Announcement

Collapse
No announcement yet.

Στρατός!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dulapa mode\on.
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • Spammers
      Carpe diem

      Comment


      • Αχ και να ξερες...
        Ευτυχως μενει 1 μηνας μεχρι να διαπιστωσεις την αληθεια ιδιοις στομασι.

        Comment


        • Originally posted by Xeno View Post
          Αχ και να ξερες...
          Ευτυχως μενει 1 μηνας μεχρι να σε ξεφορτωθούμε

          fixed.:xp:
          Carpe diem

          Comment


          • Απο αυριο λογικα παιρνω την τελευταια αδεια και μετα απολελε ρε ψαρουκλες!

            Ενας μαλακισμενος χρονος, χαμενος απο την ζωη μου, που το μονο που μου εμαθε ειναι πως να αντιμετωπιζω την ηλιθιοτητα του κοσμου. Τι να πω....
            :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

            Comment


            • Eγω απολείομαι σε περίπου 5 μήνες και αυτό που έμαθα μέχρι στιγμής είναι πως να αντιμετωπίζω την ηλιθιότητατα του κόσμου.
              Star Citizen videos Star Citizen gallery

              Comment


              • Στην ίδια μονάδα υπηρετείτε;
                sigpic

                Comment


                • αχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχα
                  Ground_Zero:

                  Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                  Comment


                  • Originally posted by Azrael View Post
                    αχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχα
                    ?????????????
                    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                    Comment


                    • εγω ειναι να παρουσιαστω Γρεβενα αλλα εχω lag μεχρι 31/12 2014.Λετε να καθυστερησω τη σχολη μηπως γινει εξαμηνο??
                      Ground_Zero:

                      Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                      Comment


                      • Πήγαινε ρε συ να τελειώνεις.Κι εγώ μέχρι 31/12/2012 έχω αλλά στις 17 παρουσιάζομαι.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • ΛΟΙΠΟΝ!!!!!!

                          Μετα απο εναν αχρηστο και τελειως τσαμπα χρονο, επανενταχθηκα στον πολιτισμο. Ναι κυριοι, η θητεια μου ελαβε τελος.

                          Δεν θελω να πω πολλα αυτη την στιγμη, καποια στιγμη ομως θα κατσω να γραψω ενα κειμενο με ολες μου τις εμπειριες και την γνωμη μου για τον ελληνικο στρατο και αυτη την κατασταση γενικοτερα.

                          Τωρα απολαμβανω τις μερες ελευθεριας μου (γιατι ετσι ειναι) και απο εκει και περα βλεπουμε!!!!!
                          :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                          Comment


                          • Οι αοπλοι και οσοι υπηρετουν σε μοναδες-μπουρδελα δεν δικαουνται να εχουν αποψη, αντε κανε καμια λαντζα τωρα και στο σπιτακι σου

                            Comment


                            • Originally posted by DjSolid View Post
                              ΛΟΙΠΟΝ!!!!!!

                              Μετα απο εναν αχρηστο και τελειως τσαμπα χρονο, επανενταχθηκα στον πολιτισμο. Ναι κυριοι, η θητεια μου ελαβε τελος.

                              Δεν θελω να πω πολλα αυτη την στιγμη, καποια στιγμη ομως θα κατσω να γραψω ενα κειμενο με ολες μου τις εμπειριες και την γνωμη μου για τον ελληνικο στρατο και αυτη την κατασταση γενικοτερα.

                              Τωρα απολαμβανω τις μερες ελευθεριας μου (γιατι ετσι ειναι) και απο εκει και περα βλεπουμε!!!!!
                              Γράψε τίποτα ρε μέχρι το Σ/Κ, για μας που μπαίνουμε την Δευτέρα.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Eγώ μετά από Ναύπλιο, Βόλο, Καβύλη Ορεστιάδας τελικά στις 22 Αυγούστου, όταν και κλείνω ακριβώς πέντε μήνες φεύγω από τον Έβρο και πάω στο κέντρο της Θεσσαλονίκης στο ΤΥΠ του Γ' ΣΣ. Tα μόρια είναι 181, χερσαία σύνορα με Τουρκία και η κοντινότερη σκοπιά προς την Τουρκία (οι Τούρκοι είναι το πολύ απο εσένα 50 μέτρα)

                                Τις τελευταίες μέρες, δεν ξέρω γιατί μας έχουν γαμήσει στις ασκήσεις, χθες πχ κάναμε επίθεση για κατάληψη λόφου αφού προηγούμενως είχαμε αποβιβαστεί από τα ΤΟΜΠ Μ113. Για κακή μου τύχη στο πυρ και κίνηση ως την κορυφή του λόφου κρατούσα 2 όπλα το πολυβόλο MG3 με δίποδα και στην πλάτη μου χιαστή είχα το τυφέκιο G3A3.
                                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                                Comment

                                Working...
                                X