Announcement

Collapse
No announcement yet.

Meeting in Athens

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pou eisai re Phantom, mila ligo sto topic gia ta ΚΟΜΙΞ!

    Synexiste oi ypoloipoi den yparxei tipote gia na deite edw
    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
    Kindred, this blade and I.
    "

    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
    Greek Gaming Videos
    Greek Final Fantasy Forum

    Comment


    • Μια μέρα μετά ίσως να ερχόμουν και γω.
      Καταραμένο timing!
      Originally posted by Squall Leonhart
      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
      Originally posted by 丹野
      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
      Originally posted by Ryu_gr
      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

      Comment


      • Αν είχε κανονιστεί ένα μήνα πριν,θα έλεγα μέσα με χίλια.Τώρα,θα δείξει.99% θα μπορώ αλλά με μια επιφύλαξη.
        Carpe diem

        Comment


        • OK παίδες και γω αργά θα φτάσω.Οπότε θα βρεθούμε και αργά.Όσοι περισσότεροι τόσο το καλύτερο! ;)
          Nintendo I.D.: paixtis
          3ds friend code: 2664-2347-7128

          Comment


          • Α ρε Altair, ουτε εκλογες να ταν για να το κανονιζαμε σχεδον 1 μηνα πριν (χαρ χαρ).
            Μεσα κι εγω, αλλα Straier πες τι παιζει γιατι εσυ ερχεσαι οντως απ' την αλλη ακρη του κοσμου, οποτε ευκαιρια θα ηταν να σε δουμε γιατι κι εγω ερχομαι τωρα για πολυ λιγες μερες.

            Τις ταβερνες αυτες Τitus τις μπερδευω συνεχεια, αν θυμαμαι καλα ομως ειχαμε παει στη Μυρτια. Αν δεν ηταν αυτη, εκει διπλα ειναι και η Μουρια, αλλα νομιζω πως εμεις ειχαμε παει Μυρτια την αλλη φορα.

            Να το κλεισουμε συντομα σχετικα, γιατι εκει ιδιως αν δεν κλεισεις τραπεζι δεν παιζει να βρεις να κατσεις ΠΣΚ βραδυ.
            Εγω μεσα παντως χωρις πολλα πολλα.

            Comment


            • Θα ερχομουν και εγω αλλα Παρασκευη μεσημερι αναχορω δυστυχώς

              Comment


              • Μυρτια ειχαμε παει.
                Do a barrel roll!

                Comment


                • Ωστε εσύ κράτησες την απόδειξη;
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • 1) Straier αν είσαι διαθέσιμος το Σαββάτο είμαι κι εγώ, Κυριακή φεύγω από Αθήνα.

                    2) Μυρτιά ήταν τώρα που το λες! Θα κανονίσουμε για τραπέζι εκεί, έχει εύκολη πρόσβαση με τραμ και νομίζω βολεύει. Αν έχει κανείς καμιά ιδέα για ταβέρνα τη ρίχνει βέβαια, αλλά πρόκειται για πολύ καλή ταβέρνα στη Ν. Σμύρνη.
                    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                    Comment


                    • Θα ερχομουν κι εγω αλλα δουλευω 3800 μιλια μακρια...λολ
                      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                      Comment


                      • Αν είναι κοντά σε μετρό ψήνομαι και εγώ.
                        Πάντως αν είναι να έρθει ο Straier από την άκρη του κόσμου και μπορεί Σάββατο ίσως θα πρέπει να σκεφτούμε μια μετακίνηση ημέρας.
                        I'm back bitches... Version 2.0

                        Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                        Comment


                        • Εννοειται οτι μερα θελουν οι περισσοτεροι, απλα Σαββατο για μενα ειναι αδυνατον.
                          Do a barrel roll!

                          Comment


                          • Ramp δε μπορει Σαββατο λοιπον, Straier δε μπορει πριν το Σαββατο, Titus δε μπορει μετα το Σαββατο και Paixtis μπορει μονο Παρασκευη.
                            Ποιος θα ειναι ο πιο αδυναμος κρικος;
                            Στειλε ΠΟΥΛ στο 4588, οι 15 πρωτοι κερδιζουν μια μεριδα ντοματοκεφτεδες.

                            Comment


                            • Εγώ όταν είχα έρθει, εσείς με γράψατε... Ε λοιπόν, δεν έρχομαι.
                              sigpic

                              Comment


                              • Παιδιά κανονίστε το όπως σας βολεύει. Καλώς εχόντων θα είμαι Σάββατο μεσημέρι στην Αθήνα αλλά δε ξέρω σε τι κατάσταση θα βρίσκομαι μετά το ταξίδι για να κατέβω κέντρο. Αν ήταν Σάββατο θα προσπαθούσα να έρθω (αφού πρώτα πιω potion "Repel γκρίνια από την οικογένεια" ) αλλά μη σκέφτεστε να αλλάξετε ημερομηνία για μένα γιατί δε μπορώ να υποσχεθώ 100%.
                                Originally posted by Squall Leonhart
                                I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                                Originally posted by 丹野
                                Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                                Originally posted by Ryu_gr
                                υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                                Comment

                                Working...
                                X