Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ψάχνω/ βρίσκω...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Οποιος ενδιαφερεται για τον επισημο οδηγο στρατηγικης της τελικης φαντασιας 13 p.m. me για links.
    Deus Misereatur...
    Gloria filiorum patres i.e.m.e
    Viva los Vatos Locos

    ---------------------
    UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

    Comment


    • Ψάχνω...

      FRAPS!

      Επειδή ταλαιπωρήθηκα πρόσφατα (πριν μισή ώρα για την ακρίβεια) με μια έκδοση του FRAPS που κατέβασα, μήπως μπορεί να βοηθήσει κάποιος με ένα link κι ένα PM?
      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

      Comment


      • Ρωτα τον shepherd Τιτε, ανετα θα ξερει.
        Ground_Zero:

        Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

        Comment


        • Ένα FRAPεδάκι για τον κύριο!
          Στείλε μου σε pm το email σου!
          The illusion of free will is an illusion.

          Comment


          • Δεν ήξερα που αλλού να το βάλω οπότε το βάζω εδώ.

            Ψάχνω να βρω το λόγο που μπαίνω μόνο στο uk edition του ign και όχι στο usa.
            Ξέρει κανείς κάτι ή μόνο εγώ έχω πρόβλημα;
            I'm back bitches... Version 2.0

            Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

            Comment


            • Και σε μένα το ίδιο γίνεται.
              Μάλλον βλέπει την ελληνική IP και κάνει redirect στον πιο κοντινό server.
              Ελπίζω να βάλουν κάποια επιλογή να μη γίνεται αυτό, όπως στο google.
              The illusion of free will is an illusion.

              Comment


              • Ναι μπηκα και εγω και με πηγε στο uk. Νομιζω εχει γινει μοδα τελευταια να χρησιμοποιουνται τετοιες τακτικες. Προτιμουσα το παλιο καλο internet που ηταν χωρις συνορα.
                Do a barrel roll!

                Comment


                • Δε μπορείτε να το αλλάξετε; Εναλλακτικά δοκιμάστε με τον πρόξι του γκούγκλη.
                  Originally posted by Squall Leonhart
                  I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                  Originally posted by 丹野
                  Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                  Originally posted by Ryu_gr
                  υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                  Comment


                  • Ντάξει αν κάποιος καίγεται μπορεί να χρησιμοποιήσει κάποιον proxy server. Ένα search στο google αρκεί. Π.χ.


                    Το surfing όμως θα είναι πάναργο, ίσως και προβληματικό.

                    Πάντως η google δεν παρέχει proxy.
                    The illusion of free will is an illusion.

                    Comment


                    • αναζητω -επειγον

                      ελικοπτερακι game που ελιωνα σε ηλεκτρονικο με 50ρικα

                      Comment


                      • δεν βοηθάς πολύ...
                        sigpic

                        Comment


                        • δεν εχεις αδικο
                          το 1ο στοιχειο που εχω ειναι οτι μαζευες και ανεβαζες τα οπλα αναλογα με το χρωμα
                          μπλε οπλο ηταν μια ακτινα λειζερ που αυξανε σε παχος κτλ
                          αλλο οπλο εριχνε διαγωνια,αλλο μπρος πισω καπως ετσι
                          αλλα ειμαι σιγουρος οτι αν καποιος εχει ριξει εστω και 500 δραχμες στο γκειμ θα το θυμαται σιγουρα

                          Comment


                          • Αυτό που λες με τα όπλα και το χρώμα να σου πω την αλήθεια κάτι μου θυμίζει.
                            sigpic

                            Comment


                            • δεν βοηθάς πολύ...

                              Comment


                              • Το μνημονικό μου είναι gtp Η καλύτερη λύση είναι να κατεβάσεις ένα mame32 που έχει τίγκα τέτοια games εκτός κι αν μιλάμε για κάτι της SNK. Αλλιώς περιμένουμε τη βοήθεια του κοινού.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X