Announcement

Collapse
No announcement yet.

Για συμπληρώματα και υγιεινή διατροφή (πάλι)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Απόφυγε όσο μπορείς αυτά τα πράγματα, η απώλεια βάρους θέλει υπομονή και μεθοδικότητα όσο και αν δεν μας αρέσει. Είναι λογικό στην αρχή μίας τέτοιας "δίαιτας" να χάνεις βάρος, όμως δεν είναι φυσιολογικός τρόπος. Ποδήλατο από την άλλη κάνε όσο θέλεις.

    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

    Comment


    • #77
      Απο την παρασκευή πήγα από 114 κιλά στα 107.7 σήμερα με crash diet. Ελπίζω σε 6 εβδομάδες που τελειώνει το Cuts να έχω φτάσει εκεί που θέλω
      Σε ένα ξύλινο κιβώτιο θα φτάσεις... Αν ήταν σωστός τρόπος λες να ήταν μαλάκες οι υπόλοιποι;
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • #78
        παιρνω πολυβιταμινη μαζι με τη βρωμη το πρωι, τρωω ενα τονο με λαχανικα το μεσημερι
        δεν ειναι τιποτα τρελο απλως δεν με πειραζει να στερηθω καποια πραγματα


        με 2 ωρες cardio καθημερινα κατι θα κανω, καιω απο 1000 ως και 1500 θερμιδες την ημερα αναλογως τι θα κανω (με το cuts θελω ν πιστευω οτι κιω περισσοτερες)

        Comment


        • #79
          Βιταμίνες aside, ο οργανισμός σου χρειάζεται και υδατάνθρακες...
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • #80
            Πάντως στα περί κάσας είσαι υπερβολικός (όπως και γενικά υπάρχει τρομερή υπερβολή τα τελευταία χρόνια γύρω από όλα τα διατροφικά θέματα).
            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

            Comment


            • #81
              krima pou de tha euxaristithw gourounopoula fetos :'(

              ο οργανισμός σου χρειάζεται και υδατάνθρακες...
              3 koftes koutlies soupas vromis
              oi parapanisioi idatanthrakes mazeuonte kai ginonte lipos
              an itan etsi tha eixa plakwsei ta psomia

              Comment


              • #82
                στην ηλικια που εισαι αγορι μου lms που να συσσωρευτουνε υδατανθρακες και να γινουνε λιπος ο μεταβολισμος σου πεταει, κανεις ενα βημα και το καις, ασε τα ψυχαναγκαστικα και τις αλχημιες με την διατροφη σου και τις θερμιδες, μακροπροθεσμα κακο στον οργανισμο σου κανεις

                Comment


                • #83
                  Originally posted by Linkmastersword View Post
                  krima pou de tha euxaristithw gourounopoula fetos :'(



                  3 koftes koutlies soupas vromis
                  oi parapanisioi idatanthrakes mazeuonte kai ginonte lipos
                  an itan etsi tha eixa plakwsei ta psomia
                  δηλαδή ο οργανισμός χρειάζεται 10 γραμμάρια υδατανθράκων, και τα πάνω από 10 γραμμάρια (!!!) γίνονται λίπος.
                  στα 16.
                  μάλιστα...
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • #84
                    Κι εγώ που είμαι 1.75μ και σχεδόν 80 κιλά, τι να πω. :xp: Έχω γίνει σαν τον...Κράτο. :xp:
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      δηλαδη εχεις πρει μυικη μαζα;

                      σήμερα 106.7 κιλα
                      αποτι φαινετε χανω 1 κιλό την ημέρα multiply*30 θ φτασω τα 75 κιλα soon. θα βγαλω και μια φωτο τους κοιλιακους μου :"(

                      Comment


                      • #86
                        lms ψάξε για καμιά γκόμενα γιατί εδώ είτε δούλεμα θα φας, είτε θα αδιαφορήσουμε τελείως.

                        Αν είναι σοβαρή η γκόμενα πάλι δούλεμα θα φας βέβαια.

                        Comment


                        • #87
                          αποτι φαινετε χανω 1 κιλό την ημέρα multiply*30 θ φτασω τα 75 κιλα soon.
                          Μια που μπήκες στον κόπο να κάνεις το extrapolation, κάνε το πρόγραμμα για 3 μήνες να φτάσεις τα 15...
                          θα βγαλω και μια φωτο τους κοιλιακους μου :"(
                          Το επιπλέον δέρμα τι θα το κάνεις;
                          Αν είναι σοβαρή η γκόμενα πάλι δούλεμα θα φας βέβαια.
                          Thread closed.-
                          Originally posted by Squall Leonhart
                          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                          Originally posted by 丹野
                          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                          Originally posted by Ryu_gr
                          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                          Comment


                          • #88
                            LMS παράτα τα animal cuts και τις τέτοιες βλακείες,αυτά θα σου διαλύσουν εντελώς τον μεταβολισμό και τα αποτελέσματα πίστεψέ με δεν θα σου αρέσουν καθόλου.Επίσης απόφυγε δίαιτες τύπου μόνο λαχανικά με έναν τόνο,θα χάσεις κιλά αλλά ο οργανισμός σου θα ρέψει και έπειτα θα τα ξαναβάλεις προτού καλά καλά το καταλάβεις.Μόνο ένας τρόπος υπάρχει για να χάσεις κιλά.Τρώγε φυσιολογικά και από τα πάντα ΑΛΛΑ με μέτρο και γυμναστική.Οτιδήποτε άλλο κάνεις θα σου κάνει ζημιά μακροχρόνια.Είσαι μικρός ακόμα και ο μεταβολισμός σου τώρα διαμορφώνεται,αν τον χαλάσεις τώρα μετά θα τρέχεις και δεν θα φτάνεις.

                            Επίσης προς όλους τους υπόλοιπους που χρησιμοποιούν σκευάσματα τύπου whey και έτσι.Πετάξτε τα από το παράθυρο,είναι ύποπτα για σοβαρά προβλήματα υγείας σε βάθος χρόνου.ΜΟΝΟ αν είστε απολύτως σίγουροι και το έχετε ψάξει πολύ συνεχίστε να τα χρησιμοποιείτε.


                            Tidy!

                            Do not blame me.Blame yourself or God.
                            In Matsuno we trust.

                            Comment


                            • #89
                              LMS το μόνο που μπορώ να συμπεράνω απο αυτά που λες είναι οτι είτε μας τρολάρεις ομαδικά ή οτι είσαι τελείως άσχετος σε θέματα γύρω απ'το σώμα σου.

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by Deus View Post
                                Επίσης προς όλους τους υπόλοιπους που χρησιμοποιούν σκευάσματα τύπου whey και έτσι.Πετάξτε τα από το παράθυρο,είναι ύποπτα για σοβαρά προβλήματα υγείας σε βάθος χρόνου.ΜΟΝΟ αν είστε απολύτως σίγουροι και το έχετε ψάξει πολύ συνεχίστε να τα χρησιμοποιείτε.
                                Κλασσικα bs, που στηριζεις αυτα που λες;

                                Εχω μεγαλο προβλημα στην απωλεια βαρους, ο μεταβολισμος μου ειναι πολυ αργος.
                                Τόσο άσχημα που μάλλιστα πίστευα οτι ειχα υποθηριωδισμο.

                                το cuts το μονο που κανει ειναι να βοηθαει στην διουρηση και στην εφιδρωση. Δεν φαινετε να με βοηθαει αυτα, αλλα ελπιζω οτι καιει περισσότερα fat cells με τη θερμογενεση.

                                Comment

                                Working...
                                X