Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα και ειδήσεις για PS3, PS4, PS5, PS Vita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Εδω εχει πολλες direct feed εικονες για console games(εχει και GeoW για σενα IHNE:p)
    Τα γραφικα του Killzone ειναι αυτα που παντα μου αρεσαν περισσοτερο σε κονσολα, θεωρω απο την εποχη του PS2 το killzone βγαζει παντα εξαιρετικο οπτικο αποτελεσμα.. Μπορει να μην με κερδισε η Sony σε αυτη τη γενια αλλα η αληθεια να λεγεται..

    Το GoW αν και φαν να πω την αληθεια μετα το 1 δεν θεωρω οτι υπηρχε καποια ουσιαστικη βελτιωση και αρχιζω να βαριεμαι και την unreal engine..

    Altair εχει και το pc exclusives ξερεις...

    Για να ειμαι και on topic θα ηθελα να δω καλυτερο interface απο το ps4, ποτε δεν το συμπαθησα αυτο που εχει τωρα το θεωρω πολυ κατωτερο απο του 360 και απο του wii ακομα. Οκ δεν ειναι κατι τρομερο αλλα πρεπει..

    Comment


    • [quote]για το ps3 που μου χάλασε ξαφνικά ενω πέντε χρόνια δεν παρουσιάσε κανενα προβλημα σπαστικά πολύ πάντως, όταν το πήρα δεν ήξερα για ylod, μετά το έμαθα αλλά άλλο να το ξέρεις και άλλο να το παθαίνει και το δικό σου ps3[/quote]

      Κι από τότε κύρηξες ιερό πόλεμο στη Sony; Ή συνέβει όταν πήρες PC της προκοπής; Καθαρά εγκυκλοπαιδικά ρωτάω επειδή σε θυμάμαι ένθερμο υποστηρικτή της.

      Εντάξει, το προφανές συζητάμε. Oι κονσόλες δεν κυκλοφορούν με το ρυθμό κυκλοφορίας μιας κάρτας γραφικών.

      Τις νέες μηχανές γραφικών τις έχει δει φαντάζομαι. FOX Engine, Unreal 4, Luminous, Frostbite 2.... Mε το φημολογούμενο-σχεδόν επιβεβαιωμένο hardware των PS4 και Νextbox θεωρείς ότι θα υπάρχει ακόμα λόγος να το συζητάμε;

      sigpic

      Comment


      • Κι από τότε κύρηξες ιερό πόλεμο στη Sony; Ή συνέβει όταν πήρες PC της προκοπής; Καθαρά εγκυκλοπαιδικά ρωτάω επειδή σε θυμάμαι ένθερμο υποστηρικτή της.
        An enweis ton BB tote einai epeidh tou xalase to PS3 meta apo 5 xronia
        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
        Kindred, this blade and I.
        "

        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
        Greek Gaming Videos
        Greek Final Fantasy Forum

        Comment


        • Hideo ωραίο γκιφάκι,αλλά οκ μη βλέπω να παραπονιούνται άτομα που έχουν να γράψουν εδώ από την εποχή των δεινοσαύρων.
          ΙΗΝΕ,το ξέρω ότι και το Πισί έχει αποκλειστηκότητες,το θέμα είναι ότι εγώ ανέφερα τίτλους που όπως κατάλαβα ενδιαφέρουν τον ΒΒ,ενώ εμένα προσωπικά οι αποκλειστηκότητες των Η/Υ με αφήνουν παγερά αδιάφορο.
          Ο ΒΒ αποκύρηξε το ΠΣ3 όταν πήρε Πισί τούμππανο,άλλο που είναι μπρίκι και δεν παίζει όλα φουλ το Witcher 2.BB για πλάκα το έγραψα και παραπάνω,για πλάκα το γράφω κι εδώ,το λέω γιατί είδα ότι απάντησες σοβαρά.
          Carpe diem

