Announcement

Collapse
No announcement yet.

Meeting in Athens

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ακριβώς αυτό λέω φίλε.Αν βρούμε χρόνο να μην πούμε όχι λόγω πιθανής σοβαροφάνειας ας πούμε κάποιων.
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

    Comment


    • Το θεμα ειναι πως ταβερνα+games=uberfail και δεν ειναι θεμα σοβαροφανειας μονο, ο Straier ειπε το προφανες, γιατι οταν βλεπεις καποιους για 2-3 ωρες το να καεις αντι να ανταλλαξεις 2 κουβεντες ειναι χαζο.
      Εδω καλα καλα μερα και μερος δεν εχουμε βρει βεβαια, αλλα οποιος θελει κανονιζει και συνεχεια καπου (σε καποιο σπιτι) και οποιος αντεξει.

      Aς δωσουν ημερομηνιες οσοι ερχονται απο μακρια και βλεπουμε. Κριμα που 4/7 δεν παιζει απ ο,τι καταλαβα και μπορειτε στις 5 που πεφτει Κυριακη.
      Στην τελικη κατεβειτε 2 μερες μετα και μεινετε το ΠΣΚ απο 10 μεχρι 12 .
      Βεβαια οκ αυτο δε βολευει για αλλους λογους υποθετω, αλλα οκ πειτε κατι γιατι καποιος πρεπει να κανει την αρχη, ισως εστω 10 του μηνα να μην ειναι κακη επιλογη, ενω κραταμε στην ακρη και τις 5.

      Comment


      • Παιδιά εμείς ερχόμαστε 5, δε νομίζω να έχουμε όρεξη να κάνουμε κάτι τέτοιο εκείνη τη μέρα. Στην καλύτερη θα είμαστε στις 6 κ μισή Αθήνα, μένουμε Πειραιά οπότε τρεχα γύρευε. Ο Laharl δεν ξέρω τι πρόγραμμα έχει, 6,7 σίγουρα μπορούμε να βρεθούμε, ή 8. Εγώ θα κάτσω μέχρι 11, αλλά 11 πάω Επίδαυρο, μετά μάλλον Χανιά.

        Comment


        • Για τις 5 πιεζομουν κι εγω, 6-7 δε το συζητω. Παει για μετα;
          Do a barrel roll!

          Comment


          • Scorpions στις 6 δεν πάω,οπότε είμαι μέσα εκεί κοντά.Αλλά θα φύγω στις 10-12.13 θα είμαι πίσω,το αργότερο 14.
            Carpe diem

            Comment


            • Originally posted by Evans View Post
              Παιδιά εμείς ερχόμαστε 5, δε νομίζω να έχουμε όρεξη να κάνουμε κάτι τέτοιο εκείνη τη μέρα.

              Ε sorry κιολας, απο ταξιδι θα ειστε, οχι απο μαραθωνιο. Ξενερωτοι.
              Οπως και να χει δε βλεπω να γινεται κατι massive με αυτη τη νοοτροπια, τωρα αν ειναι να τα πουμε 5-6 ατομα καποια στιγμη αυτο θα γινει ουτως ή αλλως, απλα δε μου φαινεται λογικο να μη βγει καποιος 1 μερα επειδη θα ειναι απο ταξιδι, τι νοοτροπια ειναι αυτη, carpe diem damn you .

              P.S. Μολις γυρισα απο ενα beach party και ειμαι λιγο κομματια, no offense hopefully .

              Comment


              • Good evening

                Μόλις γύρισα από Λονδίνο!!!

                Λοιπόν μάγκες ας κάνω την αρχή.Τον πάρταλο τον Evans μην τον ακούτε,αν έρθουμε στις 5(Κυριακή) άνετα κάνουμε το meeting το βραδάκι.

                Τώρα για 10 εγώ μπορώ αλλά αυτός όπως μου είπε όχι.

                6 7 8 9 δεν παιζει με την καμμία έτσι?

                Πάντως 5 νομίζω είναι το καλύτερο,εντάξει δεν χρειάζεται να το ξημερώσουμε κιόλας

                Τέσπα,να κανονίσουμε κάτι πάντως,κρίμα είναι


                Comment


                • 8,9 ευκολα για μενα. Απλα σιγα σιγα να βρεθει μια μερα αλλιως δε παμε πουθενα.
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • για αυτη τη Κυριακη μιλαμε? αν ειναι κανονιστε το μεχρι τη παρασκευη αν θα παμε κλπ επειδη τελευτεια στιγμη δε με κοβω

                    Comment


                    • Για εμενα και για πολλους υποθετω πως θα ηταν ιδανικα Παρασκευη 10/7, αλλα ο Εβανς τελικα αλλαξε πλανα και δε μπορει τοτε με τιποτα λιγο πολυ. Ουτε για Σαββατο 11/7 βλεπω προκοπη, αρα οκ τι να πω, ας παρει καποιος πρωτοβουλια για 10 εστω κι ο,τι βγει.
                      Εναλλακτικα παιζει και η Κυριακη 5/7 αν μπορουν αρκετοι.. εγω μπορω μεν, αλλα χωρις να εχω καποια σοβαρη ανεση χρονου...
                      Παντως Παρασκευη 10 του μηνα που τελειωνω εξετασεις παω καρφι παραλια, οσοι πιστοι προσελθετε, εχει και ωραια στεκια για αραγμα μετα .

                      Comment


                      • Μαζί σου Xeno.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Λοιπόν ρεμάλια δώστε βάση.Φεύγω Δευτέρα κι επιστρέφω Πέμπτη απόγευμα στις 9 του μήνα.Από κει και πέρα ή ακόμα και κείνη τη μέρα,αργα το βραδάκι είμαι μέσα.
                          Κανονίστε λοιπόν.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • lete na erthw kai egw?
                            Gia 10 tou mhna kai meta den lete?
                            Emena pantos me volevei tote.
                            Altair pote tha gyriseis esy?
                            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                            Kindred, this blade and I.
                            "

                            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                            Greek Gaming Videos
                            Greek Final Fantasy Forum

                            Comment


                            • 9 Ιουλίου θα είμαι Αθήνα.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • KK kati tha kanonisoume.
                                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                                Kindred, this blade and I.
                                "

                                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                                Greek Gaming Videos
                                Greek Final Fantasy Forum

                                Comment

                                Working...
                                X