Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μελομακάρονο VS Κουραμπιές: Η νέα εποχή

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ρε μην αλλαξοπιστείτε όλοι...ειχαμε 7 ψήφους μην τους χάσουμε και αυτούς.

    Προτείνω μάχη candies for kids VS Βασιλόπιτα


    Comment


    • #47
      Melomakarono opws panta.
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • #48
        Booooooring...
        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

        Comment


        • #49
          Ο κουραμπιές είναι σαν κάτι χαρακτηριστικές αμερικάνικες ταινίες δράσης. Σου αρέσει όταν είσαι μικρός και δεν ξέρεις και πολλά μέχρι να ανακαλύψεις κάτι πιο ψαγμένο και ουσιαστικό όπως το μελομακάρονο. Μετά από αυτόν τον κλονισμό του κόσμου σου είτε ντρέπεσαι να πεις ότι τρως (για να μπορείς να είσαι και εσύ άξιο μέλος της παρέας των ψαγμένων φίλων σου) είτε μερικές φορές όντως τρως, έτσι, από νοσταλγία.

          Σε κάθε περίπτωση η πορεία της ψηφοφορίας είναι προδιαγεγραμμένη για τα επόμενα 50 χρόνια τουλάχιστον.
          "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

          Comment


          • #50
            Egw pali otan trow kourampie vhxw
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • #51
              Και γω αυτό παθαίνω όταν βλέπω μερικές αμερικάνικες ταινίες δράσης. (ουπς)
              "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

              Comment


              • #52
                εγω ριχνω την αχνη απο τον κουραμπιε πανω στο μελομακαρονο και μετα το τρωω :idea:

                Comment


                • #53
                  Ακόμα και σε αυτό η παρουσία ολόκληρου του κουραμπιέ είναι τελείως άχρηστη

                  Comment


                  • #54
                    Εγώ θα πω για άλλη μια φορά ότι ο κουραμπιές είναι πιο νόστιμος και η ψήφος μου πάει εκεί με κλειστά μάτια!
                    Nintendo I.D.: paixtis
                    3ds friend code: 2664-2347-7128

                    Comment


                    • #55
                      Γουστάρεις μια ζωή να είσαι το στατιστικό σφάλμα;;;
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • #56
                        Το καλυτερο ηταν χθες που αραζα με εναν κολλητο ο οποιος δουλευει στο Λονδινο και μου λεγε πως περυσι μετα τις διακοπες των Χριστουγεννων πηγε μερικα κουτια κουραμπιεδες και μελομακαρονα στη δουλεια του και φετος του ειπαν ολοι να μην τολμησει καν να φερει κουραμπιεδες και να τους φερει μονο μελομακαρονα.

                        Το καλο γουστο δε γνωριζει συνορα, ο κουραμπιες παλι θα μεινει μονος και παραπονεμενος.

                        Comment


                        • #57
                          Α να μην ξεχνιόμαστε βέβαια

                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • #58
                            Ετσι, σεβασμος στις διπλες. Απλα, στα μερη μου τουλαχιστον, ειναι το καθιερωμενο γλυκο για γαμους, δε θυμαμαι ποτε να εχουμε φτιαξει σε γιορτες.
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • #59
                              Λυπαμαι που θα σας απογοητευσω, αλλα εγω δεν τις εχω σε ιδιαιτερη εκτιμηση. Για μενα ειναι στο επιπεδο του κουραμπιε πιο πολυ, aka τρωγονται αλλα υπαρχουν απειρες καλυτερες επιλογες.

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X