Announcement

Collapse
No announcement yet.

Όταν ήμουν 8...(για "παιδιά" από 8 εώς 108 χρονών ;P)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ΓΚΕΤΑ ΡΟΜΠΟΤ
    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

    Comment


    • Ned Stark

      A man draws his sword in order to protect the small wound deep in his heart.
      It was inflicted in the days long past,at the farthest reach of his memories.
      A man wields his sword in order to depart life with a smile.
      In the days far ahead,beyond the reach of his memory.
      Ειναι ανθρωπος, κι ομως δεν εχει αδυναμιες.
      Εχει υλικη υποσταση, κι ομως δεν υπαρχει.
      Ειναι ο Getta Robo.

      Comment


      • "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

        Comment


        • Digi Κοσμος FTW





          Comment



          • [/b]

            Αυτο ειναι που να παρει. Πως να το ξεχασω με αυτο το πολυχρωμο πλαισιο με τα αστερακια. Πρεπει να την ειχα νοικιασει παρα πολλες φορες αυτη τη κασετα.
            Do a barrel roll!

            Comment


            • Με μία πρόχειρη ματιά που έριξα δεν πρέπει να έχουν μπει τα επόμενα 2.Αν,τελικά έχουν μπει,συγχωρέστε με.

              Kissyfur

              Τζολινάρα ftw για όσους θυμούνται.Ήταν η θηλυκή κροκόδειλος που είχε το ίδιο animation με τον αρσενικό κροκόδειλο μόνο που φορούσε μία πορτοκαλί περούκα!

              Η Λίμνη των Κύκνων
              Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

              Comment


              • <div class='quotetop'>(Ramparter &#064; Feb 25 2008, 12&#58;55 AM) [snapback]11634[/snapback]</div>

                Αυτο ειναι που να παρει. Πως να το ξεχασω με αυτο το πολυχρωμο πλαισιο με τα αστερακια. Πρεπει να την ειχα νοικιασει παρα πολλες φορες αυτη τη κασετα.
                [/b]

                αυτό είναι CULTILA&#33;&#33;&#33;
                Carpe diem

                Comment


                • Μα τι μ@^@&13ς βλεπατε οταν εισασταν μικροι ρε...

                  DONALD DUCK OWNZ YOU ALL&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&# 33;&#33;&#33;&#33;
                  :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                  Comment


                  • Μα τι μ@^@&13ς βλεπατε οταν εισασταν μικροι ρε...

                    DONALD DUCK OWNZ YOU ALL&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&# 33;&#33;&#33;&#33;
                    [/b]
                    Darkwing Duck uber alles.


                    Comment


                    • Darwing Duck&#33;&#33;&#33; Επος&#33; Θυμαμαι και εναν κακο που ηταν σαν το Κογιοτ απο το Road Runner που τον λεγαν Μεγκαβολτ&#33;
                      https://en.wikipedia.org/wiki/Outcast_(game)

                      H μονη αποδειξη οτι το Βελγιο υπαρχει...

                      Comment


                      • Ox to getta robot to evelpa kai ego Epos&#33;&#33;

                        Comment


                        • Το Υποβρύχιο κεραυνός&#33;&#33; (aka Thundersub/Space carrier Blue Noah)

                          http://en.wikipedia.org/wiki/Thundersub


                          Comment


                          • ενοειτε οτι το Juniors Το χα λιωσει μικρος, παντως ενα φιλαρακι μου ειναι πειρατης και τρελαμενος με τα 80&#39;ς ανιμε κλπ και τα χει ολα, οποιος ενδιαφερετε πμ, απο κει και περα, εγω ειχα πορωση με dragonball βεβαια μιλαμε σε επιπεδο στο γυμνασιο να εχω γραψει τη πρωτη μαχη γκοκου βετζητα και να την εχω δει περιπου 10 φορες ξανα και ξανα, επισης μου αρεσαν και τα αρχαιοελληνικα καρτουνς, θυμαται κανεις το Θυσεα?(αγαπημενος μου) τον ηρακλη με τα μηλα? επισης θυμαμαι το Σπορ μπιλυ, το υποβριχιο το βλεπα που λεει και ο Αλεξ αλλα ποτε δε με συγκηνησε, και επισης εβλεπα και τσοντες στα πειρατικα οι οποιες παιζανε και ολο τα ιδια, μα τι πιξιμο?

                            Comment


                            • ρε παιδια μερικες αποριες περι καρτουν. Παλιοτερα εβλεπα καποια αλλα δυστυχως δε ξερω τα ονοματα τους οποτε Ηelp&#33;

                              --------------

                              1.) Στο ενα πρωταγωνιστουσε ο Κομης-Ντακουλας&#33;&#33;&#33; Η παπια δρακουλας , ποια ειναι η αγγλικη του ονομασια γιατι το Duckulas αποκλειεται... το ψαχνω χρονια

                              2.) Το αλλο αφορουσε τις ιστοριες δυο μικρων παιδιων (?) που φορουσαν extra μακρυες μπλουζες και τραγουδουσαν συχνα πυκνα.
                              Οσον αφορα το σεναριο ,το εσκασαν(?) απτο σπιτι τους -δε θυμαμαι το λογο-. Τελικα βρεθηκαν να πετανε απο εδω κι εκει με αεροστατο κτλ κτλ
                              Αποσο θυμαμαι ο ενας φορουσε μια κοκκινη μπλουζα...

                              3.) Αμ το αλλο το θυμαστε? ο Αμποτ κι ο Κωστελο&#33;? LoooooL
                              Με τον τυπα που εμοιαζε με τον Frankestein κι εβγαζε καπνο απτο κεφαλι...
                              πως το λεν?

                              4.) Επειτα, ειχα δει αρκετες φορες μια καρτουν-ταινια με θεμα καποιες οικιακες συσκευες (τοστιερια κτλ) οπου αποφασισαν να ψαξουν τον νεαρο ιδιοκτητη του σπιτιου τους που εκανε μετακομιση&#33;

                              AΥτα (για σημερα ) ,
                              " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                              Authenticity sir, authenticity. "

                              Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                              Comment


                              • 2) Μήπως λες το Bolek και Lolek; Δεν θυμάμαι τίποτα για αερόστατα άλλα ήταν με δύο παιδιά και όλο σε κάτι περιπέτειες μπλέκονταν.


                                Comment

                                Working...
                                X