμα graphic whore καμια σχεση, αλλα οταν σκασω 350-400ε σιγουρα για να παρω κονσολα νεα θελω να ειναι τουλαχιστον συγκρισημη με τα high end pc σε θεμα γραφικων. Αλλιως δινω τα ιδια παιρνω μια απο της καλυτερες καρτες που κυκλοφορουν και φευγω σε αλλο επιπεδο. Ναι θα μου πεις το Kinect και οι αλλες βλακειες, αν ειναι να γινει μια social μπουρδα για retards που δεν βλεπουν διαφορα να μου λειπει.. PC και τελος τοτε..

                          Εγω νομιζω οτι στη Sony θα τριβουν τα χερια τους αν αληθευουν ολα αυτα..

                          Comment


                          • To ps4 θα έχει 2x GTX 580:troll:
                            Star Citizen videos Star Citizen gallery

                            Comment


                            • Είναι γνωστό πάντως ότι μια κάρτα αποδίδει διαφορετικά στο περιβάλλον της κονσόλας απ' ότι στου PC. Επειδή πάντως έχουν ακουστεί διάφορα τις τελευταίες 24 ώρες, ρώτησα τον Βέζο για την εν λόγω φήμη και μου είπε ότι, αν ισχύει το 6x 360, η διαφορά, σε όλα τα επίπεδα, θα είναι σημαντική σε σχέση με όσα έχουμε δει σε αυτή τη γενιά.
                              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                              Comment


                              • Ναι 2,3 fancy φιλτρα + good programming βγαζεις καλο αποτελεσμα το ξερουμε αυτο. Τι να το κανω ομως οταν με κοροιδευουν? 6670 σοβαρα?? Θα αγορασω hardware που δεν ηταν καλο καν το 2011 το 2013?? Και beast CPU να βαλουν παλι η καρτα δεν θα τραβαει.. Δεν ειναι δυνατον η GTX 460 που πηρα 150ε πριν απο ενα χρονο να ειναι καλυτερη, ειναι ultra fail απλά οτι φιλτρο και να βαλουν οτι και να κανουν. Περιμενα παπαδες απο τη νεα γενια και ειδικα απο το xbox720 τουλαχιστον στον τεχνολογικο τομεα.. Βαλτε τουλαχιστον μια καλη καρτα του 2011 μια 6950 FFS..:troll:

                                Απλα καταλαβα που το πανε, facebook integration/kinect και social χαζομαρες μια που εχει γινει μοδα και η nerdy φαση 9gag στυλ. Εξυπνα σκεφτονται δε λεω..

                                Comment

                                Working...
                                X