          Comment


          • Ατομα που βλεπουν 3 σελιδες off-topic μπορουν να παραπονεθουν τουλαχιστον Altair;
            Ημαρτον, βαλτε μια (ανω εστω) τελεια σε αυτο το κατεβατο. Καποιος ειπε πως υπαρχει θεμα console vs pc gaming, δεν ειδα κατι σχετικο με μια γρηγορη ματια, αν ξερετε κατι ποσταρετε λινκ ή καντε νεο θεμα, αλλα οκ λυπηθειτε μας... εκανα ενα σχολιο και περασε στο ετσι, μεχρι να ξαναμπω γεμισαμε ποστς, στο τελος θα μοιραζουμε λουκετα με το κιλο γιατι τιποτα αλλο δεν πιανει τοπο μαλλον.

            Comment


            • Ta post του μπιγκ μπος ειναι ο ορισμος της μεροληψιας,οκ βρε ανθρωπε,κριμα που σου χαλασε το μηχανημα,ομως αυτο δεν συμαινει οτι το μηχανημα ειναι μαπα,απλα σου χλασε,τερμα.Τελος,αν νομιζεις οτι το pc αντεχει στον χρονο γελιεσαι,δεν ξερω ατομο που να μην του εχει χαλασει κατι μετα απο καποια χρονια λειτουργιας.Εδω που τα λεμε ειναι και λογικο,αφου καθε λιγο και λιγακι ολοι αλλαζουν εξαρτηματα ποιος ο λογος να αντεχουν στον χρονο;

              Τελος,δεν υπαρχει πιο ακυρη συζητηση απο την συγκριση κονσολας και πισι,το δευτερο ειναι ΕΡΓΑΛΕΙΟ και συγκριση δεν υφθσταται.Οπως ειπε και ο ενπστυ μπορει μα γινει μονο συγκριση τιτλων αλλα και παλι εφοσον τα γουστα διαφερουν η κουβεντα δεν εχει νοημα.


              Tidy!

              Do not blame me.Blame yourself or God.
              In Matsuno we trust.

              Comment


              • Originally posted by Deus View Post
                Ta post του μπιγκ μπος ειναι ο ορισμος της μεροληψιας,οκ βρε ανθρωπε,κριμα που σου χαλασε το μηχανημα,ομως αυτο δεν συμαινει οτι το μηχανημα ειναι μαπα,απλα σου χλασε,τερμα.Τελος,αν νομιζεις οτι το pc αντεχει στον χρονο γελιεσαι,δεν ξερω ατομο που να μην του εχει χαλασει κατι μετα απο καποια χρονια λειτουργιας.Εδω που τα λεμε ειναι και λογικο,αφου καθε λιγο και λιγακι ολοι αλλαζουν εξαρτηματα ποιος ο λογος να αντεχουν στον χρονο;
                δεν καταλαβες τι εχω πει και ποιο ειναι το πρόβλημα, ΤΑ RROD KAI YLOD ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΕΥΜΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΕΜΦΑΝΙΣΘΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΕΜΦΑΝΙΣΘΗΚΑΝ 5 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4-5 ΧΡΟΝΙΑ, ΔΗΛΑΔΗ ΔΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΕΜΟΝΟΝΩΜΕΝΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΥΠΑΡΚΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΟΦΕΙΛΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ/ΥΛΙΚΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ/ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗ KAI YΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΘΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ 360 ή ps3. ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΤΙ ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΥΠΗΡΞΕ RROD KAI YLOD ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΛΛΕΙΨΗ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑΣ, συγγνώμη για τα κεφαλαία αλλά αυτό δεν είναι μεροληψία αλλά αναφορά μια κατάστασης που συνέβει και σε μένα και σε άλλους εδώ μέσα. Δεν ειπα ότι είναι μάπα επειδή δεν έχει games ή καλά γραφικά.

