Announcement

Collapse
No announcement yet.

Στρατός!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lets - A - Go!
    Την κάνω για Αυλώνα!
    sigpic

    Comment


    • - Να υπολογίζεται το σύνολο των ημερών υπηρεσίας στον Στρατό για τους στρατεύσιμους Ι1 που υπηρετούν σε μονάδες προκάλυψης και εμπλέκονται σε θέματα ασφάλειας, αποτροπής εισόδου λαθρομεταναστών και άλλες συναφείς δραστηριότητες, ως ημέρες απασχόλησης σε μέτρα ασφάλειας για αναγνώριση προϋπηρεσίας για πρόσληψη σε εταιρίες ή υπηρεσίες φύλαξης.
      Γιαυτό που έβαλε ο Hazuki, εγώ λέω να μην αφήσετε κανέναν Τούρκο ή αλβανό . Αφήστε τους Ασιάτες και τους Αφρικανούς και θα είμαστε ήσυχοι... Ακόμα κι εγώ με μεγάλη καρδιά και χαρά θα τους άφηνα τους Ασιάτες ή τους Αφρικανούς να δουλέψουν είτε για μένα είτε και για άλλους...
      sigpic

      Comment


      • Παντως εγω που ημουν σε μοναδα προκαλυψης περνουσα ζαχαρη, γιατι αυτες οι μοναδες δεν εχουν εκπαιδευση...
        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

        Comment


        • Γιαυτό που έβαλε ο Hazuki, εγώ λέω να μην αφήσετε κανέναν Τούρκο ή αλβανό
          Τεχνικά οι Τούρκοι είναι Ασιάτες με πάνω από έναν τρόπους... Επιπλέον δε νομίζω πως έχουμε φοβερό πρόβλημα από Τούρκους λαθρομετανάστες.
          Αφήστε τους Ασιάτες και τους Αφρικανούς και θα είμαστε ήσυχοι...
          Έλα, όλοι οι Κινέζοι, Ινδοί και Πακιστανοί στην Ελλάδα! Ένα μικρό ποσοστό του πληθυσμού τους αρκεί!
          Originally posted by Squall Leonhart
          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
          Originally posted by 丹野
          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
          Originally posted by Ryu_gr
          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

          Comment


          • Βασικα οι Τουρκοι ειναι μεγαλο προβλημα γιατι ειναι οι μεγαλυτεροι εμποροι λαθρομεταναστων στην Ελλαδα.

            Κανενας λαος δεν αποτελει προβλημα, το προβλημα ειναι οτι εχουν ερθει παρα πολλοι και δεν ειμαστε εμεις σαν χωρα ετοιμοι για κατι τετοιο.
            Do a barrel roll!

            Comment


            • Βασικα οι Τουρκοι ειναι μεγαλο προβλημα γιατι ειναι οι μεγαλυτεροι εμποροι λαθρομεταναστων στην Ελλαδα.
              Φυσικά. Επίσης ένα μεγάλο ποσοστό λαθρομεταναστών (αν όχι το μεγαλύτερο) έρχονται μέσω Τουρκίας. Μιλούσα καθαρά για Τούρκους λαθρομετανάστες.
              Originally posted by Squall Leonhart
              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
              Originally posted by 丹野
              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
              Originally posted by Ryu_gr
              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

              Comment


              • Oi perissoteroi lathrometanastes mesw Tourkias einai Afganoi pantos.
                Emeis tetious pianame sthn Mytilhnh.
                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                Kindred, this blade and I.
                "

                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                Greek Gaming Videos
                Greek Final Fantasy Forum

                Comment


                • Μην πω και ότι παραβιάσανε την Συνθήκη της Ε.Ε. ... Έλεος δηλαδή. Τώρα ο αδερφός μου είναι Κόρινθο και τώρα θα τον γαμάνε... Έχω ακούσει ότι η επιχείρηση σκούπα ακόμα γίνεται εκεί κάτω... Τι άλλο θα γίνει...
                  sigpic

                  Comment


                  • Mia xara einai o stratos re! Kofte tis klapses!
                    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                    Kindred, this blade and I.
                    "

                    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                    Greek Gaming Videos
                    Greek Final Fantasy Forum

