Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fallout 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Επιβεβαιωθηκε σημερα η κυκλοφορια των 3 πρωτων DLC και για το PS3 ξεκινωντας απ'τον Ιουνιο και με 4-6 βδομαδες διαφορα μεταξυ τους.

    Επισης ανακοινωθηκαν ακομη 2(!) packs, το Point Lookout (ειχε γινει ηδη γνωστο μεσα απο retailers) και το Mothership Zeta.

    • Point Lookout – Explore a massive new swampland area filled with new quests and content.
    • Mothership Zeta – The aliens have returned, and they're pissed. Experience an alien abduction first hand and find out if you're tough enough to survive.
    link
    Do a barrel roll!

    Comment


    • #77
      Ειπα να ποσταρω ενα review του Point Lookout απ'το vgchartz γιατι ειδα καποια καλα στοιχεια μεσα.
      Review: Fallout 3: Point Lookout

      As with The Pitt, Point Lookout can be accessed at any time during the game, with a new location showing up on the world map that takes you to the area with the new content. That's where the direct comparisons end, for Point Lookout is much larger and more open-ended than the Pitt, and is the first DLC to really evoke the feeling of exploration felt in the main game.

      The area in Point Lookout is supposed to loosely represent Point Lookout State Park on the coast of Maryland. You'll take a riverboat from near the Arlington Library straight to Point Lookout. You have to leave any sidekicks you have behind - apparently despite the riverboat having 8-10 benches, the ferryman* doesn't deal in groups. Once you get there, you'll find yourself at a small town resembling a carnival, surrounded by a huge rural swampland. There are a lot of cool new locations here, including an abandoned tourist-trap hotel, a Ferris wheel, a bank, a spooky mansion, and a naval submarine. In all, the world of Point Lookout is about 20% the size of the Capital Wasteland, with around 30 new locations to discover, so there's a lot more ground to cover than in previous DLC.

      *Βαλτος χωρις troll δε γινεται.

      Ενδιαφερον, δεν ασχολουμαι αυτο το καιρο με F3 αλλα ελπιζω καποια στιγμη να παρω ολα τα dlc σε καλυτερη τιμη βεβαια.
      Do a barrel roll!

      Comment


      • #78
        Θα βγει και Game of the Year Edition.

        There will be a Game of The Year edition of Fallout 3 which includes the full game and the complete set of all five DLCs. It is expected to be released in the U.S. sometime in October; however an exact release date has yet to be announced by Bethesda.
        I'm back bitches... Version 2.0

        Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

        Comment


        • #79
          Ναι αλλα εχω ηδη το Collector's Edition. Παντως με το να τα δινουν ολα μαζι με το game και να τα πουλανε τωρα 10$ το ενα, κοροϊδευουν οσους τα αγοραζουν αμεσως.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • #80
            Αναρωτιέμαι ποιος είναι ο λόγος να ανακοινώσουν την GOTY edition πριν ακόμα βγουν όλα τα πακέτα επέκτασης.Αυτό σημαίνει μειωμένες πωλήσεις για μένα.Μόνο οι "καμμένοι" φανς θα σπεύσουν να τα αποκτήσουν τώρα.
            Carpe diem

            Comment


            • #81
              Δεν ειναι μονο θεμα "καμμενοι". Καποιοι μπορει να χουν ηδη τα 3 πρωτα dlc οποτε τους "συμφερει" να παρουν τα 2 επομενα.
              Do a barrel roll!

              Comment


              • #82
                Originally posted by Ramparter View Post
                Ναι αλλα εχω ηδη το Collector's Edition. Παντως με το να τα δινουν ολα μαζι με το game και να τα πουλανε τωρα 10$ το ενα, κοροϊδευουν οσους τα αγοραζουν αμεσως.