                Originally posted by Deus View Post
                Τελος,αν νομιζεις οτι το pc αντεχει στον χρονο γελιεσαι,δεν ξερω ατομο που να μην του εχει χαλασει κατι μετα απο καποια χρονια λειτουργιας.Εδω που τα λεμε ειναι και λογικο,αφου καθε λιγο και λιγακι ολοι αλλαζουν εξαρτηματα ποιος ο λογος να αντεχουν στον χρονο;
                καλα τώρα τι σχέση έχει αυτό και γω ξέρω άτομα που έχουνε pc που δουλεύουνε κανονικά δεκαετία και πάνω, ότι πράμα το προσέχεις κρατάτει ότι δεν το προσέχεις χαλάει, όπως με τα αυτοκίνητα, άμα το βάζεις μπρος μόνο για βόλτα και ουδέποτε βλέπεις λάδια κτλ μετα απο 10 χρονια θα ειναι σαράβαλο ενώ αν το προσέχεις και μετά απο 20 χρονια θα ειναι σε πολύ καλή κατάσταση. Αντιθέτως για τις κονσόλες είπα πως το προβλημα έχει να κάνει με προβλήματα υπερθέρμανσης λόγω κατασκευής, υλικών.

                Originally posted by deus_d0pe View Post

                Κι από τότε κύρηξες ιερό πόλεμο στη Sony; Ή συνέβει όταν πήρες PC της προκοπής; Καθαρά εγκυκλοπαιδικά ρωτάω επειδή σε θυμάμαι ένθερμο υποστηρικτή της.
                είμαι sony fan αλλά τσατιστηκα που μου χάλασε το ps3, που ειναι το περίεργο;

                Originally posted by Xeno View Post
                εκανα ενα σχολιο και περασε στο ετσι, μεχρι να ξαναμπω γεμισαμε ποστς, στο τελος θα μοιραζουμε λουκετα με το κιλο γιατι τιποτα αλλο δεν πιανει τοπο μαλλον.
                τα posts μπορούνε να μεταφερθούνε σε ένα θέμα που ανοιξαμε σχετικό με αυτά που γράφονται εδω, ο τίτλος έλεγε κατι για pc κτλ
                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                Comment


                • Originally posted by BigBOSS View Post
                  δεν καταλαβες τι εχω πει και ποιο ειναι το πρόβλημα, ΤΑ RROD KAI YLOD ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΕΥΜΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΕΜΦΑΝΙΣΘΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΕΜΦΑΝΙΣΘΗΚΑΝ 5 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4-5 ΧΡΟΝΙΑ, ΔΗΛΑΔΗ ΔΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΕΜΟΝΟΝΩΜΕΝΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΥΠΑΡΚΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΟΦΕΙΛΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ/ΥΛΙΚΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ/ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗ KAI YΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΘΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ 360 ή ps3. ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΤΙ ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΥΠΗΡΞΕ RROD KAI YLOD ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΛΛΕΙΨΗ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑΣ, συγγνώμη για τα κεφαλαία αλλά αυτό δεν είναι μεροληψία αλλά αναφορά μια κατάστασης που συνέβει και σε μένα και σε άλλους εδώ μέσα. Δεν ειπα ότι είναι μάπα επειδή δεν έχει games ή καλά γραφικά.



                  είμαι sony fan αλλά τσατιστηκα που μου χάλασε το ps3.
                  Καταρχας μην ζητας συγνωμη για κατι που κανεις εσκεμμενα.Ειτε γραψε με κεφαλαια χωρις να ζητας συγνωμη ειτε μην γραφεις καθολου.

