Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα και ειδήσεις για PS3, PS4, PS5, PS Vita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Περιέχει God of War 1, 2, 3, Chains of Olympus, Ghost of Sparta, artbook, Kratos statue.

    Latin America only :troll:

    Gamers in Latin America often get the shaft, either in terms of availability or price (or sometimes both!), so it's nice to see Sony working with the market to give them something nice.

    Comment


    • Η Λατινική Αμερική είναι στην Αμερική πάντως αντίθετα με την άποψη του κοτάκου...
      Originally posted by Squall Leonhart
      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
      Originally posted by 丹野
      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
      Originally posted by Ryu_gr
      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

      Comment


      • FUUUUUUUUUU!!!!!!!!!
        Carpe diem

        Comment


        • δεν σας χάλασε
          Okami HD Confirmed for PS3

          http://thegamershub.net/2012/06/okam...unced-for-ps3/
          Star Citizen videos Star Citizen gallery

          Comment


          • Originally posted by BigBOSS View Post
            δεν σας χάλασε
            Okami HD Confirmed for PS3

            http://thegamershub.net/2012/06/okam...unced-for-ps3/
            :cheers:
            Και πολυ αργησαν!

            Comment


            • Και σίγουρα θα είναι για το Move. Μου αρκεί που το έχω παίξει στο Wii.
              sigpic

              Comment


              • WTF ρε γμτ, τι PS3 που να τους πάρει; Η Sony έχει ξεπεράσει και την Νintendo σε βλακεία.

                Comment


                • Πραγματικά και εγώ δεν μπορώ να καταλάβω τι σκέφτονται εκεί στην sony. Δεν μπορώ να πιστέψω ότι δεν πιέζουν για να βγουν αυτά τα games στο vita.

                  Comment


                  • PS3+Move support=WIN
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Περισσότερο από PS Vita + Touch + OLED screen;

                      Και βγάλε τον παράγοντα "Δεν έχω PS Vita" από το παιχνίδι . Think objectively.

                      Comment


                      • Το θέμα δεν είναι γιατί βγαίνει στο ps3 και οχι στο vita αλλά γιατι δεν βγαινει και στο vita

                        Comment


                        • Μα θα πάρω Vita 100%.
                          Ας βγει και στα 2,δε με νοιάζει.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Originally posted by sOLiD SNAKE View Post
                            Το θέμα δεν είναι γιατί βγαίνει στο ps3 και οχι στο vita αλλά γιατι δεν βγαινει και στο vita
                            Να αυτο εννοώ, ακριβως αυτο.

                            Comment


                            • Βασικά ότι HD remaster βγαίνει από εδώ και πέρα καλύτερα να βγαίνει και στις 2 κονσόλες.
                              Originally posted by Squall Leonhart
                              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                              Originally posted by 丹野
                              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                              Originally posted by Ryu_gr
                              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                              Comment


                              • Ή ακομα καλυτερα να βγαινει digital download σε budget price και cross compatibility με PS3 - PS Vita και τελειωνει καπου εκει το ζητημα "δεν κανουμε πωλησεις, δεν βγαζουμε λεφτα απο τα remakes"...
                                :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                                Comment

                                Working...
                                X