                Και εγώ αλλά αν βγει σε καλή τιμή θα πάρω και την goty.
                I'm back bitches... Version 2.0

                Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                Comment


                • #83
                  Originally posted by Ramparter View Post
                  Δεν ειναι μονο θεμα "καμμενοι". Καποιοι μπορει να χουν ηδη τα 3 πρωτα dlc οποτε τους "συμφερει" να παρουν τα 2 επομενα.

                  Όταν είπα "καμμένοι" αυτούς ακριβώς εννοούσα.Που τα πήραν με το που βγήκαν και περιμένουν πως και πως τα καινούρια.Απλά θα μου φαινόταν πιο λογικό να κυκλοφορήσουν πρώτα όλα τα πακέτα,και μετά να ανακοινώσουν την pilgrim edition.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #84
                    Κατεβασα το τρεϊλερακι, φαινεται ενδιαφερον παντως και μ'αρεσει η προοπτικη μιας μεγαλης περιοχης για εξερευνηση. Θα το εχω υποψιν μου αν καποια στιγμη θελησω να ξαναπαιξω F3 και να εχω νεα πραγματα.
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • #85
                      Γύρω στις 10 ώρες λένε ότι θα κρατάει για να κάνεις τα πάντα.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • #86
                        Συνεχίζω με αμείωτο ενδιαφέρον το παιχνίδι, έχω φτάσει level 17 μπλα μπλα.

                        Θέλω να διηγηθώ ένα τέλειο σκηνικό που μόλις πριν από λίγα λεπτά έλαβε χώρα στην οθόνη της τηλεόρασής μου.

                        Μόλις κατάφερα να παντρέψω τον Diego και την Angela, και ω μα τα χίλια έπη, τι απίστευτο σκηνικό. Πρώτα απ’ όλα, ο γάμος άργησε να αρχίσει περίπου μισή ώρα. Δεν παίχτηκε στήσιμο της νύφης ή του γαμπρού, όχι, έγινε κάτι πολύ καλύτερο. Ο Παπάς αιωρούταν μπροστά από τη θέση που έπρεπε να έχει. Μόλις να αντιλαμβάνομαι, αφού φωνάζω epic, πάω και τον σπρώχνω στη θέση του. Αρχίζει ο γάμος και πριν προλάβω να συνέλθω από το σοκ, έρχεται η Angela και κάθεται απέναντι από τον Diego. Όλα καλά, μέχρι τη στιγμή που παρατηρώ ότι την ώρα της τελετής κρατάει το μαχαίρι της δουλειάς! Για λίγο κομπλάρω και λέω, τι θα κάνει η θεά τώρα; Έχει γούστο να έκανα κάτι λάθος και να τον σφάξει.

                        Μιλάμε εντάξει, άξιζε στο άπειρο το σκηνικό.
                        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                        Comment


                        • #87
                          Μετα απο αυτο νομιζω οτι κανεις απο το φορουμ δεν θα θελει να σε κανει κουμπαρο του...
                          :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                          Comment


                          • #88
                            Τελικά τι έγινε; Γιατί μας κρατάς σε αγωνία, πες πες.

                            Comment


                            • #89
                              Χαχαχα

                              Τι να γίνει;
                              Παντρεύτηκαν τα παιδιά και ούτε φιλάκια, ούτε πανηγύρια, ούτε σεχ, ούτε τίποτα. Αντίθετα, στο καπάκι, έφυγαν σα να μη τρέχει τίποτα κατευθείαν για τα πόστα των δουλειών τους.

                              Ήταν το τέλος που έπρεπε.
                              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                              Comment


                              • #90
                                Θελαν με αυτο το τροπο οι developers να δειξουν οτι οσο φοβερα κι αν φαινονται γεγονοτα οπως ειναι ο γαμος στη πραγματικοτητα η ζωη συνεχιζεται οπως ηταν πριν και τη προσωρινη ευχαριστηση διαδεχεται η καθημερινη ρουτινα. Απιστευτο βαθος, δε προκειται απλα για ενα rpg. Εργο τεχνης με τα ολα του.
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X