Announcement

Collapse
No announcement yet.

Στρατός!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Αν όλα πάνε καλά,σε 7-10 μέρες μαξ παίρνω άδεια απολύσεως.Πραγματικά όσο πλησιάζει ο καιρός,τόσο πιο δύσκολη γίνεται η αναμονή.:kill:
    Carpe diem

    Comment


    • Ante re kalos poliths.
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • Ένας βγαίνει, ένας μπαίνει.

        Σήμερα παρέλαβα το χαρτί και 10/5 παρουσιάζομαι στα Γιάννενα.

        Πάει το μαλλί, πάει και το μούσι.
        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

        Comment


        • Originally posted by Altair View Post
          Αν όλα πάνε καλά,σε 7-10 μέρες μαξ παίρνω άδεια απολύσεως.Πραγματικά όσο πλησιάζει ο καιρός,τόσο πιο δύσκολη γίνεται η αναμονή.:kill:
          Aντε με το καλο!Ειναι μεν δυσκολη η αναμονη αλλα ειναι γλυκια αναμονη.Θυμαμαι οτι ημουν πολυ χαλαρος και ευδιαθετος τις τελευταιες μερες.
          Originally posted by Loggo
          Ένας βγαίνει, ένας μπαίνει.

          Σήμερα παρέλαβα το χαρτί και 10/5 παρουσιάζομαι στα Γιάννενα.

          Πάει το μαλλί, πάει και το μούσι.
          Εχω ακουσει καλα λογια για το στρατοπαιδο στα Γιαννενα.Και η πολη ειναι σουπερ.

          Ασε μη μου τα θυμιζεις για το μουσι.Ειχα να ξυριστω 7 χρονια πριν μπω στρατο.(το κουρευα βεβαια με μηχανη).

          Comment


          • Εγω απο τοτε που μπηκε το μετρο στο καθημερινο μου προγραμμα βλεπω καθε μερα ενστολους, φανταρους με στολη εξοδου, ευελπιδες με το σπαθακι, απολα εχει ο μπαξες αφου βρισκεται η σταση που κατεβαινω 2 βηματα απτο 401.

            Σημερα που αργησα ενα τεταρτο να παρω το μετρο βρηκα 3 φανταρια εκ των οποιων οι 2 ειχανε ελδυκοσημα στην στολη εξοδου, ο ενας που δεν του ειχε μεινει ουτε μηνας φορουσε αγγλικο μπερε ( bradford ) λοχειο-σημο και μαχητο-σημο, δεν εχετε ιδεα ποσο περηφανος αισθανομουνα γι αυτον και ας μην τον ηξερα.

            Altair αντε τελειωνε σε περιμενει το bayonetta

            @ loggo : τσεκαρε σελιδα 20 απο τωρα για να μην τρεχεις τελευταια στιγμη για να ετοιμαστεις, αν σου πουνε μετα απο 1 μηνα στο κεντρο τπτ για κυπρο μην κωλοσεις, αμα σαρεσουν τα spoiler κοιτα αυτο το post http://www.gamers-odyssey.com/forums...&postcount=183

            Μπορεις να κρατησεις το μουστακι κανονικα, αρκει στις φωτογραφιες που θα σε βγαλουνε την πρωτη μερα ( για τους δικους σου, την ταυτοτητα και οτι αλλο χρειαστει ) να μην το εχεις ξυρισει. Τωρα αμα ξερεις να σερβιρεις με λιγη τυχη ( ή γλυψιμο ) μπορεις να γινεις σερβιτορος / λαντζιερης στην λεσχη αξιωματικων στην Λευκωσια, ετσι θα βλεπεις κανα γκομενακι, θα εισαι περισσοτερο καιρο ακουρευτος / αξυριστος χωρις να σε λενε τιποτα, ουτε θα στα πρηζει κανενας που δεν τιναξες την κουβερτα σου.

            Comment


            • Originally posted by Loggo View Post
              Ένας βγαίνει, ένας μπαίνει.

              Σήμερα παρέλαβα το χαρτί και 10/5 παρουσιάζομαι στα Γιάννενα.

              Πάει το μαλλί, πάει και το μούσι.
              Κανονισε να σε δουμε πριν μπεις, ξυρισμενο και κουρεμενο ε;
              Do a barrel roll!

              Comment


              • loggo ante me to kalo.

                kai kaloi polites osoi apolyontai mwro mou.

                loggo gamise ta, paei to malli roflmao, egw eutyxws exw kairo akoma
                Ground_Zero:

                Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                Comment


                • Μπορεις να κρατησεις το μουστακι κανονικα, αρκει στις φωτογραφιες που θα σε βγαλουνε την πρωτη μερα ( για τους δικους σου, την ταυτοτητα και οτι αλλο χρειαστει ) να μην το εχεις ξυρισει.
                  Μουστάκι=/=Μούσι(=Αξυρισιά).
                  Originally posted by Squall Leonhart
                  I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                  Originally posted by 丹野
                  Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                  Originally posted by Ryu_gr
                  υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                  Comment


                  • Originally posted by straier View Post
                    Μουστάκι=/=Μούσι(=Αξυρισιά).
                    Για να γινω πιο συγκεκριμενος, οι τριχες πανω απτα χειλια ( το λεγομενο μουστακι ) ΔΕΝ φερνουν καμπανες, εφοσον εχεις μουστακι και στην φωτογραφια της στρατιωτικης ταυτοτητας δεν σου λεει κανενας τιποτα, εκτος αμα εχεις μπλεξει με κανενα ηλιθιο που θελει να στο παιξει ιστορια.

