Announcement

Collapse
No announcement yet.

Εκλογές 6ης Μαίου 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ότι εξαρχής δεν επιλέγουμε τέτοιες εργασίες
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • Originally posted by Somari View Post
      Ότι εξαρχής δεν επιλέγουμε τέτοιες εργασίες
      αυτο

      Comment


      • Ψηφίσατε κουκλιά μου;
        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

        Comment


        • Αφιερωμένο σε εκείνους τους 2 που είπαν ότι σήμερα θα ψηφίσουν Χρυσή Αυγή...

          "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

          Comment


          • Καλά ΧΑ για να ψηφίσεις πρεπει η να εισαι πιτσιρικάς η στόκος εντελως.. Το μονο που σκεφτομαι ειναι οτι θα πεσει γελιο στη βουλη αν μπουν τελικά..

            Εγω το εριξα σε Δράση τελικά.

            Comment


            • Και γω Δράση έριξα, αλλά δεν έβαλα σταυρούς, το πέταξα χύμα.
              Ελπίζω να ναι έγκυρο.

              Comment


              • IHNE, απ ο,τι φαινεται μια χαρα μπαινει στη βουλη η ΧΑ. Κριμα για τα μυαλα που (δεν) κουβαλανε μερικοι..

                Comment


                • Ακόμη κι εδώ μέσα λασπολογίες εις βάρος της Χρυσής Αυγής;

                  Κοιτάξτε να δείτε, είναι πολύ δύσκολοι καιροί και μεγάλο μέρος του κόσμου έχει ψηφίσει με μόνο κριτήριο κάποιο συναίσθημα. Στην περίπτωση της Χρυσής Αυγής, αυτό που την ανέβασε είναι η οργή και η αγανάκτηση. Δε θεωρώ φρόνιμο να αποκαλούμε αυτόματα ανεγκέφαλο όποιον την ψήφισε, άλλωστε πολύ χειρότερή επιλογή κατά τη γνώμη μου έκαναν αυτοί οι οποίοι από φόβο στράφηκαν ξανά στα δυο μεγάλα κόμματα.

                  Προσωπικά δεν έχω καλή γνώμη για τη Χρυσή Αυγή, αλλά για πολλούς λόγους τη θέλω στην ελληνική Βουλή.
                  "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                  Comment


                  • H χρυσή αυγή όχι μόνο μπαίνει αλλά μπαίνει και με σχετικά καλό ποσοστό σύμφωνα με τις δημοσκοπήσεις.Από ότι φαίνεται οι περισσότεροι δεν έχουν ακόμα συνειδητοποιήσει τι κόμμα ψήφισαν...

                    Καταραμένε συμφωνώ στο ότι δεν είναι τούβλο όποιος ψήφισε χρυσή αυγή για τους λόγους που είπες αλλά και πάλι δεν μας τιμάει το να μπει ένα νεοναζιστικό κόμμα στην βουλή.

                    Αλήθεια το webwar το ρίξανε;


                    Tidy!

                    Do not blame me.Blame yourself or God.
                    In Matsuno we trust.

                    Comment


                    • το τριτο ραιχ επιστρεφει , η προπαγανδα και η πληση εγκεφαλου στη νεολαια καλα κρατει:kill:

                      θα επιτραπουν στην βουλη τα machineguns

                      τουλαχιστον κατερρευσε ο δικοματισμος κατι ειναι και αυτο, ειμαι περιεργος να δω πως θα διαχειριστει το ποσοστο του ο τσιπρας

                      Comment


                      • Originally posted by Deus View Post
                        δεν μας τιμάει το να μπει ένα νεοναζιστικό κόμμα στην βουλή
                        Αν είναι να πετάξει έξω βουλευτές των κομμάτων που μας κυβερνούσαν μέχρι σήμερα, μας τιμά και μας παρατιμά. Το 'πα και ησύχασα.
                        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                        Comment


                        • Originally posted by TheCursed View Post
                          Προσωπικά δεν έχω καλή γνώμη για τη Χρυσή Αυγή, αλλά για πολλούς λόγους τη θέλω στην ελληνική Βουλή.
                          Για περίγραψε τους λόγους που τους θες στην Έλληνικη Βουλή.