                  Αφετερου,το οτι γραφεις μεροληπτικα πηγαινε στο οτι συμπεριφερεσαι λες και οι υπολογιστες ειναι τα τελεια μηχανηματα που δεν χαλανε με την καμια ενω αυτο δεν ισχυει με την καμια.Χαρακτηριστικα αναφερεις οτι δεν εχουν ημερομηνια ληξης και οτι σε θεμα αξιοπιστιας υπερεχουν των κονσολων παρα λεποντας την πραγματικοτητα,οτι δηλαδη ολοι μας εχουμε αντιμετωπισει καποιο προβλημα με hardware ειτε μικρο ειτε μεγαλο.Υπαρχει σχετικο thread μεχρι και στο δικο μας φορουμ.Θα το παω μαλιστα ενα βημα παραπερα,εινΙ πολυ πιο ευκολο να σου χαλασει εξαρτημα του υπολογιστη παρα κονσολα αλλα αυτο ειναι λογικοτατο,το πρωτο ειναι συνθετο πολυμηχανημα.Προσωπικη εμπειρια,υπηρξαν απειρα προβληματα με hardware ενω με κονσολες ελαχιστα.Επιτελους ας σταματησει η συγκριση αυτη,ειναι εντελως ακυρη.

                  Εντιτ,εναι γνωστο οτι οι εταιρειες hardware δεν δινουν προσοχη στο να κρατανε τα μηχανηματα δεκαετιες και βαλε,αφου ειναι γνωστο τοις πασι οτι οι περισσοτεροι αλλζουν εξαρτηματα καθε λιγα χρονια.Τωρα αν ανα φερεσαι στην μητρικη οκ θα το δχτω,αλλα δεν υπαρχουν και πολλοι που να μην κανουν αναβαθμιση ανα τακτα χρονικα διαστηματα,ετσι δεν ειναι;Οποτε πως μπορεις να το ξερεις οτι θα αντεξει στον χρονο το συστημα;

                  Για να μην παρεξηγηθω,δεν αντιλεγω οτι μπορει να κρατησει ενα συστημα στον χρονο.Απλα υποστηριζω οτι ειναι ακυρη η λογικη σου,οτι δηλαδη σε θεμα αξιοπιστιας τα οισι ειναι ανωτερα των κονσολων δηλαδη,ενω η κατασταση ειναι ρευστη και απο τις δυο μεριες.


                  Tidy!

                  Do not blame me.Blame yourself or God.
                  In Matsuno we trust.

                  Comment


                  • Παντως ηταν αρκετα πανω απο το φυσιολογικο το failure rate σε αυτην την γενια.Ακομα και για το ps3 που ελεγαν και καλα οτι ηταν στο 3% ,δεν ηταν σε καμια περιπτωση τοσο λιγο.Ειδικα στην αρχη.

                    Και μενα μου χαλασε το 60αρι(και πηρα slim),οπως εχει χαλασει και σε πολυ κοσμο δυστυχως.

                    Comment


                    • Deus εντάξει δεν σε προσέβαλα/ειρωνεύτηκα όπως μερικές φορές μερικοί κάνουνε σε μερικούς εδώ μέσα χωρίς να πούνε συγγνώμη, ότι δηλαδή ακόμη και αν διαφωνούνε σε κάτι με κάποιον σε επίπεδο videogames δεν ήταν σωστό που ειρωνεύτηκαν, προσέβαλαν κτλ πόσο μάλλον όταν και ο άλλος δεν έκανε κάτι αντίστοιχο. Απλώς έγραψα σε κεφαλαία για να επισημάνω ακόμη πιο έντονα αυτό που ουσιαστικά υποστηρίζω.

