Announcement

Collapse
No announcement yet.

Στρατός!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Αυλωνα ητανε πολυ καλο το φαι περσι ρε συ, (τουλαχιστον στην 1&2 επιλαρχια που ειναι οι νεοι ) Ειχε να διαλεξεις κιολας, πχ την ταδε μερα ή κοτοπουλο ολοκληρο ή κοτοσουπα, την επομενη ή κοκκινιστο βοδινο με πουρε ή λεμονατο με πατατες φουρνου Ειχε και κατι πιτσες υφαντης rock-n-roll το βραδυ, σε αθφονη ποσοστητα μαλιστα

    Το σπετζοφαι με τις ΦΡΕΣΚΙΕΣ τηγανητες πατατες(μην ανυσηχεις εχει μηχανημα που βγαζει την φλουδα, εσυ μονο τις κοβεις αμα εισαι λαντζα ) ητανε αριστουργημα, το πρωτο μου μεσημεριανο σαν φανταρος σπετζοφαι ητανε btw

    Απο 2 ατομα που παρουσιαστηκαν φετος ακουσα παραπονα παντως, εγω το μονο φαι που σιχαινομουνα απο αυτα που μας ταιζανε ητανε η ομελετα ( 1 αυγο για ενα ταψι + παριζα κονσερβα + τυρι = fail ασε που ηθελε 5 ωρες ξυσιμο με το συρμα στην λαντζα )

    Στην τελικη υπαρχει και το καψιμι με κρουασαν προφιτερολ και σαντουιτς ( στεργιου φυσικα ) Παρολαυτα ειχα χασει 5 κιλα στον εναμιση μηνα που εκατσα και ας μην καναμε γυμναστικη

    Comment


    • Afto me thn fasolada den egine pote se mena, isa isa h fasolada einai to kaltero fai pou mporeis na fas sto strato.
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • Έκλεισα ένα μήνα εδώ και δεν έχω πει τίποτα ε;Λοιπόν είμαι στο 297 Μ/Κ Τ.Ε. και πέφτει τρελό γ***σι.Μας πάει 1 μέσα,2 έξω και όταν μπει η 309 θα μας πάει ακόμα καλύτερα.Το κακό είναι ότι το στρατόπεδο είναι ΤΕΝΤΑ όσο δεν πάει άλλο και ο ψυχολογικός πόλεμος είναι καθημερινό φαινόμενο.Ευτυχώς είμαστε όλοι λελέδες στο μυαλό και περνάει πιο εύκολα.Έχω δικτυωθεί κιόλας,οπότε από δω και πέρα θα φτιάξουν τα πράγματα θέλω να πιστεύω.Θα αρχίσω να πηγαίνω και σε φυλάκια κλπ οπότε θα μπορέσω να λιώσω στο ds.
        Να αναφέρω κι ένα ωραίο σκηνικό.
        Είχα βγει Ε/Υ για 3 μέρες και την τρίτη μέρα βγαίνει και ο κολλητός μου.Στο κρεβάτι και οι 2 με δανεικό psp& tekken καιγόμασταν όλη μέρα,μας φέρανε φαγητό9 στο κρεβάτι κι επειδή ήταν και Κυριακή είχαμε κρέας με πουρέ,κοκακόλα και γλυκό.Με λίγα λόγια εκείνη τη μέρα περάσαμε ΖΩΑΡΑ!!!Την επομένη οι άλλοι φύγανε για σκοινάκια και φάγαμε μια μίνι εμπλοκή αλλά δεν πειράζει,τουλάχιστον γλιτώσαμε την ταλαιπωρία να τρέχουμε μέσα στα χώματα και τη βροχή.Τραγική ειρωνία;Μόνο τις μέρες εκείνες έβρεχε εδώ,μετά έβγαλε λιακάδα.
        Carpe diem

        Comment


        • Originally posted by dOOpLiSSaKoS View Post
          Όταν βλέπω όμως κάτι τέτοια...!
          http://www.youtube.com/watch?v=NVvku...eature=related
          Έλεος... Φασολάδα που κολλάει... Ευτυχώς που δεν θα πάω στρατό και ούτε πρόκειται...

