Announcement

Collapse
No announcement yet.

Meeting in Athens

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eγώ δεν παίζω Mario Kart, να μην κανονιστεί με κανένα άλλο παιχνίδι; Πχ Tetris που την παλεύω με το ζόρι;

    Comment


    • @Ryu: Ahahahahahahahahahahaha

      Οk, για τη φάση με τα DS σε κουτούκι δεν έχω πρόβλημα (ο Loggo έδωσε πειστικά επιχείρηματα), ο,τιδήποτε περιλαμβάνει φαί και άθφονο αλκοόλ του λαού (του τύπου κρασί/μπύρα/τσίπουρο/ούζο) καλό είναι, αν μεθύσεις κιόλας φαίνονται τα πάντα όμορφα και οι οθόνες του DS τέσσερις (double the power). Γενικά όμως είμαι noob, στο tennis πάντως ως γνήσιος casual gamer νομίζω ότι μπορώ να προβάλλω μία κάποια αντίσταση (έχω αντοχή - μπορώ και χάνω αρκετές φορές ώστε να τα φτύσει ο αντίπαλος και στο τέλος να καταφέρω να πάρω ένα game).

      The point is: Ας φάμε, ας πιούμε και ό,τι θέλετε μετά κάν-ουμε(/ετε) ( ) .
      "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

      Comment


      • Originally posted by _Lloyd View Post
        ο,τιδήποτε περιλαμβάνει φαί και άθφονο αλκοόλ του λαού (του τύπου κρασί/μπύρα/τσίπουρο/ούζο) καλό είναι
        Νάτονας ο παίχτης
        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

        Comment


        • προταση: Παμε καπου με λιγο κοσμο / 15 γαιδουρομαντραχαλοι σε μια παρεα ειναι ακρως ταπεινωτικη σκηνη για το image του καθενος... σκεφτειτε τι θα λεγε ο Barney?

          Comment


          • lol το image σας μαρανε...

            Παμε σε λαϊκο μερος αυτη τη φορα, δηλαδη λαδοκολλα. Σ'αυτη που πηγαμε πριν κατι μηνες με Ferry,Somari,Titus & Loggo θα θελα πολυ να ξαναπαω, αφθονο φαι και κρασι και πληρωσαμε μολις 10€.
            Do a barrel roll!

            Comment


            • Κι εγώ αυτό προτείνω.
              Ωραίο κλίμα, καλές τιμές, τραπεζάκι έξω, κομπλέ όλα. Τραπέζι να κλείσουμε μόνο, γιατί τη προηγούμενη φορά στο τσακ κάτσαμε.
              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

              Comment


              • Αν δεν παμε για post-meeting στου Ραμπιδη ολοι μαζι δεν ερχομαι καν.

                Comment


                • Θες να με καταστρεψεις; Φαση θα χε αλλα δυσκολο, 7/7 γραφω μαθημα, καλο το meeting αλλα μετα θα γυρισω σπιτι να τη ξαπλαρω.
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • Καλα κι εγω γραφω 8 και 10 και οντως θα ηταν αυτοκτονια, στην τελικη κανονιζουμε κατι τετοιο το ΠΣΚ που ερχεται 10-12 αν υπαρχει κοσμος διαθεσιμος. Τennis showdown, lol (not).

                    Comment


                    • Ορισμένοι έχετε πάντως μια περίεργη σοβαροφάνεια...Σε gaming forum δεν είμαστε?Δεν είπα να πάμε μόνο γι'αυτό απλώς να συνδιαστεί είτε παράλληλα με τα ds(πολύ καλή ιδέα)είτε μετά και να έρθουν όσοι θέλουν.Δεν την καταλαβαίνω την τόση σοβαροφάνεια μερικών.Κάνετε λες και θα σας πουν μπέμπηδες ή το κλασσικό τα "παιχνίδια" είναι για μωρά!!!
                      Nintendo I.D.: paixtis
                      3ds friend code: 2664-2347-7128

                      Comment


                      • Κοιτα δεν ειναι θεμα σοβαροφανειας αλλα που να παιξεις DS σε ψησταρια/ταβερνα; Ειδικα τοσα ατομα. Θυμαμα παλια που παιζαμε DS σε κανα starbucks γινοταν μεγαλος χαμος απο 4-5 ατομα. Τωρα αν ειμαστε 10+ δε γινεται απλα, θα μας πανε μεσα.

                        Οταν ειπα να φερει οποιος θελει DS σκεφτομουν μηπως πηγαιναμε πουθενα μετα, πχ σπιτι μου αλλα μαλλον δε βολευει τωρα, εν μεσω εξεταστικης.
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • Μέχρι πότε έχεις εξεταστική δηλαδή???Τέλη Ιουνίου οι περισσότεροι τελειώνουν!
                          Nintendo I.D.: paixtis
                          3ds friend code: 2664-2347-7128

                          Comment


                          • 7 Ιουλιου δινω το τελευταιο, αλλωστε στις 15 αρχισαμε εμεις.
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Originally posted by paixtis View Post
                              Μέχρι πότε έχεις εξεταστική δηλαδή???Τέλη Ιουνίου οι περισσότεροι τελειώνουν!
                              Πολλα τμηματα του ΕΜΠ αρχισαν εξετασεις 22 Ιουνιου, εμεις εδω κατω παροτι βιαστικοι, στις εξετασεις το βλεπουμε πολυ χαλαρα .

                              Comment


                              • Originally posted by paixtis View Post
                                Ορισμένοι έχετε πάντως μια περίεργη σοβαροφάνεια...Σε gaming forum δεν είμαστε?Δεν είπα να πάμε μόνο γι'αυτό απλώς να συνδιαστεί είτε παράλληλα με τα ds(πολύ καλή ιδέα)είτε μετά και να έρθουν όσοι θέλουν.Δεν την καταλαβαίνω την τόση σοβαροφάνεια μερικών.Κάνετε λες και θα σας πουν μπέμπηδες ή το κλασσικό τα "παιχνίδια" είναι για μωρά!!!
                                Πραγματικά δεν έχει καμία σχέση με σοβαροφάνεια. Απλά όταν συναντιέσαι με κάποιον για πρώτη φορά ή έστω πολύ σπάνια έχεις τόσα πολλά να πεις ώστε για τις λίγες ώρες ούτε που σκέφτεσαι το gaming. Μπορεί να μιλάς για αυτό αλλά δε σε πολυκαίει να παίξεις σώνει και καλά εκείνη τη στιγμή. Στο δικό σας meeting απλά κάτσατε πολλές ώρες μαζί και είχατε και χρόνο για παιχνίδι.

                                Αν και δε θα έρθω ευελπιστώ σε μια αξιοπρεπή φωτογραφική κάλυψη από τον Εβανς.
                                Originally posted by Squall Leonhart
                                I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                                Originally posted by 丹野
                                Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                                Originally posted by Ryu_gr
                                υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                                Comment

                                Working...
                                X