                      Φυσικά και οποιοδήποτε μηχάνημα μπορεί κάποια στιγμή κάποτε να παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα αλλά άλλο αυτό και άλλο μια εταιρεία να βγάλει στην αγορά μια κονσόλα με κακό σύστημα ψύξης και όχι μόνο με αποτέλεσμα σχεδόν οι μισές κονσόλες να παθαίνουν rrod ή ylod. Είναι διαφορετική περίπτωση σε ένα απο τα εκατομμύρια pc να χαλάσει κάποιο τροφοδοτικό το οποίο μπορείς να αλλάξεις εύκολα και αλλη περίπτωση η Intel να κυκλορήσει μια CPU που στο 30,40% κτλ των χρηστών καιγεται αυτό σημαίνει πως υπάρχει μεγάλο θέμα με το προιόν ότι η εταιρεία κυκλοφόρησε ένα προιόν χωρίς να το έχει προσέξει ιδιαίτερα. Αυτό λέω και ελπίζω να καταλαβαίνεις τη διαφορά. Όταν είπα στο τσατ πως το ps3 τα φτυσε ο Grimmtack αμέσως με ρώτησε αν έχω 40αρι ps3 γιατί προφανώς γνώριζε πως η sony έκανε προχειρότητες με τα παλιοτερα μοντέλα (τα λεγόμενα φατ) με αποτελέσμα σε αυτά να ελοχεύει ο κίνδυνος του ylod. Δηλαδή τι το περίεργο έχω πει, και ο hideo είπε πως πραγματι υπάρχει θέμα με τα παλαιότερα ps3, και αυτού τα φτυσε το 60αρι όπως και ενός φίλου μου όπως και τόσων άλλων λόγω κακού συστήματος ψύξης της κονσόλας, χαμηλής ποιότητας υλικών κτλ. Μπες στο ps3forums.gr να δεις τι λενε στο σχετικο θέμα.

                      Ετσί προσωπικά δεν μπορώ να καταλάβω πως παίρνεις το μέρος της sony χωρίς να πεις πως ήταν λάθος της καθώς και της microsoft που έβγαλαν (τα αρχικά μοντέλα τουλάχιστον) κονσόλες με τέτοια σοβαρά προβλήματα, δηλαδή γιατί το wii δεν είχε αντίστοιχα προβλήματα και ως κονσόλα ως προς την λειτουργία είναι πολύ πιο αξιόπιστη;;;
                      Star Citizen videos Star Citizen gallery

                      Comment


                      • Giati to Tetris den zestainei ton epeksergasth poly (Kakies)
                        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                        Kindred, this blade and I.
                        "

                        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                        Greek Gaming Videos
                        Greek Final Fantasy Forum

                        Comment


                        • Originally posted by BigBOSS View Post
                          Deus εντάξει δεν σε προσέβαλα/ειρωνεύτηκα όπως μερικές φορές μερικοί κάνουνε σε μερικούς εδώ μέσα χωρίς να πούνε συγγνώμη, ότι δηλαδή ακόμη και αν διαφωνούνε σε κάτι με κάποιον σε επίπεδο videogames δεν ήταν σωστό που ειρωνεύτηκαν, προσέβαλαν κτλ πόσο μάλλον όταν και ο άλλος δεν έκανε κάτι αντίστοιχο. Απλώς έγραψα σε κεφαλαία για να επισημάνω ακόμη πιο έντονα αυτό που ουσιαστικά υποστηρίζω.

                          Φυσικά και οποιοδήποτε μηχάνημα μπορεί κάποια στιγμή κάποτε να παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα αλλά άλλο αυτό και άλλο μια εταιρεία να βγάλει στην αγορά μια κονσόλα με κακό σύστημα ψύξης και όχι μόνο με αποτέλεσμα σχεδόν οι μισές κονσόλες να παθαίνουν rrod ή ylod. Είναι διαφορετική περίπτωση σε ένα απο τα εκατομμύρια pc να χαλάσει κάποιο τροφοδοτικό το οποίο μπορείς να αλλάξεις εύκολα και αλλη περίπτωση η Intel να κυκλορήσει μια CPU που στο 30,40% κτλ των χρηστών καιγεται αυτό σημαίνει πως υπάρχει μεγάλο θέμα με το προιόν ότι η εταιρεία κυκλοφόρησε ένα προιόν χωρίς να το έχει προσέξει ιδιαίτερα. Αυτό λέω και ελπίζω να καταλαβαίνεις τη διαφορά. Όταν είπα στο τσατ πως το ps3 τα φτυσε ο Grimmtack αμέσως με ρώτησε αν έχω 40αρι ps3 γιατί προφανώς γνώριζε πως η sony έκανε προχειρότητες με τα παλιοτερα μοντέλα (τα λεγόμενα φατ) με αποτελέσμα σε αυτά να ελοχεύει ο κίνδυνος του ylod. Δηλαδή τι το περίεργο έχω πει, και ο hideo είπε πως πραγματι υπάρχει θέμα με τα παλαιότερα ps3, και αυτού τα φτυσε το 60αρι όπως και ενός φίλου μου όπως και τόσων άλλων λόγω κακού συστήματος ψύξης της κονσόλας, χαμηλής ποιότητας υλικών κτλ. Μπες στο ps3forums.gr να δεις τι λενε στο σχετικο θέμα.