          Ρε ιδέα μου ή αυτός πίσω από το πιάτο είναι ο John Travolta ?
          sigpic

          Comment


          • Ωραίο πράμα ρε συ!
            Σε στρώνει το έντερο!!
            sigpic

            Comment


            • Μέσα στην εβδομάδα σπάω την 70άρα

              306 ΛΕΛΕ!
              Star Citizen videos Star Citizen gallery

              Comment


              • Σε καμιά βδομάδα σπάω την διακοσάρα.
                308 ΛΕΛΕ!!!
                Σήμερα κάναμε και παρέλαση.Γάμησέ τα πήγαμε μάλλον.Παίχτηκαν πολλές μαλακίες.Δεν ακούγαμε τη μπάντα,οι τέθωρες μπροστά είχαν άλλο βήμα,σε άλλους έφυγε το όπλο κλπ.Εγώ πάντως κουβαλούσα MG3.12 κιλά όπλο.
                Carpe diem

                Comment


                • Originally posted by Altair View Post
                  Σε καμιά βδομάδα σπάω την διακοσάρα.
                  308 ΛΕΛΕ!!!
                  Σήμερα κάναμε και παρέλαση.Γάμησέ τα πήγαμε μάλλον.Παίχτηκαν πολλές μαλακίες.Δεν ακούγαμε τη μπάντα,οι τέθωρες μπροστά είχαν άλλο βήμα,σε άλλους έφυγε το όπλο κλπ.Εγώ πάντως κουβαλούσα MG3.12 κιλά όπλο.
                  Γιωτάδες του κερατά
                  Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                  Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                  Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                  Comment


                  • Είμαι στον πιο μάχιμο λόχο του νησιού,οπότε καταλαβαίνεις πόσο μάγκες είμαστε.

                    ΒΤW σπάσαμε τη διακοσάρα.1 μήνας ακόμα για να μας έρθουν τα ψαράκια,να χαλαρώσουμε και να πάρουμε άδειες.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Τα ψαρια ερχονται προσεχως, stay tuned.
                      Μου ρθε και μενα το περιβοητο χαρτι, 9/11 στη Σπαρτη/ΚΕΕΜ/Εφοδιασμος μεταφορων/whatever.

                      Comment


                      • Τι Εφοδιασμος Μεταφορων ρε ΒΥΣΜΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!

                        9/11;;;;;;;;;σε μια εβδομαδα;
                        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                        Comment


                        • Πάμε αντρικά!
                          Εγώ Καλαμάτα.
                          The illusion of free will is an illusion.

                          Comment


                          • Oloi afto nomizoun oti tha erthoun oi kainourioi kai tha xalarwsoun.... ere posa exete na mathete akomaaaaa
                            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                            Kindred, this blade and I.
                            "

                            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                            Greek Gaming Videos
                            Greek Final Fantasy Forum

                            Comment


                            • Originally posted by Ground_zero View Post
                              Oloi afto nomizoun oti tha erthoun oi kainourioi kai tha xalarwsoun.... ere posa exete na mathete akomaaaaa
                              Μεγαλη αληθεια.
                              Δεν ισχυει το παλιος-νεος πλεον(οσον αφορα τις υπηρεσιες και καθαριοτητες).

                              ΥΓ.5μιση μηνες συμπληρωνω αυριο και σε 25 μερες φευγω μεταθεση

                              Comment


                              • Xeno μια χαρά σου κατσε,όλοι όσοι πήγαν ΚΕΕΜ λένε ότι πέρασαν πολύ καλά και ότι είναι πολύ χαλαρά σε σχέση με άλλα σώματα.

                                Εντάξει,θα είναι λίγο δύσκολα στην αρχή λόγω της απότομης αλλαγής περιβάλλοντος αλλά θα συνηθίσεις σύντομα.

                                Καλό κουράγιο και σε εσένα ryu,μια βλακεία είναι και τίποτα παραπάνω.


                                Tidy!

                                Do not blame me.Blame yourself or God.
                                In Matsuno we trust.

                                Comment

                                Working...
                                X