Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα και ειδήσεις για Nintendo Switch, 2DS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Καμία HD console δεν είχε ως τώρα HDMI στο κουτί και έπρεπε να αγοράσεις. Είτε το βρεις με 1€ είτε με 100€, είναι λίγο ενοχλητικό το ότι στην HD-gen καμία εταιρεία δεν προσέφερε κάτι τόσο βασικό, αλλά ταυτόχρονα προωθούσε τα υπερεκτιμημένα καλώδιά της.

    Comment


    • Επίσης κάποια hdmi καλώδια είναι και αρκετά ακριβά.Πολύ καλό το ότι περιέχεται στην συσκευασία,θυμάμαι ότι για τα hd μηχανήματα έπρεπε να σκάμε και άλλα λεφτά για τα καλώδια.

      Πάρτε και ένα βιντεάκι από το nintentoland.



      Tidy!

      Do not blame me.Blame yourself or God.
      In Matsuno we trust.

      Comment


      • Το Nintendo Land φαίνεται αρκετά χαβαλεδιάρικο αλλά χωρίς online;
        Είπαμε games σαν και αυτό είναι πιο ωραία σε σαλόνι με φίλους, αλλά βάλε και το άτιμο το online να υπάρχει. Τα ίδια και στο NSM U.

        Comment


        • Επίσης κάποια hdmi καλώδια είναι και αρκετά ακριβά.Πολύ καλό το ότι περιέχεται στην συσκευασία,θυμάμαι ότι για τα hd μηχανήματα έπρεπε να σκάμε και άλλα λεφτά για τα καλώδια.
          Εγώ HDMI 5 μέτρων με χοντρό καλώδιο το πήρα λιγότερο από 10 ευρώ. Δεν ξέρω από πού τα ψωνίζετε.
          Originally posted by Squall Leonhart
          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
          Originally posted by 丹野
          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
          Originally posted by Ryu_gr
          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

          Comment


          • ΠΩΩΩΩ τα κουτιά είναι ΜΠΛΕ;;;;

            μου θυμίζει βίντεο κλαμπ

            μπλιαξ μπλιαξ μπλιαξ

            γιατι όχι μαύρα ρε γαμώ

            Comment


            • Originally posted by Linkmastersword View Post
              ΠΩΩΩΩ τα κουτιά είναι ΜΠΛΕ;;;;

              μου θυμίζει βίντεο κλαμπ

              μπλιαξ μπλιαξ μπλιαξ

              γιατι όχι μαύρα ρε γαμώ
              Δεν ξέρω αν φταίει ότι έχω ανεχτεί το άθλιο λαχανί τόσα χρόνια, αλλά τα μπλε είναι ωραιότατα.

              Comment


              • Δε λέω το μπλε είναι το αγαπημένο μου χρώμα, το λαχανί ήταν μια χαρά γιατί ήταν TRANSPARENT και επίσης ταίριαζε με την κονσόλα.


                Comment


                • Εμένα μ'αρέσει το μπλε πάντως.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Ο χαρτης του NSMB U σε υψηλη αναλυση: (spoiler?) http://www.mariowiki.com/images/7/76...oomKingdom.png

                    Μ' αρεσει πολυ η αισθητικη του.
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • Eνιαιος χαρτης και πολλα secret exits.... Ενα μικρο tribute στο καλυτερο 2d Mario. Κριμα που η αισθητικη παραμενει NSMB. Τα reviews παντως ειναι περιεργως θετικα, κανουν λογο για πολυ φρεσκο level design, ωραιες νεες ιδεες και αυξημενη δυσκολια. Τωρα το ποτε θα το παιξουμε ειναι αλλο θεμα, αλλα οκ κουβεντα να γινεται.

                      Comment


                      • Δες και αυτο για tribute: (Big Spoiler) http://i.imgur.com/6TqF0.png

                        Ειδα παντως τη τελευταια πιστα του Bowser και μου φανηκε αρκετα μικρη κι ευκολη, επισης το ign το βρηκε καπως πιο ευκολο απ'το NSMB Wii.
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • Εγω το ειδα, οπως και το αλλο που λες αν και δεν εκανα κλικ στο 2ο (περιεργως εχουμε τις ιδιες πηγες ε ).
                          Αυτο στην πρωτη εικονα τι σου λεει; Προσφατα το τελειωσα μαζι με ολο το Special World που ακολουθει.. Πολυ ακυρη φαση κιολας αλλα ειχε την πλακα του σαν εμπειρια.

                          Comment


                          •  
                            Υπηρχε παρομοιος κοσμος σε αστερι στο SMW, μπορει να μη το χω τελειωσει αλλα ειχα δει εσενα να το παιζεις και ειχα ανακαλυψει κι εγω μια κρυφη εξοδο που με εβγαλε στο αστερι.
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Originally posted by Xeno View Post
                              Eνιαιος χαρτης και πολλα secret exits.... Ενα μικρο tribute στο καλυτερο 2d Mario. Κριμα που η αισθητικη παραμενει NSMB.

                              ΠΕΣ ΤΑ c00clitsa m'
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment


                              • Originally posted by Ramparter View Post
                                 
                                Υπηρχε παρομοιος κοσμος σε αστερι στο SMW, μπορει να μη το χω τελειωσει αλλα ειχα δει εσενα να το παιζεις και ειχα ανακαλυψει κι εγω μια κρυφη εξοδο που με εβγαλε στο αστερι.
                                Κουβεντα περι SM World:
                                 
                                Λολ ουτε που το θυμαμαι. Οπως και να χει πριν κανα μηνα τελειωσα πρωτη φορα το Star Road και προ ημερων το Special World. Το παιχνιδι μετραει exits γιατι σε μερικες πιστες υπαρχουν 2. 96 φτανει στο συνολο, εχω λιγο δρομο για να το φτασω αλλα παραμενει το πιο πλουσιο σε περιεχομενο 2d Mario.

                                Comment

                                Working...
                                X