Announcement

Collapse
No announcement yet.

Meeting in Athens

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Θα παμε εκει που ειπαμε αρχικα (Μυρτια), ειμαστε μεσα τουλαχιστον εγω, o Titus, o Ramparter, o Ferryman και περιμενουμε απαντησεις απο μερικους ακομα (Loggo, Phantom Duck, Somari). O Christop απ' οσο καταλαβα θα ερθει, ο Paixtis ελπιζω να τα καταφερει.

    Για τα περι μετακινησεων οποιος χρειαζεται μεσο ας το πει, ενω στην επιστροφη θα ναι απλα τα πραγματα (τοσα αμαξια θα χουμε, ευκολα αφηνουμε σε καποιο μετρο οποιον εχει αναγκη).

    Μολις εκλεισα τραπεζι παρεπιπτοντως να μη βρεθουμε προ εκπληξεων - ειπα για 8 ατομα περιπου γυρω στις 21:30.

    Comment


    • Ρε συ Κώστα,υποτίθεται πως το Meeting κανονίζεται επειδή θα έρθει ο Παίχτης.Τεσπά,κι εγώ μέσα είμαι.Πείτε σε ποια στάση του τραμ κατεβαίνω και τι ώρα θα έρθετε από κει να με παραλάβετε.
      Carpe diem

      Comment


      • O Παιχτης δε μπορει σε καμια αλλη φαση ομως και αν και ξεκινησε απο εκει το θεμα, καποια ατομα ειπαμε να βρεθουμε ουτως ή αλλως. Απο εκει και περα οποιος θελει περναει, the more, the merrier, παντως κι εγω δε μπορω καποια αλλη μερα στα σιγουρα και στην τελικη μετα το ΣΚ την κανω παλι και θα ξαναθρω μεσα Ιουλιου στην καλυτερη.

        Comment


        • Κάτι ρώτησα.
          Carpe diem

          Comment


          • Εχει δωσει οδηγιες ο Titus, τσεκαρε πιο πανω.
            Μιλα και με Christop αν βολευει να βρεθειτε καπου, αφου οπως καταλαβα ψηνεται κι αυτος.

            Comment


            • Μάλλον εκτός εγώ
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Πιθανότατα θα έρθω και εγώ.
                Αν μπορεί και κάποιος να μου στείλει και ένα κινητό για να σας βρω θα με βολευε.
                I'm back bitches... Version 2.0

                Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                Comment


                • Εγώ μέσα για αύριο

                  Originally posted by Titus View Post
                  [...]Για να διευκολυνθούμε όλοι, ας πούμε λίγο πώς θα έρθει ο καθένας και με τι μέσο για να εξυπηρετήσουμε ο ένας τον άλλο. Εγώ θα πάω με αυτοκίνητο και μπορώ να εξυπηρετήσω οποιονδήποτε κατέβει Καλλιθέα με ηλεκτρικό και Συγγρού Φιξ με μετρό.
                  Παίζει να με πάρεις από Συγγρού Φιξ; Όπως και να' χει, αν πας σίγουρα, αν γίνεται στείλε μου ένα κινητό με ΠΜ για να είμαστε σε επικοινωνία.

                  PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                  Comment


                  • Στάνταρ θα ρθω εγώ ρε, απλά όπως είπα μετά τις 10.
                    10 θα φύγω κατευθείαν απο το πανεπιστήμιο τελικά Altair οπότε άκυρο. -.-

                    Comment


                    • Καλα παμε, οποτε ειμαστε μεσα εγω, ο Titus, o Ramparter, o Ferryman, o Christop, o Phantom Duck, o NickTG και στο ισως/μαλλον οι Altair, Loggo. Εχω κλεισει οπως ειπα για 8 ατομα, αν τυχον βρειτε κι αλλους ενδιαφερομενους ή ψηθει καποιος αλλος τελευταια στιγμη τοτε απλα γραψτε το να το ξερω.

                      Τα λεμε εκει κατα τις 21:30, NickTG σου στελνω το νουμερο μου.
                      Christop οκ και λιγο μετα τις 10 να ερθεις δε νομιζω να χασεις πολλα - ελπιζω να χεις κι εσυ το κινητο καποιου απο εμας, αν οχι στειλε ΡΜ.

                      Υ.Γ.
                      Οποιος θελει ας ριξει μια ματια στις προηγουμενες σελιδες του θρεντ, να θυμηθουμε τι καλο ειχε εκει οταν ειχαμε ξαναπαει. Οπως βλεπω καποιοι νηστευαν τοτε, οποτε σχεδον ιδια περιοδο αποφασιστηκε και το φετινο σκηνικο. Κριμα που καποιοι θα λειπουν αυτη τη φορα, αλλα οκ τετοια σκηνικα θα ξαναγινουν. Τι απεγινε ο Lloyd παρεπιπτοντως, κατι we will be back εγραφε, αλλα τωρα τον χασαμε .

                      Comment


                      • Originally posted by Xeno View Post
                        Τι απεγινε ο Lloyd παρεπιπτοντως, κατι we will be back εγραφε, αλλα τωρα τον χασαμε .
                        Θα εχει πορεια στο συνταγμα... :troll:
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • Παίζει να έρθω να σας βρω μετά.Titus θα μου δώσεις το τηλ σου σε pm?Θα έρθω με metro οπότε θέλω να με πάει κάποιος με αμάξι μόλις φτάσω.Κατά τις 12 παρά θα είμαι σταθμό Λαρίσσης.Oπότε 12 12 και κάτι τις αν μπορεί να με πάρει καποιος απο το πιο κοντινο μετρο απο εκει που θα είστε θα ήταν μια χαρά.
                          Nintendo I.D.: paixtis
                          3ds friend code: 2664-2347-7128

                          Comment


                          • Μέχρι τι ώρα θα το κρατήσετε περίπου;
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • Αναλογα την προσελευση. Σιγουρα καποιοι δε θα χουν θεμα να το τραβηξουμε οσο εχει ΜΜΜ (ως τις 2), αρκει να μη βαρεθουμε τη ζωη μας τοσες ωρες εκει.

                              Comment


                              • Τώρα γύρισα και είμαι ψόφιος.Αν μπορέσω θα περάσω.Στείλτε κάνα τηλ με πμ.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X