                    Comment


                    • O στρατός είναι για τα μπάζα.Σήμερα μας είχανε έτοιμους για έξοδο και μας χώσανε με τα πολιτικά να κάνουμε αγγαρείες.Άσε.Επίσης σήμερα έκανα 3 ώρες σκοπιά σερί γιατί αυτός που με άλλαζε ήταν ασφάλεια,και ο λόχος του δεν είχε στείλει αντικαταστάτη.Άσε καλύτερα μην αρχίσω να λέω άλλα άκυρα περιστατικά γιατί είμαστε σε λάθος θέμα.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Kala mhn arxisw na lew kai egw kapoies vlakeies sto strato gia tis opoies den efthynetai kaneis allos apo tous stratiwtes tous idious.
                        Mhn kathgoroume mono to systhma etsi?
                        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                        Kindred, this blade and I.
                        "

                        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                        Greek Gaming Videos
                        Greek Final Fantasy Forum

                        Comment


                        • Οι τελευταιοι που φταινε ειναι οι φανταροι
                          πως να την παλεψουν οταν ειναι μεσα παρα την θεληση τους και βλεπουν τοσα ακυρα και κουλα να συμβαινουν γυρω τους
                          και δεν θελω να ακουσω οτι η θητεια ειναι υποχρεωση του καθε ελληνα πολιτη κτλ :bleh:

                          Και στο κατω κατω οταν ειναι μπουρδελο(νταξει οχι μονο ο στρατος στην ελλαδα ζουμε ) ο στρατος τι να κανει ο φανταρος ;


                          Υ.Γ. καλα Tano χαλαρωσε λιγο δεν και στο γκουανταναμο

                          Comment


                          • Originally posted by Ground_zero View Post
                            Mia xara einai o stratos re! Kofte tis klapses!
                            Καλά ρε φίλε, πραγματικά παίζει να είσαι ο μόνος που ξέρω που το λέει αυτό. Πολλοί συμφωνούν μαζί σου στο ότι δεν είναι τόσο χάλι όσο ακούγεται από κάποιους, αλλά το "είναι μια χαρά" δεν το έχω ξανακούσει, ειλικρινά.
                            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                            Comment


                            • Το σύστημα είναι μια χαρά όσο περιέργο και αν φαίνεται αυτό.

                              Το πρόβλημα είναι ότι οι κανονισμοί δεν εφαρμόζονται όπως θα έπρεπε.Για αυτό ο στρατός έχει γίνει ένα μπουρδέλο.Αν είχες απλώς αναφορά,εκπαίδευση,υπηρεσία και έξοδο χωρίς αγγαρείες και σπασίματα χωρίς λόγο τότε πιστεύω όλα θα ήταν οκ.

                              Αltair αυτό που σας έκαναν δεν προβλέπεται με την καμία...Όταν έχεις έξοδο έχεις έξοδο,δεν μπορεί ο άλλος να σας κρατήσει μέσα επειδή έτσι του γκάβλωσε.

                              Συμφωνώ με τον ground,σε μεγάλο βαθμό φταίνε και οι φαντάροι για την κατάντια που υπάρχει στον στρατό.Ειλικρεινά έχω σιχαθεί τα καλομαθημένα γιωτόμπαλα που κλαίγονταν για να γλιτώσουν ασκήσεις και αγγαρείες.


                              Tidy!

                              Do not blame me.Blame yourself or God.
                              In Matsuno we trust.

                              Comment


                              • Deus σε μας πολλά δεν προβλέπονται αλλά γίνονται.Τουλάχιστον όσα είναι κατά των φαντάρων.Όσα προβλέπονται και γίνονται είναι επίσης κατά των φαντάρων.Θα είμαι ειλκιρινής.Το στρατόπεδο που είμαι θα μπορούσε να είναι χάλια,λόγω τρεξίματος,πρηξίματος κλπ.ΟΜΩΣ θεωρώ πως είναι απλά μέτριο διότι έχει καλές εξόδους και οι καμπάνες ακούγονται πάαααρα πολύ σπάνια ενώ και οι περισσότεροι από τους ανωτέρους μου είναι μια χρά άτομα,αν εξαιρέσουμε 5-6 μακάκες.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X