Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Πολυ ωραιο το καινουριο επεισοδιο
    ---Regret for the things we did can be tempered by time; it is regret for the things we did not do that is inconsolable. ---

    Comment


    • Καλό ήταν,αλλά δε με ενθουσίασε κιόλας.Πάνω κάτω μου άρεσε το ίδιο με το προηγούμενο.Αναμένω το επόμενο με αγωνία να δω τι έχει παιχτεί με τον Michael και για ποιο λόγο αυτοσυστήθηκε ως Kevin Johnson.
      Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

      Comment


      • Μαθαμε ομως τον 5ο απο τους oceanic 6. Εμενα η επανεμφανιση του Michael παλι δεν μου αρεσε. Και μου φαινεται οτι διαδραματιζονται πολυ αργα οσα συμβαινουν πανω στο πλοιο.2 seasons σχεδον ακομα ελπιζω να μην παρατραβηξουν κατι.
        ---Regret for the things we did can be tempered by time; it is regret for the things we did not do that is inconsolable. ---

        Comment


        • Kalo itan, apla oxi spoudaio .. Tithete akoma ena erotima me ton nekro Jin ..



          Comment


          • θα συμφωνίσω μετα από δύο καλά(ειδικά το 5) επεισόδια έπεσε λίγο
            πάντως τρελό γελίο η σκήνη "don't trust the captain" την οποία την δίνει ένας ανθρώπος του Ben ο οποίος είναι ότι πρέπει για να τον εμπιστευτείς
            άντε πάμε για το 8,είδε κανείς trailer εγώ ήλπιζα να μην το είχα δει(Δεν ξαναβλέπω)
            Eimai grousouzis

            Comment


            • Aρκετα καλο το επεισοδιο αν λαβουμε κιολας υποψην οτι τα κορεατικα ειναι συνηθως τα χειροτερα επεισοδια.Αυτο μαλλον εκανε την εκπληξη...
              Αντε να δουμε τον Κεβιν!!!!!!!!! !

              Comment


              • Mε διαφορά η καλύτερη σεζόν ως τώρα. Πάντως αν και μπήκε πολύ επιθετικά και με ουσιαστική εξέλιξη στην ιστορία, στην πραγματικότητα μάλλον έβαλε περισσότερα πράγματα στο παιχνίδι παρά μας έλυσε απορίες. Μένουν 2,5 σεχόν για το τέλος και δεν έχουμε πάρει κάποια ουσιαστική απάντηση για το τι είναι το νησί. Προσωπικά πάντως δεν θα ήθελα να καταλήξει σε θεωρίες του στυλ παράλληλα σύμπαντα και τέτοια...

                Comment


                • Ο Kevin Johnson ηταν Point Guard των Suns...
                  :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                  Comment


                  • Μένουν 2,5 σεχόν για το τέλος και δεν έχουμε πάρει κάποια ουσιαστική απάντηση για το τι είναι το νησί.
                    [/b]
                    Κι ετσι θα παραμεινει μεχρι την τελευταια σαιζον.Τα μυστηρια που σχετιζονται με την "big picture" της σειρας(τι ειναι το νησι,καπνος κλπ),θα παραμεινουν μυστηρια για καιρο ακομα....

                    Comment


                    • Ρε παιδιά, έβαλα rapid share πρόσφατα και ο αδελφός μου κατεβάζει σαν κατσίκα(αποτυχημένη παρομοίωση), είμαι τώρα στο δεύτερο κύκλο νομίζω και έχοντας δει και τις τρεις season του Prison Break, θέλω να ρωτήσω, γίνεται καλύτερο αργότερα, γιατί δε λέω, καλό είναι, αλλα οι συναρπαστικές περιπέτειες του σουπερ δραπέτη Μαηκλ Σκόφιλτν και της τρελοπαρέας του μου έκαναν πολύ περισσότερο κούκου.
                      Πείτε μου σας παρακαλώ, αξίζει να συνεχίσω να το βλέπω ή να αρκεστώ στο σύστημα που έχω τώρα και απλά να αλλάξω τροφοδοτικό και εσώρουχα;

                      Comment


                      • Αρχησε να βλέπεις Rome που έχει και τσόντα. ;)

                        Comment


                        • LOL....
                          Imrahil τι να σου πω...δεν ξερω τα γουστα σου οποτε δε μπορω να σου προτεινω αν θα συνεχισεις η οχι.

                          Απλα δε πρεπει να το συγκρινεις με prison break και λοιπες σειρες δρασης,διοτι το Lost δεν ανηκει σε αυτη την κατηγορια.Δεν ειναι σειρα δρασης,με πιστολιδια,κυνηγητα,αποδρασεις κλπ.Βασιζεται στο μυστηριο,στους χαρακτηρες και η αργη εξελιξη του ειναι το χαρακτηριστικο της σειρας απο την αρχη.
                          Εφοσον μεχρι στιγμης δεν σε εχει τραβηξει,δε νομιζω να αλλαξει κατι(ασχετα αν η 3η σαιζον,κατα τη γνωμη μου, ειναι η καλυτερη..)

                          Comment


                          • Μηπως ξεχαστηκαμε??

                            Το νεο επεισοδιο εσπειρε στην κυριολεξια....

                            Για να σας δω...

                            Comment


                            • Φοβερό επεισόδιο!Η επανεμφάνιση του μαύρου καπνού ΤΑ ΣΠΑΕΙ και επίσης άρχισα να έχω σε περισσότερη εκτίμηση τον Ben(Πάντα τον θεωρούσα έξυπνο και πονηρό σαν χαρακτήρα,αλλά τώρα έχω αρχίσει να τον συμπαθώ κιόλας ).Μου άρεσε επίσης το όλο σκηνικό με την κόρη του και την κατάληξη που είχε.Γενικά ήταν φοβερό επεισόδιο και περιμένω με ανυπομονησία το επόμενο! Cheers!
                              Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

                              Comment


                              • Poli kalo epeisodio, alla sta teleutaia epeisodia den vlepo arketa tin Kate kai ton Jack kai niotho paraksena Oso gia ton Ben oti kai na poume pleon einai peritto .. O anthropos kanei resital se kathe epeisodio .. Elpizo mono oi epomenes season na min epikentrothoun sto "kinigi" tou Ben kai tou Whitmore ( gia tous dikous tous ksexoristous logous ) ..



                                Comment

                                Working...
                                X