Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ferrari vs Lamborghini

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ferrari vs Lamborghini

    Αναφέρθηκαν απόψεις στο chatbox και σκέφτηκα ότι υπάρχει ψωμί!

    Ποιό είναι το αγαπημένο σας supercar ή σκέτο car; Εκτός από το El Clasico Ferrari vs Lamborghini μπορείτε να αναφέρετε ότι εσείς γουστάρετε! Βάλτε και βίντεο ή φωτογραφίες για να μας πείσετε!

    Εγώ ψηφίζω Ferrari με αγαπημένη την F50!

    0
    Lamborghini
    0%
    0
    Ferrari
    0%
    0
    Γατάκι... (Άλλο)
    0%
    0
    The illusion of free will is an illusion.

  • #2
    Testarossa

    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • #3
      Ferrari. Η αγαπημένη μου μάρκα αυτοκινήτου!
      sigpic

      Comment


      • #4
        Τίποτα δε συγκρίνεται με μια Lambo. Όταν λέω "τίποτα", το εννοώ: Ούτε και άλλα πράγματα εκτός αυτοκινήτων!
        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

        Comment


        • #5
          Ferrari. Οι Lamborghini είναι πλέον Audi με πολύ όμορφο σασί.
          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

          Comment


          • #6
            skyline gtr οποτε γατακι

            sigpic

            Comment


            • #7
              Akomh kai o Batman Lamborghini prwtimaei opote this renders your comments invalid..



              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
              Kindred, this blade and I.
              "

              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
              Greek Gaming Videos
              Greek Final Fantasy Forum

              Comment


              • #8
                Originally posted by Ground_zero View Post
                Akomh kai o Batman Lamborghini prwtimaei opote this renders your comments invalid..
                Ναι, αλλά ο θεάνθρωπος Yu Suzuki προτιμάει Ferrari οπότε δε τίθεται καν θέμα.
                There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                Comment


                • #9
                  Προσεχε μονο μην παρει πρεφα το τοπικ ο Γιουρκας και σε παρει στο κυνηγι με αυτα που λες:troll:
                  Παντως αν αφαιρεσουμε το στυλ, νομιζω οτι ο kakashi το παει καλυτερα απο ολους.

                  Και η δικια μου μεγαλη καψουρα...

                  :resp::resp::resp:

                  Comment


                  • #10



                    Οι Ferrari ειναι για ανθρωπους που μετρουν την ζωη τους με ποσες φορες εκαναν τον τελευταιο μηνα σεξ στην "ακομα ομορφη μετα απο τοσα χρονια" γυναικα τους.

                    Η Lamborghini ειναι για ανθρωπους που μετρουν την ζωη τους με το ποσες φορες εκαναν σεξ σε ποσες διαφορετικες γυναικες αυτη την εβδομαδα και με ποσες διαφορετικες στασεις.

                    Υ.Γ.: Εαν τα περι "Lambo = AUDI με αλλη πετσα" ισουται με το οτι επιτελους τα ηλεκτρικα και το air condition της Lambo δεν ειναι για πεταμα, τοτε ναι, ειναι Audi. Ας βαλει διπλα διπλα ομως καποιος το R8 V10 με μια Gallardo Balboni ή μια Aventador και ας κατσει να μετρησει το τι θα προτιμησει ο car fan. Οι Ιταλοι τουλαχιστον ξερουν...
                    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                    Comment


                    • #11
                      I respect you, McSolid! You're my man! Ferrari rulz the... Ramborgini.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Etsi apo periergeia posoi apo esas exete actually mpei mesa se tetoia aftokinhta?
                        Egw proswpika Ferrari mono exw dei ston dromo, alla Lamborghini eixa thn tyxh oxi mono na mpw mesa se mia Diablo prin apo kapoia xronia, alla kai na odhgisw Murcielago epeidh gia kapoio logo enas gnwstos edw sthn polh mou apofasise na agorasei mia kitrinh (eleino xrwma imo)

                        Eimai biased den ginetai!
                        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                        Kindred, this blade and I.
                        "

                        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                        Greek Gaming Videos
                        Greek Final Fantasy Forum

                        Comment


                        • #13
                          Αγαπάμε sega και outrun αλλά ποτέ δεν συμπάθησα την Ferrari (Maclaren και Χακινεν FTW) και από τότε που έπαιξα Need for Speed στο ps1 με Lamborghini Diablo ήξερα ποια είναι η απάντηση για εμένα.



                          lamborghini μια εικόνα χίλιες λέξεις.
                          Κάτι ονόματα που έχουν ρε παιδί μου οι Ιταλοί, Enzo Ferrari ο ένας, Ferruccio Lamborghini ο άλλος, τα ακούς και σε προϊδεάζουν για κάτι καλό .

                          Comment


                          • #14
                            Μου αρέσουν πολύ μερικές Ferrari αλλά έχω λόξα με τη Lamborghini Gallardo και μια μέρα θα αγοράσω μια σε λευκό χρώμα.
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Ramparter View Post
                              Μου αρέσουν πολύ μερικές Ferrari αλλά έχω λόξα με τη Lamborghini Gallardo και μια μέρα θα αγοράσω μια σε λευκό χρώμα.

                              Comment

                              Working...
                              X