                          Ετσί προσωπικά δεν μπορώ να καταλάβω πως παίρνεις το μέρος της sony χωρίς να πεις πως ήταν λάθος της καθώς και της microsoft που έβγαλαν (τα αρχικά μοντέλα τουλάχιστον) κονσόλες με τέτοια σοβαρά προβλήματα, δηλαδή γιατί το wii δεν είχε αντίστοιχα προβλήματα και ως κονσόλα ως προς την λειτουργία είναι πολύ πιο αξιόπιστη;;;
                          To ξέρω ότι δεν μιλάς επιθετικά,μην ανησυχείς,όλα καλά.;)

                          Δεν υποστηρίζω την σονυ ή την microsoft,καταναλωτής είμαι και εγώ και θα ήταν χαζό να υποστήριζα τις κονσόλες τους όταν έχουν σχεδιαστικά προβλήματα.Διαφώνησα στο ότι οι υπολογιστές είναι μηχανήματα με αντοχή στον χρόνο γιατί πολύ απλά δεν ισχύει,τα εξαρτήματα χαλάνε και υπάρχει περίπτωση να είναι ελαττωματικά και από την αγορά.Σε καμία περίπτωση δεν είναι μεμονωμένο 'η σπάνιο περιστατικό να χαλάσει κάτι σε ένα πισι και δεν είναι καθόλου απίθανο αυτό να συμβεί και λίγα χρόνια μάλιστα μετά την αγορά.Οπότε,αυτό που λες περί αντοχής κτλ απλά δεν ισχύει.

                          Αυτά.


                          Tidy!

                          Do not blame me.Blame yourself or God.
                          In Matsuno we trust.

                          Comment


                          • Vita price drop @ Japan, θα πωλουνται και οι 2 εκδοσεις της συσκευης λεει για JPY19.980, μειωση 20% για το απλο και 35% για το 3G. Λογικα θα δουμε αντιστοιχη ανακοινωση συντομα, μπορει και μεθαυριο στο event της Sony που θα ειναι live streamed.
                            Καναν το 1ο σωστο βημα, αντε να ριξουν και τις memory cards να παρουν λιγο τα πανω τους.

                            Comment


                            • Ωραίος,αυτό ήθελα να ποσταρω και εγώ αλλά με πρόλαβες.

                              Άντε να έρχεται και εδώ σιγά σιγά η πτώση στην τιμή.Επίσης κάτι ειπώθηκε για ανακοίνωση καινούριων τίτλων,άντε να δούμε.


                              Tidy!

                              Do not blame me.Blame yourself or God.
                              In Matsuno we trust.

                              Comment


                              • Φημολογείται ότι η τιμή του πλει 4 θα είναι 350 ευρώ.H φήμη αυτή ξεκίνησε από τους times.Αν ισχύει πολύ καλή τιμή.


                                Tidy!

                                Do not blame me.Blame yourself or God.
                                In Matsuno we trust.

                                Comment

                                Working...
                                X