Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα και ειδήσεις για PS3, PS4, PS5, PS Vita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Δεν ξέρω πως ήταν ο τίτλος στο Gamecube αλλά στο PS2 το καταευχαριστήθηκα.Ούτε προβλήματα παρατήρησα ούτε τίποτα.Και τα γραφικά μου φάνηκαν τέλεια.Κι ας ήταν κατώτερα από GC.Μικρή σημασία έχουν όλα αυτά όταν ο τίτλος είναι διαμάντι.
    Carpe diem

    Comment


    • Symfwnw me Altair, den eixa synantisei kanena provlhma sto PS2.
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • Προβλημα δεν ειχε απλα ηταν κατωτερη εκδοση, παει καιρος που το εχω παιξει απλα θυμαμαι χειροτερη χρωματικη παλετα και χειροτερη ποιοτητα cutscenes στο ps2 σιγουρα..

        Ισως πρεπει να παιξω το HD ξανα να το θυμηθω...

        Comment


        • Originally posted by Altair View Post
          Ούτε προβλήματα παρατήρησα ούτε τίποτα.Και τα γραφικά μου φάνηκαν τέλεια.Κι ας ήταν κατώτερα από GC.Μικρή σημασία έχουν όλα αυτά όταν ο τίτλος είναι διαμάντι.
          ακριβώς αυτή ήταν ουσιαστικά η διαφορά, τα λίγο πιο θολά textures. Κατά τ'αλλα ήταν ακριβώς το ίδιο game.
          Star Citizen videos Star Citizen gallery

          Comment


          • Originally posted by BigBOSS View Post
            ακριβώς αυτή ήταν ουσιαστικά η διαφορά, τα λίγο πιο θολά textures. Κατά τ'αλλα ήταν ακριβώς το ίδιο game.

            Comment


            • Διάβασα το άρθρο,είδα τα βίντεο.Τι να πω,δεν το θυμόμουν τόσο άσχημο στο ΠΣ2,πραγματικά τότε μου είχε φανεί ότι έχει γραφικάρες.Πάντως,ενώ συμφωνώ σε όλα με το άρθρο,διαφωνώ στο τελευταίο που λέει για την έκδοση του Gamecube "plays better".Ούτε καν.Η έκδοση του ΠΣ2 είχε περισσότερο υλικό,περισσότερα πράγματα να βρεις το τέλος και το βασικότερο,καλύτερο χειριστήριο.
              Carpe diem

              Comment


              • Comment


                • Originally posted by Altair View Post
                  Διάβασα το άρθρο,είδα τα βίντεο.Τι να πω,δεν το θυμόμουν τόσο άσχημο στο ΠΣ2
                  παρομοίως
                  Star Citizen videos Star Citizen gallery

                  Comment


                  • Μαζί σας αλλά δεν ήταν σε καμιά περίπτωση χαρακτηριστικό παιχνίδι του PS2. Να πούμε τα πρώτα Resident Evil για το πρώτο PS μέσα, αλλά αυτό είναι άκυρο...
                    Ναι ούτε εμένα μου κόλλαγε σε ένα Playstation video το συγκεκριμένο.Από την άλλη ήταν το καλύτερο παιχνίδι της γενιάς οπότε δε μπορώ να γκρινιάξω!
                    Shadow of Colossus, FF12, Kingdom Hearts, Okami και δεν ξέρω γω τι άλλο want to have a word with you.
                    Originally posted by Squall Leonhart
                    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                    Originally posted by 丹野
                    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                    Originally posted by Ryu_gr
                    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                    Comment


                    • Από θέμα χειριστηριου μου άρεσε περισσότερο στον Κύβο.Το ps2 είχε απλά το extra σενάριο που μπήκε σε όλες τις επόμενες εκδόσεις.
                      Nintendo I.D.: paixtis
                      3ds friend code: 2664-2347-7128

                      Comment


                      • Originally posted by i Have no Equal View Post
                        Ισως πρεπει να παιξω το HD ξανα να το θυμηθω...
                        Άστο καλύτερα...
                        Παίξε την Wii version αν δεν το έχεις κάνει ήδη!;)

                        Comment


                        • Το επίσημο launch lineup του PS4

                          Comment


                          • Τίποτα ιδιαίτερο,το καλό όμως είναι ότι θα πάρουμε τσαμπέ το Contrast αντί για το Driveclub όσοι έχουμε Plus. συν ότι θα μεταφέρω το AC4 να το παίξω εκεί.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Originally posted by Altair View Post
                              Τίποτα ιδιαίτερο,το καλό όμως είναι ότι θα πάρουμε τσαμπέ το Contrast αντί για το Driveclub όσοι έχουμε Plus. συν ότι θα μεταφέρω το AC4 να το παίξω εκεί.
                              Αυτό το ότι θα το μεταφέρεις τι εννοείς? Θα αγοράσεις το AC4 στο PS 3 και θα "μεταναστεύσεις" στο PS 4 με το αντίτιμο των 10 ευρώ? Αν εννοείς αυτό πιστεύεις ότι η έκδοση για τα next gen μηχανήματα είναι τόσο ανώτερη για να πληρώσεις τα 10 γιούρια πάνω κάτω?

                              Comment


                              • Σαν να πήρε το αυτί μου πως για να λειτουργήσει αυτή η μετάβαση, θα εξακολουθείς να πρέπει να έχεις το δίσκο του PS3 στο PS4 για να παίξεις την PS4 πλέον έκδοση. Τσεκάρετέ το όσοι ενδιαφέρεστε.

                                PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                                Comment

                                Working...
                                X