Announcement

Collapse
No announcement yet.

Meeting in Athens

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Προτείνω το ίδιο για Θεσ/νίκη.Άντε γιατι σκουριάσαμε μετά το epic meeting-κέρασμα Χατζαρόπουλου!
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

    Comment


    • Αν ξανακερασει κανεις πειτε το και θα παρω το 1ο τρενο κι εγω και θα σας ερθω.
      O Deus_d0pe προτεινε το Ζυθο, τη μπυραρια στην Αμφιθεας για γερη μασα και αφθονη μπυρα.
      Απο μπυραριες σιγουρα παιζουν αρκετες επιλογες, πχ Oktoberfest, Divers κτλ... Αν δεν πεσει καμια δελεαστικη προταση για ταβερνοσκηνικο βλεπω τη μπυραρια να αποτελει μονοδρομο.

      Comment


      • Εννοείται πως θα'ρθω!Επιτέλους θα σε γνωρίσω από κοντά μικρέ νουμπά.:cheers::cheers::cheers::cheers:
        Carpe diem

        Comment


        • Θέλω και γω!
          Επί τη ευκαιρία νομίζω πως μπορείτε να μαζέψετε και λεφτά για τα έξοδα των αγορών. Φέρτε χαρτιά, μολύβια να γράψετε ονόματα και φάκελους να βάλετε τα λεφτά. :p
          Πάντως αν πάμε για φαΐ δεν θα χωράνε πολλά άτομα. Προτείνω συνάντηση κάπου που έχει σταθμό τραίνου/μετρό κλπ για εύκολη πρόσβαση. Κατά τα άλλα δεν έχω να προτείνω κάτι για μαγαζί. Η ώρα 8 μου φαίνεται καλή, ούτε πολύ νωρίς ούτε και αργά.
          Originally posted by Squall Leonhart
          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
          Originally posted by 丹野
          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
          Originally posted by Ryu_gr
          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

          Comment


          • Προτεινω hooters / pizza hut για την καϊλα της υποθεσης, εναλλακτικα υπαρχουν οι σοφτ-κοριες που προτεινε ο Xeno.
            Do a barrel roll!

            Comment


            • Πολυ ωραια μερη για να πιεις:kill:.

              Comment


              • Καλά εσείς οι χαμουτζήδες είστε εντελώς οτι να ναι να πούμε!
                Αντι να κανονίσετε μια ταβερνοκατάσταση, με τη ρετσινούλα να ρέει, τα δάχτυλα να μυρίζουν τσίκνα απο τα κοψίδια που ξεκοκκαλίσατε και το ρέψιμο να αναδίδει την απαλή μυρωδιά της πράσινης πιπερίας απο την χωριάτικη σαλάτα, λέτε για hooters
                και pizza hut???
                Τς τς τς! Αθηναίοι!:suck:
                I attack sharks
                when i smell them bleed
                I dont go swimming
                water just wants to be around me.

                Comment


                • That's the spirit, κριμα που μας πεφτεις κομματακι μακρια. Θα πω στον Burai την επομενη φορα να σε φερει με το ζορι. Τραβατε με κι ας κλαιω.

                  Comment


                  • Αντι να κανονίσετε μια ταβερνοκατάσταση, με τη ρετσινούλα να ρέει, τα δάχτυλα να μυρίζουν τσίκνα απο τα κοψίδια που ξεκοκκαλίσατε και το ρέψιμο να αναδίδει την απαλή μυρωδιά της πράσινης πιπερίας απο την χωριάτικη σαλάτα, λέτε για hooters
                    Πώς φαίνεται ο Ηπειρώτης ο λεβέντης ρε γμτ μου...:resp::resp:
                    Πάντως υπάρχει μέρος για ρακόμελα δίπλα στο σπίτι μου με ψαρικά και κρέατα- όλα φέρουν την εγγύηση γεύσης του Burai. Αν είναι πείτε να κλείσω κανά τραπεζι γιατί διαφορετικά δεν παίζει να βρούμε...( νηστεύω κιόλας οπότε θα το ρίξω στα καλαμάρια και τις σουπιές :xp
                    :party:
                    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                    Comment


