Announcement

Collapse
No announcement yet.

Meeting in Athens

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Σπιτι μου για Tennis, να καψουμε θερμιδες.
    Do a barrel roll!

    Comment


    • Σπιτι μου για Tetris να καψετε εγκεφαλικα κυτταρα.

      Comment


      • Μπορούμε να τα συνδυάσουμε και τα δύο .

        Comment


        • Μπα δεν παιζει, απλα καποιοι νομιζουν πως τα meetings δεν υφιστανται χωρις gaming. Μαλλον δεν εχουν παρει χαμπαρι πως αν χρειαστει απλα μαζευομαστε μερικα ατομα σχετικα συχνα, ενω εσεις εκει πανω μια φορα βρεθηκατε και το κανατε θεμα.
          Αντε τωρα, μην προκαλειτε γιατι δε θα αφησω μπριζολα για μπριζολα.

          Comment


          • Φυσικα και γινεται meeting χωρις gaming αλλα αν ψηνεται κανεις ας το πει εκ των προτερων να φερουμε DS εστω, να δειτε και τη μαγεια του 4 players pacman, 8p mario kart, 10p Tetris κ.α...
            Do a barrel roll!

            Comment


            • Nerd.

              Comment


              • Εντάξει ρε φίλε απλά.
                Να πάμε για λαδόκολλες ή στη οποιαδήποτε random ταβέρνα, να παίζουν τα λαϊκά άσματα, να υπάρχουν τα τζατζίκια, τα κρέατα και τα κοκκινέλια πάνω στο τραπέζι. Και μερικοί τεράστιοι 20ρηδες, να παίζουν DS μέσα σ’ αυτό το κλίμα, είναι απλά τέλειο. Είναι τόσο σουρεαλιστικό που γαμάει. Εύκολο entry στο failblog, και διάδοση του video και του φωτογραφικού υλικού all over the internet.
                There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                Comment


                • Λολ Loggo.
                  Count me in πάντως.

                  Κάψιμο τρελό.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Originally posted by Xeno View Post
                    Μπα δεν παιζει, απλα καποιοι νομιζουν πως τα meetings δεν υφιστανται χωρις gaming. Μαλλον δεν εχουν παρει χαμπαρι πως αν χρειαστει απλα μαζευομαστε μερικα ατομα σχετικα συχνα, ενω εσεις εκει πανω μια φορα βρεθηκατε και το κανατε θεμα.
                    Αντε τωρα, μην προκαλειτε γιατι δε θα αφησω μπριζολα για μπριζολα.
                    Εννόω και tetris και tennis.

                    Comment


                    • Σπιτι μου για Tennis, να καψουμε θερμιδες.
                      *_Lloyd ξενερώνει*

                      Σπιτι μου για Tetris να καψετε εγκεφαλικα κυτταρα.
                      *_Lloyd τα παίρνει στο κρανίο*

                      Bible the game anyone? Trivial Pursuit έστω;;

                      *_Lloyd is out of control*
                      The illusion of free will is an illusion.

                      Comment


                      • Originally posted by Xeno View Post
                        Nerd.
                        gaming forum admin

                        Loggo ωραια ιδεα. Τεσπα δεν εννοουσα αυτο προφανως απλα οποιος θελει μετα αραζουμε καπου για gaming. Αν θελει κανεις.
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • βγηκατε σημερα? να ζητησω συγνωμη επειδη ξεχαστηκα... εφαγα ολη μερα να κανω φορματ τα Βιστα απο το λαπτοπ και να βαλω ΧΡ τελικα δε τα καταφερα και τα δωσα σε ενα φιλο μου...λολ

                          Comment


                          • Τη δική μου πρόταση δεν την σκέφτηκε κανείς;
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Originally posted by Strawhat Nikos View Post
                              βγηκατε σημερα? να ζητησω συγνωμη επειδη ξεχαστηκα... εφαγα ολη μερα να κανω φορματ τα Βιστα απο το λαπτοπ και να βαλω ΧΡ τελικα δε τα καταφερα και τα δωσα σε ενα φιλο μου...λολ
                              Ποιοι να βγουμε ρε, εγω εσυ κι ο crpl κατι λεγαμε προχθες αλλα δε ξαναγινε θεμα...
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • Λαμβάνοντας υπόψην τις απαιτήσεις καθενός για τη συνάντηση έχω να προτείνω το εξής: να συνδυαστεί φαί, gaming και στριπτιτζάδικο ταυτόχρονα. Θα κουβαλήσουμε τα DS με τα Mario Kart, θα πάμε να πάρουμε μερικά hot dog από την καντίνα στην συγγρού/αμφιθέας και θα αράξουμε στο Baby Gold.

                                Comment

                                Working...
                                X