                    Φαβοριτες - γεννια - μουσακια εννοειται πως δεν προβλεπονται.


                    ___________________________________

                    Φανταρος δεν εχεις παει ? ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΗΣΕΣ ! ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΗΣΕΣ !!!




                    ( πλακα κανω )

                    Comment


                    • Φανταρος δεν εχεις παει ? ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΗΣΕΣ ! ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΗΣΕΣ !!!
                      Υπηρέτησα στον Έβρο αλλά δεν έχω πάει φαντάρος.
                      Για να γινω πιο συγκεκριμενος, οι τριχες πανω απτα χειλια ( το λεγομενο μουστακι ) ΔΕΝ φερνουν καμπανες, εφοσον εχεις μουστακι και στην φωτογραφια της στρατιωτικης ταυτοτητας δεν σου λεει κανενας τιποτα, εκτος αμα εχεις μπλεξει με κανενα ηλιθιο που θελει να στο παιξει ιστορια.
                      Αυτό που δεν κατάλαβες είναι πως ο Loggo δεν έχει μουστάκι αλλά μούσι. Η ουσία είναι πως αν πρέπει να ξυρίσεις τις μισές τρίχες δεν έχει σημασία να τις ξυρίσεις και όλες...
                      Originally posted by Squall Leonhart
                      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                      Originally posted by 丹野
                      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                      Originally posted by Ryu_gr
                      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                      Comment


                      • Άντε, Loggo, τα Γιάννενα σε περιμένουν. Σε καμιά έξοδο σου να κανονίσουμε για καφέ.
                        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                        Comment


                        • ΛΟΛ, να δω Loggo κουρεμενο/ξυρισμενο και τι αλλο στον κοσμο.
                          Αντε λιγες μερες εμειναν, αλλα οκ καλα θα σαι πιστευω.
                          Με λιγη τυχη θα παρεις αδεια ορκωμοσιας την Παρασκευη 21/5 και καπου εκει σκεφτομουν να περασω απο καμια Θεσσαλονικη αν κατσει ή οπουδηποτε εκει τριγυρω, ελα ψηθηκες κι εσυ .

                          Altair αντε εσυ ξεμπερδεψες κουφαλα. Ποσες μερες πηρες στο τελος και ποσες τιμητικες σου εδωσαν;
                          Εγω παλευω μηπως μπει Ιουνιος και εχω την αδεια μου ακεραια, ετσι ωστε στους 2 τελευταιους μηνες, ο ενας να ειναι αδειες (12 κανονικη, 14 ΕΤΑΠ, + ο,τι κατσει απο τιμητικες κτλ).
                          Οχι τιποτα αλλο αλλα απολυση πανω στο κατακαλοκαιρο μυριζει fail απο χιλιομετρα και δε θελω να τη βγαλω εδω πανω εκεινες τις μερες.

                          Comment


                          • Originally posted by hideo View Post
                            Ασε μη μου τα θυμιζεις για το μουσι.Ειχα να ξυριστω 7 χρονια πριν μπω στρατο.(το κουρευα βεβαια με μηχανη).
                            Eγώ ποτέ δεν άφηνα μούσια οπότε διατήρισα τη συνήθεια και στο στρατό απροβλημάτιστα:phil:.
                            Star Citizen videos Star Citizen gallery

                            Comment


                            • Γαμώ το κέρατό μου το τράγιο.Παρασκευή φεύγω για άδεια απολύσεως.Ήταν να γυρίσω Κυριακή 16/5 αλλά μου κόψανε 2 τιμητικές για να γυρίσω μέσα στις 14/5 (Παρασκευή) γιατί λέει δεν πρέπει να γυρίζουμε Σ/Κ,γιατί γίνεται μπέρδεμα με τα όπλα και την ΑΟΤ.Αφού ΑΠΟΛΥΟΜΑΙ βρε γαμώ την τρέλα σας μέσα,στις 17/5.

                              Τελπάν.Αύριο παραδίδω τα πάντα όλα και σήμερα το μεσημέρι τελείωσα με την τελευταία μου υπηρεσία.Έχω μαζέψει ήδη 2 υπογραφές και συνεχίζω.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Eλα μωρέ γαμησε τους, ΑΠΟΛΥΕΣΑΙ!
                                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                                Comment

                                Working...
                                X