                    • Αν κρεατικα = κοψιδια τοτε εγκρινεται εφοσν υπαρχει το Burai Seal of Quality.
                      Εναλλακτικα υπαρχουν αρκετα στεκια προς Νεα Σμυρνη μερια οπου βολευει η συγκοινωνια λογω τραμ (αυτο βασικα ηθελα να γραψω πριν δω το thread), αλλα οκ ηδη επεσε η 1η αρκετα συγεκριμενη προταση γιατι ως τωρα αερολογουσαμε.

                      Comment


                      • Μα και Ν.Σμύρνη μια χαρά είναι.
                        Εναλλακτικά υπάρχει και η Λαδόκολλα( εγώ γνωρίζω στο Παγκράτι κοντά δεν ξέρω πού άλλού υπάρχει) για κοψιδοκαταστάσεις- άλλο που εγώ θα τη βγάλω με ορεκτικά.

                        Στην "Κρήτη" έτσι λέγεται η ταβέρνα που είπα, να εξηγήσω πως παίζουν κρεατικά- στυλ μπριζόλες, μπιφτεκια, λουκάνικα etc που είναι πολύ καλά αλλά φημίζεται για ψαρικά και φυσικά για κρητικές σπεσιαλιτέ και φυσικά ρακή. Αν κι εγώ προτιμώ το κρασί
                        «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                        Comment


                        • Xalara arkei na einai mera pou den einai anoixtes sxoles/den einai athina moulika pou tous kano mathima.

                          Gia ladokoladiko poios psinetai?
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • Kωστα αν το μερος που λες ειναι κοντα σου και βολευει τους περισσοτερους να ερθουν ως εκει (να τους βολευει απο αποψης συγκοινωνιων) τοτε ειμαστε οκ.
                            Σιγουρα δε λεω οχι σε μερη που σου φερνουν κρεατα με το κιλο, αλλα οκ στη λαδοκολα οντως με πατατες και σαλατα θα τη βγαλεις και δε λεει.

                            Παντως αν τα περι κρεατος ειναι αναποφευκτα η δικια μου προταση ειναι μια ταβερνα που λεγεται Μουρια και ειναι μεταξυ Φαληρου και Νεας Σμυρνης σε δρομο απο τον οποιον περναει το τραμ και ειναι πολυ ευκολο να ερθει και να φυγει ο καθενας, ενω δεν ειναι και πολυ μακρια απο το κεντρο ή και απο μετρο (πχ Νεος Κοσμος ή Συγγρου-Φιξ).
                            Αυτα αν καταληξουμε σε παϊδακια, κρασι κτλ.

                            Κατα τ' αλλα ας συνεχισουν να πεφτουν ιδεες.

                            Comment


                            • Θα έρθω με Burai εννοείται αγκαλίτσα χέρι χέρι κτλ...κτλ...

                              Το μαγαζί που λέει πρέπει να είναι καλό γτ το ακούω συχνά πυκνά από άτομα που επίσης μένουν στην γύρω περιοχή αλλά δν ξέρω περισσότερα

                              Προσωπικά δν με καίει πολύ που θα πάμε αλλά θα έρθω έτσι για το γαμώτο

                              Να κάνω παρέα και να προστατεύσω το παιδί....lol
                              "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                              Comment


                              • Συμφωνώ με την πρόταση του Ζινοβάγκραντ. Μια εναλλακτική είναι μια ταβέρνα που ξέρω πολύ κοντά στον ηλεκτρικό της Καλλιθέας, δίπλα στο ποτάμι. Πιστεύω πάντως ότι με τη Μουριά καλυπτόμαστε πλήρως.
                                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                                Comment

                                Working...
                                X