Announcement

Collapse
No announcement yet.

Στρατός!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Αν αλλάξει τίποτα θα ισχύει δυο ΕΣΣΟ μετά οπότε όσο δεν ακούτε τίποτα τόσο το καλύτερο. Επίσης Tanno είσαι θεός ήλιος καλοκαιρινός! Τι κάθεσαι και λες και τι σχέση έχουν οι Τούρκοι. Στη περίπτωση που κάνουν καμία έφοδο θα φτάσουν μέχρι Αθήνα με το απαρχαιωμένο υλικό που υπάρχει στα σύνορα και τους "εκπληκτικά" εκπαιδευμένους ΕΠΟΠ. -_-

    Comment


    • Paparia tha ftasoun mexri thn Athina, yparxei sxedio
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • Originally posted by Hazuki View Post
        Στη περίπτωση που κάνουν καμία έφοδο θα φτάσουν μέχρι Αθήνα με το απαρχαιωμένο υλικό που υπάρχει στα σύνορα και τους "εκπληκτικά" εκπαιδευμένους ΕΠΟΠ. -_-
        όχι μόνοι τους οι Τούρκοι δεν έχουν τα μέσα και δυνατότητες να φθάσουν μέχρι την Αθήνα, ούτε ΗΠΑ είναι, ούτε Βέρμαχτ του 3ου ράιχ


        :troll:
        καλοπέρασε ο τουρκαλάς
        Star Citizen videos Star Citizen gallery

        Comment


        • Etsi opws eimaste poio poly gia emfylio na fovaste para gia ekswterikous paragontes.
          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
          Kindred, this blade and I.
          "

          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
          Greek Gaming Videos
          Greek Final Fantasy Forum

          Comment


          • Originally posted by Ground_zero View Post
            Etsi opws eimaste poio poly gia emfylio na fovaste
            αυτο είναι πολύ πιθανότερο απο το να φθάσουν οι Τούρκοι στας Αθήνας
            Star Citizen videos Star Citizen gallery

            Comment


            • λαλ βίντεο από το defencenet, οκκκκκκκκ!

              Comment


              • Θεος Αβραμό άλλαξε στο ντούκου τις ΕΣΣΟ και αντί για Μάιο με καλέσαν τεθωρακισμένα 7 Μαρτίου ενώ είμαι Γαλλία. Αγαπάμε Αβραμό.

                Comment


                • Κάτσε, εσύ δεν έχεις αναβολή λόγω σπουδών?

                  Και τι διάλο κάνεις στη Γαλλία? Φωνάζεις "στάσου μύγδαλα" στις περαστικές?
                  Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                  Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                  Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                  Comment


                  • "Comme les amandes"
                    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                    Kindred, this blade and I.
                    "

                    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                    Greek Gaming Videos
                    Greek Final Fantasy Forum

                    Comment


                    • Των σπουδών έληγε 31/12/11 οπότε έμπαινα Μάιο. Είχα προγραμματισμένη αναβολή για κοινωνικούς λόγους, ώστε να πήγαινα για αύγουστο που θα είχα ξεμπερδέψει με διπλωματική κα με πρακτική (μύγδαλα στο παρίσι). Μου γάμησε όλο τον προγραμματισμό ανάποδα ο μαλάκας από το πουθενά χωρίς λόγο και αιτία (και είμαι σίγουρος όχι μόνο τον δικό μου)

                      Comment


                      • Αυτό με τις ΕΣΣΟ (το να μπαίνουν κάθε μήνα) έχει αλλάξει εδώ και καιρό (από Σεπτέμβρη σίγουρα) και είναι σωστή η λογική .

                        Το να περιμένει ο καθένας το λιγότερο 3 μήνες αφότου κόψει την αναβολή δεν είναι και ότι καλύτερο, πχ ένας φίλος μου έκοψε αναβολή τέλος ιουλιου έδωσε τα 2 μαθήματα που χρώσταγε στις αρχές Σεπτέμβρη (τα πέρασε), τέλος Σεπτέμβρη μπήκε στρατό και τώρα απολύεται (6μηνος). Και τωρα που μπαίνουν κάθε μήνα νεοσύλλεκτοι και μοιράζεται καλύτερα ο κόσμος εξαλείφεται αυτή η παπαρια με κάποιες σειρές να τρώνε εμπλοκές ενώ άλλες όχι.

                        Στην περίπτωση σου Imrahil βέβαια το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να βάλεις τους γονείς σου να βγάλουν άκρη στο στρατολογικό γραφείο, στην Ελλάδα είμαστε θα βρεθεί η άκρη .

                        Comment


                        • Απο την στιγμη που εισαι εκτος Ελλαδας, το οτι σου ηρθε σημαινει κατι;

                          Comment


                          • Και μένα ήρθαν λέει και μου έφεραν κάτι αν και το χαρτί δεν είναι ιδιαίτερα σαφές. Στην περίπτωσή μου πάντως έχω αναβολή μέχρι το τέλος του χρόνου.
                            Originally posted by Squall Leonhart
                            I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                            Originally posted by 丹野
                            Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                            Originally posted by Ryu_gr
                            υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                            Comment


                            • Ασχέτως εξωτερικού, αν δεν παρουσιαστώ έχω διοικητικές και μικροποινικές κυρώσεις, που όμως αν παρουσιαστώ εθελοντικά αργότερα ουσιαστικά εξαλείφονται. Το θέμα είναι ότι μπαίνει 6000 πρόστιμο στο ΑΦΜ μου που δε σβήνεται ακόμη και αν παρουσιαστώ αργότερα.
                              Προς το παρόν πήρα σήμερα αναβολή για κοινωνικούς λόγους μέχρι την επόμενη εσσο, με τα χαρτιά και τα δικαιολογητικά που είχα έτοιμα για να τα χρησιμοποιήσω τον Μάιο (και με εξουσιοδότηση). Μέχρι τον Μάιο θα πρέπει να κανονίσω κάτι άλλο για παραπέρα.
                              solid, νομίζω αυτό ξεκίνησε/άρχισε να εφαρμόζεται από Ιανουάριο, θα το είχα πάρει είδηση αν ήταν από πιο πριν. Σε κάθε περίπτωση τέτοιες αλλαγές έχουν συνήθως ένα περιθώριο προσαρμογής και σαφούς προειδοποίησης, άντε εγώ πες μπορεί να τα βολέψω, αλλά υπάρχουν πάρα πολλοί, ειδικά εν μέσω κρίσης, που ούτε τον προγραμματισμό τους μπορούν να αλλάξουν/ρυθμίσουν όυτε την πολυτέλεια έχουν να χρεώνονται 6 χιλιάρικα από το πουθενά

                              Comment


                              • Έχει αλλάξει σίγουρα από τον Σεπτέμβρη, το ξέρω γιατί μπήκε ένας φίλος μου, αλλά όντως δεν έχει ακουστεί τίποτα. Δεν ξέρω αν σε βοηθήσει αλλά ένας γνωστός μου που είχε πάρει και αυτός αναβολή (μια εσσο) για κοινωνικούς λόγους (σπούδαζε εξωτερικό) είχε πάρει και κάποιες μέρες αναβολή επιπλέον αργότερα λόγο αντικειμενικής δυσκολίας.

                                Ρίξε μια ματιά στο λινκ εδώ http://www.hadjimichalis.gr/pavlea/s...taxeis_ex.html

                                Comment

                                Working...
                                X