Announcement

Collapse
No announcement yet.

Στρατός!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 56 και σημερα!
    (οι 20 μερες αδεια)

    Comment


    • Aρκετές αλλά όχι πολλές. Φθάσε στον μήνα και θα είναι σαν να τελείωσες

      Originally posted by Ground_zero View Post
      Egw phga dokimos pantos kai den to metaniosa, twra pou exoun mikrinei oi thyties omws den kserw pws einai ta pragmata.
      Εσύ μπορεί να μη το μετάνιωσες, αλλά δεν υπάρχει απολύτως κανένας λόγος τώρα που η θητεία είναι κάτω από έναν χρόνο (9 μηνη) να πάει κάποιος ΔΕΑ και να κάνει 9+5 μήνες δηλαδή 14 μήνες (ή μήπως έμεινε 17 μηνο; ) συν να φάει και 4 μήνες φούτσα, ειδικά εάν θέλει να πάει στρατό για να τελειώνει το τάχιστο και όσο πιο ανώδυνα γίνεται με αυτήν την υποχρέωση .
      Star Citizen videos Star Citizen gallery

      Comment


      • Γιατι πολυ απλα κανει ανθρωπινη θητεια, τα εχει γραψει τοσες φορες ο g0 δεν νομιζω να χρειαζεται να τα επαναλαβει, ως στρ-δνεας-λοχιας ( ναι δινουν και αυτον βαθμο στον εφεδρο εστω και τιμητικα, δεν ξερω αν τον δινουν τωρα και σε οσους κανουν γιωτα-μηνο ) μπορει να σε πιασει το οτιδηποτε, απο 2-4 κ.πυλη 20 μερες πριν την απολυση μεχρι και λαντζα μια μερα πριν παραδωσεις το μαμημενο οπλο.

        Ειναι βεβαια και στον χαρακτηρα του καθενος και στις αντοχες του, να φανταστεις συνηθως πιο πολυ γκρινιαζανε οι συναδελφοι μου οταν τυχαινε να φαω χωσιμο ή να αδικηθω παρα εγω ο ιδιος, γενικα παρα-ειμαι παθητικος σαν ανθρωπος ωρες ωρες , ξερω ομως αλλους που ειδικα οταν κανανε αγγαρειες ενω βρισκοντουσαν στα λελε τους σπαζοντουσαν παααααρα πολυ ασχημα, σε σημειο που ηθελαν να βαρεσουν αναβολη 2 μηνες πριν την απολυση, ε σαν ΔΕΑ ειμαι σιγουρος πως ειναι πολυ πιο σπανιο να σου συμβει αυτο.

        Εξαλλου και εγω αμα δεν ειχα δουλεια να με περιμενει ΔΕΑ θα πηγαινα, τι 9 μηνες τι 14 τι 17 what's the point ? Τα δυσκολα μετα τον στρατο αρχιζουν

        Comment


        • Εξαλλου και εγω αμα δεν ειχα δουλεια να με περιμενει ΔΕΑ θα πηγαινα, τι 9 μηνες τι 14 τι 17 what's the point ? Τα δυσκολα μετα τον στρατο αρχιζουν
          Big boss afto apantaei sthn erwthsh sou, me ta lefta pou eperna tha mporousa na to kanw afto kai ws doulia oxi mono ws thyteia.
          Alla ok den skeftontai oloi to idio.
          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
          Kindred, this blade and I.
          "

          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
          Greek Gaming Videos
          Greek Final Fantasy Forum

          Comment


          • 8 Φλεβάρη σπάω την κατοστάρα.Επίσης 8 Φλεβάρη περνάω ΛΥΒ.9 μέρες θα είναι.Γαμώ το κέρατό μου λίγο πριν το τέλος θα με κάνουν Δεκανέα;νωρίς το θυμήθηκαν.Το αστείο είναι πως όταν παρουσιάστηκα στην πρώτη μονάδα μου δεν μου είχανε πει τίποτα για ένδειξη ΥΠΑΞ και το έμαθα μόλις χτες.ΓΤΦ ρε φούστη μου.
            Carpe diem

            Comment


            • Παιδες χαιρετω, την κανω για στρατο :xp:



              Υ.Γ. Απο δευτερα να κοιμαστε ησυχοι, θα φυλαω σκοπια εγω

              Comment


              • Αντε αγορινα, καλη θητεια, και οτιδηποτε χρειαστεις ξερεις πως και που θα μας βρεις!!!! Stay strong και παρε μαζι σου και καμια φορητη κονσολιτσα, θα την χρειαστεις.
                :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                Comment


                • Thnx Dj, και ευχομαι καλη θητεια σε οσους μπαινουν τωρα, και φυσικα καλοι πολιτες σε οσους κοντευουν να απολυθουν.

                  Υ.Γ. Για κονσολα λεω να παρω το psp, αλλα απο οτι μου λενε ολοι, ειναι καλυτερο να μην παρω απο την αρχη. Αλλα μετα την ορκωμοσια psp και mp3player ειναι must

                  Comment


                  • Kαλη θητεια ρε!
                    Ground_Zero:

                    Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                    Comment


                    • Καλή θητεία ρε.Στα είπα και με πμ.Κονσόλα μετά την ορκομωσία,άλλωστε πιο πριν δύσκολα θα βρίσκεις χρόνο για να παίξεις.
                      Εγώ αύριο φεύγω για ΛΥΒ.Εμένα βρήκανε να κάνουνε δεκανέα γμ την τύχη μου;Εν τω μεταξύ το Σάββατο μας βάλανε να περάσουμε πάλι στίβο μάχης.ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ!!!Η παραλλαγή μου άνοιξε,παραλίγο να σκοτωθώ,μέχρι που είπα στον Λοχαγό:
                      Δεν το κάνω ρε μάστορα,αφού βλέπεις δεν το έχω.Ρίξε την 20άρα να τελειώνουμε (είναι και καλά ο πιο μλκς του στρατοπέδου).
                      Τελικά δοκίμασα,όπως σας είπα και κρίμα που δε φόραγα φόρμα.Θα είχα πάει πολύ καλύτερα.Τώρα πρέπει να μάθω να ράβω την κωλοπαραλλαγή.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Καλή θητεία solid snake. Που παρουσιάζεσαι;
                        Star Citizen videos Star Citizen gallery

                        Comment


                        • Παιδια ευχαριστω .

                          Αζραελ απο εσενα περιμενω πληρη καλυψη για το GOWIII στο αναλογο θρεντ
                          Εσυ Altair καλο κουραγιο κοντευεις . Το δικο μου το πμ το πηρες ή δεν στο εστειλα ; :xp:
                          BigBOSS παρουσιαζομαι στην πατρα (στην πολη μου δηλαδη) ;) και λογικα θα κατσω 2-3 εβδομαδας οποτε μια χαρα (θα χασω το καρναβαλι ομως )

                          Comment


                          • Το πήρα,απλά βαριόμουν να απαντήσω.:xp:

                            98 και σήμερα ρεεεεε.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Originally posted by Altair View Post
                              Το πήρα,απλά βαριόμουν να απαντήσω.:xp:

                              98 και σήμερα ρεεεεε.

                              Ναι ρε νταξει :xp: απλα δεν καταλαβα αν το εστειλα γιατι δεν το εβλεπα στα σταλμενα

                              Υ.Γ.Σου εστειλα κι αλλο τωρα :xp:

                              Comment


                              • Καλή Θητεία Mate!

                                Comment

                                Working...
                                X