Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα και ειδήσεις για PS3, PS4, PS5, PS Vita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • The Last of Us PAX gameplay video



    Πόσο καταπληκτική ατμόσφαιρα έχει αυτό το παιχνίδι πια!

    Εντωμεταξύ κοιτάξτε πώς αντιδρούν οι εχθροί όταν εσύ έχεις όπλο και αυτοί δεν έχουν! Συμπεριφέρονται όπως υποτίθεται θα ΄'επρεπε να συμπεριφέρεται ο παίχτης: κρύβονται και στήνουν μία διαφορετική στρατηγική, δημιουργούν ήχους ώστε να σε παραπλανήσουν και σου επιτίθενται από εκεί που δεν το περιμένεις. Επίσης η όψη και μόνο του όπλου τους κάνει να τρέχουν.

    Comment


    • Το εντυπωσιακο στο παραπανω βιντεο ειναι οτι παιζει στο ιδιο σημειο με το προηγουμενο της Ε3,αλλα επιλεγει εντελως διαφορετικη στρατηγικη και λειτουργει αψογα.
      Kαμια επαφη με το σε μεγαλο βαθμο scripted uncharted.

      Comment


      • +1

        Comment


        • Το είδατε το νεο (ασχημο) PS3;

          Comment


          • Το είδα κι αδιαφόρησα. Πανάσχημο. Σαν να βγήκε από το παραμυθάκι με το ασχημόπαπο!
            sigpic

            Comment


            • Λες να γίνει κύκνος όταν μεγαλώσει;
              Originally posted by Squall Leonhart
              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
              Originally posted by 丹野
              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
              Originally posted by Ryu_gr
              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

              Comment


              • Originally posted by straier View Post
                Λες να γίνει κύκνος όταν μεγαλώσει;
                Θα του πάρει 3 χρόνια μέχρι να γίνει κύκνος(PS4).
                sigpic

                Comment


                • Εμένα πάλι μου φαίνεται πανέμορφο.Σε μια καλή τιμή θα το τσίμπαγα,ότι πρέπει για ταξίδι.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Το unfinished swan κυκλοφορεί στις 24 Οκτωβρίου.


                    Tidy!

                    Do not blame me.Blame yourself or God.
                    In Matsuno we trust.

                    Comment


                    • Μιας και γίνεται συζήτηση για τα survival horror αυτές της μέρες λόγο RE6, να και μια σχετική είδηση.

                      Deadly Premonition: The Director’s Cut Bringing New Content to PS3
                      Deadly Premonition was the ultimate "love it or hate it" game back in 2010, to the extent that it currently holds a Guinness World Record for "Most Critically Polarizing Survival-Horror Game," and the game continues to see the tremendous support from fans all over the world. On that note, we really took into consideration feedback [...]

                      Comment


                      • Το πόσταρα κι εγώ στο chatbox.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Δεν ξέρω αν το έχετε δει όσοι έχετε PSV αλλά έχει βγει το LBP εδώ και λίγο καιρό καθώς και ντέμο του All Stars.
                          Το πρώτο είναι πολύ κοντά στις PS3 εκδόσεις των παιχνιδιών από όσα μπορώ να δω (έχει 3 επίπεδα βάθους και όχι 2 όπως στο PSP).
                          Το δεύτερο είναι μοιάζει πολύ αντιγραφή του Super Smash Bros. Οι διαφορές έγκεινται στο ότι υπάρχουν 3 κουμπιά επίθεσης αντί για 2 και πως για να σκοτώσεις τους αντιπάλους σου κάνεις μία super της οποίας η μπάρα γεμίζει με τις απλές επιθέσεις. Επίσης δεν έχεις ζωές, και απλά στο τέλος κάθε μάχης υπολογίζει τα kill/deaths κάθε παίκτη. Στις πίστες δε φαίνεται να μπορείς να πέσεις αλλά υπάρχουν environmental hazards και είναι πιο δυναμικές από τις αντίστοιχες του SSB. Το ντέμο είχε τα θεματάκια του, αφού τις μισές φορές άλλο χαρακτήρα διάλεγα και άλλον μου έδινε στη μάχη... Δε νομίζω να το πάρω, δεδομένου ότι δεν τρελαίνομαι ούτε για SSB και είναι δύσκολο να ακολουθήσεις τη δράση λόγω του μεγέθους των χαρακτήρων.
                          Originally posted by Squall Leonhart
                          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                          Originally posted by 丹野
                          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                          Originally posted by Ryu_gr
                          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                          Comment


                          • Συνέχεια του γνωστού διαφημιστικού.

                            Comment


                            • New Uncharted On the Way!

                              Comment


                              • Είσαι μέγιστο troll .

                                Edit: Και λίγα λέω .

                                Comment

                                Working...
                                X