Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα και ειδήσεις για Nintendo Switch, 2DS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bandai Namco has delayed the release of Dark Souls: Remastered for the Nintendo Switch. The game was supposed to release on May 25, 2018. According to a recent announcement, the Nintendo Switch version of Dark Souls: Remastered was delayed due to "t...


    Απλά lol. Είναι επίσημο. Σας λένε casuals.
    sigpic

    Comment


    • Όσο οι hardcores πλακώνονται για το ποιος είναι πιο hardcore η Nintendo και η Google μετράνε το ζεστό παραδάκι τους
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment




      • Η monolith δηλώνει με tweet πως θα ήθελαν να κυκλοφορήσει Xenoblade Chronicles 2, Xenoblade Chronicles X2.

        Εξαιρετικά νέα παρόλο που δεν ανακοινώθηκε η ανάπτυξη κάποιων εκ αυτών, πρόκειται για παιχνίδια που βρίσκονται στην κορυφή των jrpg που κυκλοφόρησαν τα τελευταία χρόνια.


        Tidy!

        Do not blame me.Blame yourself or God.
        In Matsuno we trust.

        Comment


        • Βλέπω δεν υπάρχει monster hunter πουθενά οπότε θα κάνω την αρχή από εδώ! Ευχάριστα νέα για τους λάτρεις της παραδοσιακής σχολής mh καθώς το monster hunter generations ultimate (στην Ιαπωνία mh double cross) έρχεται στο switch στη δύση στις 28 Αυγούστου 2018!! Θα μπορείτε να μεταφέρετε την πρόοδό σας από το mhg του 3ds επίσης και θα μπορέσετε έτσι να μπείτε στο ολοκαίνουριο νέο περιεχόμενο του τίτλου χωρίς να χάσετε ότι κάνατε στο φορητό σας!! Ακολουθεί το τρέιλερ!


          Monster Hunter Generations Ultimate coming to Nintendo Switch on August 28th! http://bit.ly/MHGenUltimateGet ready to hunt monsters in style with Monster Hun...
          Last edited by paixtis; 28-05-2018, 12:40 AM.
          Nintendo I.D.: paixtis
          3ds friend code: 2664-2347-7128

          Comment


          • Αυτες τις μερες ειναι διαθεσιμο το online demo του Mario Tennis. Για καποιον ισως ανεξηγητο λογο ημουν αρκετα hyped και η πρωτη επαφη μου φανηκε πανω κατω μετρια, αλλα του εδωσα μια ακομα ευκαιρια αφου περασε μια μερα και χωνεψα καλυτερα τους μηχανισμους του. Για παιχνιδι tennis ειναι πολυ συνθετο και εχει αρκετο βαθος και γενικα υπαρχει potential για αρκετα fun multiplayer. Ακομα δεν εχω αποφασισει αν εχει πιο πολλα gameplay mechanics απ' οσα θα επρεπε αλλα οπως και να χει φαινεται να εγινε καλη δουλεια και λογικα θα εχει πολυ single player content για οποιον θα θελει να περασει αρκετες ωρες και σε solo play.
            Θα το παρει κανεις αραγε;

            Comment


            • Φήμη που σέρνεται τώρα τελευταία θέλει να κυκλοφορεί το Metroid Prime Trillogy τον Φεβρουάριο του 2019. Μάλιστα, λένε πως η κυκλοφορία αυτή θα ανακοινωθεί στα video game awards που θα πραγματοποιηθούν σε περίπου δύο ώρες από τώρα... Οπότε ίσως όταν ξυπνήσουμε το πρωί να δούμε τα ευχάριστα νέα.


              Tidy!

              Do not blame me.Blame yourself or God.
              In Matsuno we trust.

              Comment


              • Λολ παλι κουβας δε δειξαν τίποτα.

                Οι σημαντικές Nintendo ανακοινώσεις:
                Joker απο Persona 5 ο πρώτος dlc fighter.
                Marvel Ultimate alliance 3 απο Team Ninja / Koei Tecmo exclusive στο Switch
                Do a barrel roll!

                Comment


                • Βγαίνει το Katamari Damacy στο Switch, διάβασα.

                  Comment


                  • HYPE!!!! ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ!!! PORTABLE KATAMARI DAMACY ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΠΑΝΤΑ.

                    Comment


                    • Θα παιχτεί direct τον Γενάρη μάγκες μην ξενερωνετε

                      Comment


                      • Τι λέει παίδες τσίμπησε κανένας το Fire Emblem;

                        Για να πω την αλήθεια με είχαν απογοητεύσει τα FE του 3DS και για αυτό ήμουν αρνητικός για το Three Houses αλλά οι διθυραμβικές κριτικές που αποσπά με κάνουν να το σκέφτομαι. Μου άρεσαν πολύ αυτές οι αλλαγές στο gameplay που φέρνει το τελευταίο πόνημα της Intelligent Systems.


                        Tidy!

                        Do not blame me.Blame yourself or God.
                        In Matsuno we trust.

                        Comment


                        • Το πήρα εγώ αλλά δεν το έχω ξεκινήσει ακόμα, δεν έχω παίξει κανένα fire emblem βέβαια.

                          Comment


                          • Έχω τερματίσει καμιά 10αριά Fire Emblems και Advance Wars, την αγαπάω λίγο την Intelligent Systems (η οποία έχει developάρει και το καλύτερο RPG του κύβου, Paper Mario 2).
                            Παρακολουθώ κάτι χρόνια τα παιχνίδια τους από μακρυά και η διαίσθηση λέει οτι στο Three Houses πέτυχαν επιτέλους την συνταγή που προσπαθούσαν τα τελευταία χρόνια. Χαβ φαν μάγκες μου.

                            Comment


                            • Originally posted by i Have no Equal View Post
                              Το πήρα εγώ αλλά δεν το έχω ξεκινήσει ακόμα, δεν έχω παίξει κανένα fire emblem βέβαια.
                              Κοίτα, δεν είναι απαραίτητο να έχεις παίξει τα προηγούμενα. Σχεδόν κάθε Fire Emblem εξελίσσεται σε ξεχωριστό κόσμο και έχει αυτοτελή ιστορία, το ίδιο πράγμα που συμβαίνει και στα Final Fantasy δηλαδή.


                              Tidy!

                              Do not blame me.Blame yourself or God.
                              In Matsuno we trust.

                              Comment


                              • Πολυ μπλα μπλα και micromanagement αναμεσα στις μαχες αλλα αρχισε να ρολλαρει μετα τις 5-6 ωρες
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X