                          Εγώ πάντως ψήφισα τελικά Ανεξάρτητους Έλληνες. Ως τώρα αυτό το κόμμα δεν είπε καμία κοτσάνα για τους Έλληνες.

                          Οι Σύριζα είπαν κοτσάνα για την Μακεδονία και έτσι ήξερα τι να ψηφίσω.

                          Εγώ θέλω να ψηφίζω κόμμα που ΣΕΒΕΤΑΙ την Εθνική Κυριαρχία της Ελλάδας και δεν τη προδιδει, όπως έκαναν το ΠΑΣΟΚ και η ΝΔ.
                          Εγώ θέλω να ψηφίζω κόμμα που τα λέει και τα εννοεί, όπως ο Καμμένος, για να ξεβρομιστεί η Ελλάδα από τους τριτοκοσμικούς(Όσο ήμουν Αθήνα, είδα ότι λιγοστεύουν οι τριτοκοσμικοί) και για να αναγκάσει τους βρωμότουρκους να βγάλουν τον σκασμό. Οι Τούρκοι ΔΕΝ σέβονται κανέναν(Ούτε περί ΑΟΖ, ούτε περί Ελλ. νησιών, κ.α.)
                          Εγώ θέλω να ψηφίζω κόμμα που να θέλει να τιμωρήσει πραγματικά τους προδότες(Εδώ θα το δούμε αυτό και αν δεν μας αντιπροσωπεύει, θα γίνει χαμός).
                          Εγώ θέλω να ψηφίζω κόμμα να δικαιώνει τους Έλληνες και μόνο τους Έλληνες πολίτες και όχι τους παρακρατικούς, τους προδότες και άλλα τριτοκοσμικά μιάσματα.
                          Εγώ θέλω να ψηφίζω κόμμα να επαναφέρνει τα όσα είχαμε αποκτήσει τόσα χρόνια για να ηρεμήσει και δικαίως ο Ελληνικός λαός.

                          Τώρα έτσι όπως έκαναν τον ΟΣΕ, τον ΟΤΕ κ.α., μόνο για Αλβανούς κάνουν τα συστήματα που έβαλαν.
                          sigpic

                          Comment


                          • καταραμενε να τον πεταξεις τον βουλευτη το λαμογιο που επερνε τις μιζες και σε κοροιδευε αλλα... να τον αντικαταστασεις με τον....απογονο του χιτλερ? ε ξερω γω

                            Comment


                            • Originally posted by 丹野 View Post
                              Για περίγραψε τους λόγους που τους θες στην Έλληνικη Βουλή.
                              Για να απομυθοποιηθούν τα ακροδεξιά και τα φασιστικά φρονήματα και η ταμπέλα του "κακού" που τους έχει κολληθεί στη συνείδηση του λαού, για να υπάρχει ακόμη πιεστικότερη εκ δεξιών αντιπολίτευση και περισσότερη πολυφωνία στη Βουλή και (το σημαντικότερο) για να συνειδητοποιήσουν άλλοι πολιτικοί πόσο ανεπιθύμητοι είναι και ως σε ποια άκρα είμαστε διατεθειμένοι να φτάσουμε για να τους σουτάρουμε.

                              Υπενθυμίζω πως η Χρυσή Αυγή είναι το μόνο κόμμα το οποίο ενθαρρύνει ανοιχτά (έστω τύποις και μόνο) τη βία εις βάρος των πολιτικών.

                              Vaynard... Ναι. Δεν είναι απλώς θέμα μίζας και προδοσίας, είναι πολύ πιο πολυσύνθετο για εμένα κι αφορά και το πως η πολιτική ζωή διαμορφώνει την κοινωνία (αν και η σχέση είναι αμφίδρομη), οπότε ας το αφήσουμε εδώ γιατί πιστεύω πως θα κουράσω.
                              "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                              Comment


                              • Originally posted by 丹野 View Post

                                Εγώ πάντως ψήφισα τελικά Ανεξάρτητους Έλληνες. Ως τώρα αυτό το κόμμα δεν είπε καμία κοτσάνα για τους Έλληνες.


                                Comment

                                Working...
                                X