Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O Imrahil μίλησε

    Προσωπικά μου άρεσε πολύ το 11ο επεισόδιο και στην ουσία σε προιδεάζει για το τελευταίο διπλό επεισόδιο-τέλος του 4ου κύκλου.Ελπίζω μόνο αυτό το διπλό επεισόδιο να είναι αντίστοιχο σε ποιότητα με το περσινό διπλό! Btw,ισχύει ότι το τελευταίο επεισόδιο θα το παίξει την μεθεπόμενη και όχι την επόμενη εβδομάδα? Sheik δώσε μου τα φώτα σου guru του Lost (μη νομίζεις ότι δεν διαβάζω τις θεωρίες σας στο greektvsubs .Σε ξέρω τι Lost Maniac είσαι ).

    ΠΟΙΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΠΑΛΙ 8 ΜΗΝΕΣ,ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩΩΩΩΩ
    [/b]
    Μου θυμίζει πέρσι τέτοια εποχή σα να ζούμε Deja-vu.8 μήνες είναι όντως πολλοί...Άντε όπως αντέξαμε πέρσι έτσι και τώρα...Και του χρόνου ξανά το ίδιο και μετα NO LOST ZOMG NOESSSSS!!!
    Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

    Comment


    • Οντως την επομενη δεν εχει επεισοδιο.
      29 Μαη το τελευταιo διπλο επεισοδιο και τελος

      Comment


      • Kalo to 11o epeisodio ... Ousiastika klimakonei ta gegonota tis 4is season, kai mas afinei na perimenoume tora 2 vdomades gia na mas apoteleiosei meta me tin 8mini apousia tis seiras apo tin TV



        Comment


        • Sheik, ξέρεις αν θα γίνει προβολή στην Αθήνα όπως και τις προηγούμενες χρονιές;

          Comment


          • Eχεις pm.

            Comment


            • Το είδα χθες το season finale.Πολύ καλό ήταν,αλλά εντάξει δεν ενθουσιάστηκα κιόλας.Μετά το finale του 3ου κύκλου,πιστεύω πως έχει ανέβει ο πήχης πολύ ψηλά,τουλάχιστον για εμένα.Η τελευταία σκηνή πάντως είναι όλα τα λεφτά.CU in 9 months lads! :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:
              Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

              Comment


              • Prosopika to vrika eksairetiko ... Ok, den einai toso "shocking" oso ta prohgoumena 3 finale, alla nomizo oti einai entiposiako apo mia seira i opoia paizete gia 4 seasons na katafernei akomh na se ekplissei sinexos .. To epeisodio genikotera itan toso gemato apo yliko, pou pragmatika den ksero ti na protosxoliaso .. Poios antexei tora 9 mines ??



                Comment


                • Νταξει αυτη η σειρα εχει φτασει στη θεωση,τι να λεμε

                  Καλη μας υπομονη παιδια...εγω βρηκα με τι θα καλυψω το κενο(εκτος απο heroes & dexter που βλεπω).

                  Νεα σειρα του J.J Abrams.

                  Εχει πτηση,εχει μυστηριο,εχει τον τυπο που παιζει τον Abaddon,την κανει ο JJ,τι αλλο να ζητησει κανεις?

                  Δειτε trailer εδω:

                  http://www.tv.com/video/14263/fringe-trail...g=video;thumb;0

                  Comment


                  • Το heroes καλο,το lost ακομα καλυτερο,αλλα ΤΙΠΟΤΑ δεν συγκρινεται με τον house!!!! (το greys anatomy ειναι εντελως γκομενιστικο imo,με ελαχιστα καλα στοιχεια)
                    ...the world would be covered in darkness,it would basically block out the sun.That is the might of the Uchiha penis.

                    Comment


                    • Τις τελευταίες μέρες μετά από προτροπή φίλου και ένα χαμένο στοίχημα στο Pro Evolution, είπα να δώσω μια δεύτερη ευκαιρία στο Lost. Είχα δει παλιότερα λίγο, αλλά δε μου έκανε ιδιαίτερη αίσθηση. Τώρα έχω δει σχεδόν όλο τον πρώτο κύκλο, κι αν και συνεχίζει να είναι αρκετά εκτός των γούστων μου σε πολλά σκηνικά, το κεντρικό story έχει αρχίσει να έχει αρκετό ενδιαφέρον. Αυτός ο Locke είναι όλα τα λεφτά, επίσης ενδιαφέρον χαρακτήρας είναι κι ο Σαίντ.
                      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                      Comment


                      • Προσπαθησε να αντεξεις την 2η σαιζον που ειναι η πιο "αδυναμη" απο τις 4 μεχρι στιγμης και στους κυκλους 3 και 4 πιστευω θα εισαι ηδη ενας καμμενος σαν κι εμας

                        Comment


                        • Τις τελευταίες μέρες μετά από προτροπή φίλου και ένα χαμένο στοίχημα στο Pro Evolution, είπα να δώσω μια δεύτερη ευκαιρία στο Lost. Είχα δει παλιότερα λίγο, αλλά δε μου έκανε ιδιαίτερη αίσθηση. Τώρα έχω δει σχεδόν όλο τον πρώτο κύκλο, κι αν και συνεχίζει να είναι αρκετά εκτός των γούστων μου σε πολλά σκηνικά, το κεντρικό story έχει αρχίσει να έχει αρκετό ενδιαφέρον. Αυτός ο Locke είναι όλα τα λεφτά, επίσης ενδιαφέρον χαρακτήρας είναι κι ο Σαίντ.
                          [/b]
                          Πάντως προσωπικά τουλάχιστον δεν θα έλεγα ότι το story είναι δυνατό σημείο της σειράς, όσο κυρίως ο τρόπος με τον οποίο παρουσιάζεται αυτό αλλά και ο κάθε χαρακτήρας.
                          Η ιστορία φτάνει σε ένα σημείο προς τα τέλη της 3ης σεζόν που είναι απλά χάος, μιλάμε για πάρα πολλά ανοιχτά μέτωπα γεγονός που σε ξενερώνει. Βέβαια μετά φτιάχνει αρκετά η κατάσταση και εσένα δεν θα σε πειράξει γιατί δεν θα έχεις την αναμονή μέχρι να βγει το επόμενο επεισόδιο. Επίσης μέχρι τώρα φαίνεται να πηγαίνει πολύ προς το παραφυσικό και αυτό ίσως δεν αρέσει σε πολλούς.

                          Comment


                          • Μόλις τελείωσα και με την τέταρτη σεζόν.Τόσο καιρό δεν έμπαινα γιατί δεν ήθελα να βλέπω spoilers.
                            Μία απορία έχω μόνο:

                            spoilers alert
                            Μέσα στο φέρετρο ποιος ήταν;Δεν τον αναγνώρισα



                            Ελπίζω ο Σώγιερ(άνετα ο αγαπημένος μου χαρακτήρας) να μην πάθει τίποτα μέχρι να τελειώσει η σειρά.

                            Επίσης πρόσεξε κανείς τυχόν ομοιότητες σε κάποιους χαρακτήρες με αντίστοιχους από X-Men ή μόνο εγώ είμαι τόσο καμμένος;

                            Carpe diem

                            Comment


                            • Only youuuuuuuuuuu!

                              Καλα ρε καμμενε,ειναι δυνατον να μην γνωρισες ποιος ειναι στο φερετρο?

                              Comment


                              • Καλα ρε καμμενε,ειναι δυνατον να μην γνωρισες ποιος ειναι στο φερετρο? [/b]
                                Την ίδια ακριβώς απορία έχω κι εγώ

                                Comment

                                Working...
                                X