Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα και ειδήσεις για Nintendo Switch, 2DS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ramparter View Post
    Δυστυχως η πανδημια επηρεασε πολλα projects. Ακουγεται οτι αν δεν υπαρξουν αλλες καθυστερησεις φετος θα δουμε Metroid, Mario Party και DK. Σχεδον σιγουρο και το remake των Diamond / Pearl.
    Αξιοπιστος insider επιβεβαιωνει οοτι WW HD & TP HD επισης ερχονται φετος.

    Ενω και το BotW2 γινεται προσπαθεια να προλαβει τη χρονια, αλλωστε ειχε ακουστει οτι ο αρχικος στοχος ηταν το 2020.
    Σε αυτά που λες έχεις δίκιο, όλα πάνε πίσω, το ίδιο συμβαίνει εξάλλου και στις κονσόλες του ανταγωνισμού, όλα σχεδόν τα first party της Sony θα κυκλοφορήσουν ένα χρόνο μετά.

    Όσον αφορά το pokemon δεν με πτοεί τόσο ο τεχνικός τομέας, βρίσκεται εξάλλου σε πολύ πρώιμο στάδιο το παιχνίδι ακόμα. Το θεωρώ πολύ θετικό πάντως το ότι θα βγει pokemon open world και είμαι πολύ περίεργος να δω πως θα παίζεται, για να είμαι ειλικρινής δεν πιστεύω ότι θα αλλάξουν πολύ τη βασική φόρμουλα, αφενός η σειρά δεν είναι γνωστή για πειραματισμούς και αφετέρου αν υπάρχουν μεγάλες διαφορές στο gameplay θα βγουν οι ποκεμον φαν στους δρόμους με τις τσουγκράνες και τους πυρσούς.


    Tidy!

    Do not blame me.Blame yourself or God.
    In Matsuno we trust.

    Comment


    • Το Legend Arceus μοιάζει με post-apocalyptic Pokemon.

      Πάντως τα γραφικά δε φαίνονται τόσο άσχημο, δε νομίζω πως το PS2 μπορούσε να έχει τέτοιο γρασίδι. Εξάλλου πόσο δυνατότερο από το PS2 είναι το Switch;
      Originally posted by Squall Leonhart
      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
      Originally posted by 丹野
      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
      Originally posted by Ryu_gr
      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

      Comment




      • Καλημέρα, από το αποψινό Indie World περιμένω να δω μόνο μαλακίες.

        Comment




        • 11 Ιουνίου στα $30.

          Comment


          • Μου άρεσε πολύ το τελευταίο. Σίγουρα θα έχει ενδιαφέρον να δούμε τι δημιουργίες θα δούμε με το game creation tool της Νιντεντο. Μακάρι να είναι φιλικό προς τον χρήστη καθώς και να είναι εύκολη η διαδικασία upload και play δημιουργιών, αυτό είναι που έχει και το μεγαλύτερο νόημα εξάλλου σε τέτοιες προσπάθειες.


            Tidy!

            Do not blame me.Blame yourself or God.
            In Matsuno we trust.

            Comment


            • Η Nintendo συνεχίζει να εμπλουτίζει τις δυνατότητες του Switch κυκλοφορώντας application - κομπιουτεράκι. Διαθέσιμο αύριο, 12 Μαΐου.

              Comment


              • Ενταξει δεν ειναι της Nintendo... 10€ λολ
                Do a barrel roll!

                Comment


                • Originally posted by Ramparter View Post
                  Ενταξει δεν ειναι της Nintendo...
                  Ναι αλλά είναι exclusive.

                  Comment


                  • Τέλεια νέο, ανυπομονώ για την κυκλοφορία ενός internet browser, θα το αγοράσω όποτε και αν βγει ανεξαρτήτως τιμής.


                    Tidy!

                    Do not blame me.Blame yourself or God.
                    In Matsuno we trust.

                    Comment


                    • Originally posted by Raf View Post


                      11 Ιουνίου στα $30.
                      Περιμενω να μας πουν περισσοτερα αλλα μαλλον θα ναι η επομενη αγορα μου.
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • Το garage μάλλον θα το τιμήσω και εγώ... η μπορεί να προτιμήσω το Dreams, θα δούμε.

                        Επίσης, η εταιρεία που μας έδωσε το συγκλονιστικό Calculator για το Nintendo Switch επιστρέφει με την επόμενη δημιουργία της, το Xylophone. Πρόκειται για εφαρμογή μέσω της οποίας μπορείς να παίξεις ξυλόφωνο και να δημιουργήσεις ωραίες μελωδίες.

                        Xylophone | Nintendo Switch download software | Games | Nintendo

                        Αυτό πάντως έχει έστω και λίγο ενδιαφέρον.


                        Tidy!

                        Do not blame me.Blame yourself or God.
                        In Matsuno we trust.

                        Comment


                        • Η Νιντέντο συνεχίζει το σερί προσθέτοντας νέα παιχνίδια NES & SNES στη συνδρομητική της υπηρεσία. Συγκεκριμένα, την εβδομάδα που έρχεται καλωσορίζουμε στη γκάμα των κλασικών τίτλων τα Ninja JaJaMaru-kun για NES και Joe and Mac, Magical Drop II, Spanky's Quest, Super Baseball Simulator 1.000 για SNES.

                          Last edited by Raf; 19-05-2021, 01:11 PM.

                          Comment


                          • RIP Gamepass.

                            Comment


                            • Originally posted by Ramparter View Post

                              Περιμενω να μας πουν περισσοτερα αλλα μαλλον θα ναι η επομενη αγορα μου.
                              Νέο τρέιλερ

                              Comment


                              • Μακαρι να καταλαβαινα τι λεει. Επισης πινετε σφηνακι καθε φορα που ακουτε τη λεξη "προγγραμινγκ".
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X