Announcement

Collapse
No announcement yet.

Meeting in Athens

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Υπάρχει και η λύση να συναντηθούμε και τις 2 μέρες.

    Comment


    • Η Μυρτία ειναι αυτη που κερνάει λουκουμάδες στο τέλος η την μπερδέυω με αλλη?? Ειμαι σχεδον σιγουρος οτι εχω παει μια φορα εκει..

      Comment


      • Originally posted by i Have no Equal View Post
        ...αυτη που κερνάει λουκουμάδες...

        Φύγαμε...



        Comment


        • Originally posted by McSolid View Post
          Θα ερχομουν κι εγω αλλα δουλευω 3800 μιλια μακρια...λολ
          LOL που το έγραψες σε μίλια.
          Εγώ μένω περίπου 3000χλμ από Αθήνα οπότε ας κάνουμε μόνοι μας συνάντηση! Θα πάρω το dragon-ship και έρχομαι!


          Comment


          • Α στο διάολο. Είδα Chaoscrow και λέω "έρχεται και αυτός!!!???". Ουστ κωλοspammer.
            "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

            Comment


            • den iksera oti oi banned users mporoun na kanoun vote

              Comment


              • Μαλλον δεν ειδες ποτε ανοιξε αρχικα το thread.
                Ας πουμε μια μερα να τελειωνουμε μπας και δουμε προκοπη. Με τον Straier στο ισως ακομα και για Σαββατο η πιο λογικη λυση ειναι η Παρασκευη.

                Αν ειναι να το προχωρησουμε αμεσα παντως να ξεμπερδευουμε.
                Straier αν κατσει κανονιζουμε ενα ακομα meeting στα γρηγορα Κυριακη/Δευτερα και ελπιζω να μαστε ολοι οκ.

                Comment


                • Αν και δεν είμαι Αθηνα- αν και πραγματικά θα το ήθελα όσο τίποτε στην παρούσα φάση- το κάνεις και ακούγεται πολύ αγχωτικό!! xD
                  «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                  Comment


                  • Οπότε λέμε Παρασκευή 9 η ώρα στη Ν. Σμύρνη?

                    Πρόσβαση με Τραμ είναι εύκολη, οι γραμμές περνάνε ακριβώς δίπλα.
                    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                    Comment


                    • Γιατί Ν.Σμύρνη ρε παιδιά;Εγώ για να έρθω εκεί θέλω λεωφορείο,μετρό,ηλεκτρικό,τραμ,αυτοκίνητο,πόδι α, αεροπλάνο,καράβι.Κάνα πιο κεντρικό σημείο δεν παίζει;
                      Carpe diem

                      Comment


                      • OK.Ελπίζω να έχω φτάσει μέχρι τότε.Θα πάω αύριο να ελέγξω τις ώρες που έχει(τρένο) για Αθήνα.Αν δεν προλάβω στις 10 αν θέλετε.Παίζει και η περίπτωση να έρθω πιο αργά οπότε δεν θα μπορέσω να έρθω αλλά αύριο θα ξέρω έτσι κι αλλιώς.
                        Nintendo I.D.: paixtis
                        3ds friend code: 2664-2347-7128

                        Comment


                        • Originally posted by Altair View Post
                          Γιατί Ν.Σμύρνη ρε παιδιά;Εγώ για να έρθω εκεί θέλω λεωφορείο,μετρό,ηλεκτρικό,τραμ,αυτοκίνητο,πόδι α, αεροπλάνο,καράβι.Κάνα πιο κεντρικό σημείο δεν παίζει;
                          Afoy 99% de tha mporeis (?)
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • Originally posted by Somari View Post
                            Afoy 99% de tha mporeis (?)
                            Originally posted by Altair View Post
                            Αν είχε κανονιστεί ένα μήνα πριν,θα έλεγα μέσα με χίλια.Τώρα,θα δείξει.99% θα μπορώ αλλά με μια επιφύλαξη.
                            Κάτι δε διάβασες καλά.Και θα το ξαναπώ.99% θα μπορώ,αλλά άμα είναι να πάτε στην άλλη άκρη,τότε σίγουρα και να μπορώ δε θα έρθω.Δε θα γαμηθώ εγώ για να δω τις μουτσουνάρες σας.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Σεμνά...Εγώ που κατεβαίνω από Θεσ/νίκη τι να πω...
                              Nintendo I.D.: paixtis
                              3ds friend code: 2664-2347-7128

                              Comment


                              • θα ειμαι kata 90% στο gd academy για το πρωτο τουρνουα sfxtekken AN τελειωσει μια λογικη ωρα θα ερθω και εγω φερνοντας και zerg μαζι μου (ξερει ο xeno)

                                Comment

                                Working...
                                X