Announcement

Collapse
No announcement yet.

Εγινα οι 768 1Mbit?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Εγινα οι 768 1Mbit?

    Συνδεθηκα μολις τωρα και αυτο μου εγραψε κατω. :blink:
    My blog:Doppel's Den

  • #2
    Έχω την εντύπωση πως ναι.
    Εδώ και πολύ καιρό μάλιστα.
    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

    Comment


    • #3
      ένας φίλος μου πλήρωνε 768 και είχε 1024.τώρα με την αναβάθμιση πληρώνει 1024 κι έχει 2048.είναι ίσως ο μοναδικός άνθρωπος που "κλέβει" τον (Π)ΟΤΕ.
      Carpe diem

      Comment


      • #4
        Tι αρχαιες ταχυτητες ειναι αυτες..??

        double play FTW!!! ;) ;) ;)

        Comment


        • #5
          1mbit... καλα στην Ουγκαντα ζειτε?


          ΥΓ οχι οχι πλακιτσα κανω μονο δεν σας τη λεω, παντως εμενα η Altec με αναβαθμησε απο το 1mbit στα 24 με μολις 6 ευρω επιπλεον το μηνα, για ψαχτειτε...

          Comment


          • #6
            Κάνονικά έπρεπε να πάνε στα 2mbit αλλά τεσπά.

            Δεν υπάρχει νόημα να υπάρχει 1mbit σύνδεση από τη στιγμή που υπάρχει και 2mbit.

            Eμένα πάντως δεν πήγε 1mbit ακόμη :blink: .
            Όσον αφορά τις ταχύτητες, εάν κατεβάζεις ολόκληρες ταινίες ξέρω γω χρειάζεσαι πολλά mbit.

            Εγώ κατεβάζω κανένα τραγούδι, άντε και κανένα ντέμο. Δεν με ενδιαφέρει το κατέβασμα αρχείων με GBs.
            Star Citizen videos Star Citizen gallery

            Comment


            • #7
              επειδή δεν μπορείς.χα χα.πάντως κι εγώ που έχω 4 άμα δεν υπάρχουν σίντερς δεν κατεβάζει μία.
              Carpe diem

              Comment


              • #8
                Εγώ με την 768 μου που είμαι με ΟΤΕ και δεν έχει αναβαθμιστεί ακόμα, έχω κατεβάσει 3 κύκλους prison break, 2 Rome και τώρα κατεβάζω το Californication.

                Comment


                • #9
                  ναι αλλά σε πόσο μεγάλο χρονικό διάστημα;και το βασικότερο.είχες σίντερς;εμένα κατεβάζει με 3,4 τώρα.έλεος δηλαδή.άλλες φορές έχει φτάσει στο 400+
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #10
                    Εγώ με την 768 μου που είμαι με ΟΤΕ και δεν έχει αναβαθμιστεί ακόμα, έχω κατεβάσει 3 κύκλους prison break, 2 Rome και τώρα κατεβάζω το Californication.
                    [/b]
                    Κι εγω τα ιδια Chris. House, Prison Break, καμποσα giga τραγουδιων. Καλα να ειναι το τροφοδοτικο.
                    My blog:Doppel's Den

                    Comment


                    • #11
                      Παιδιά μια ερώτηση θέλω να κάνω, όσoι έχουν σύνδεση adsl από Otenet το όνομα χρήστη και το password που δίνει ο παροχέας (otenet στην προκειμένη περίπτωση) είναι το όνομα χρήστη και κωδικός χρήστη που αναφέρονται σε ένα χαρτί μόλις βάζεις τη σύνδεση; Ρωτώ γιατί τα χρειάζομαι αυτά (όνομα χρήστη και password που δίνει ο παροχέας) για ένα router.

                      Όσον αφορά τη σύνδεση εμένα ακόμα δεν έγινε 1mbit (για όλους ισχύει η αναβάθμιση; ). Εν τούτοις δεν έχω 768kbs αλλά 786kbs! και κατεβάζω με 80kbs.

                      Από που μάγκες κατεβάζεται τους κύκλους του Prison Break; :blink:
                      Star Citizen videos Star Citizen gallery

                      Comment


                      • #12
                        Δευτερο και τριτο τους κατεβασα απο mininova απο torrent.

                        Κι εμενα 786 μου ελεγε αντι για 768 και φανταζομαι θα ισχυει για ολους η αναβαθμιση.

                        Οσον αφορα το ονομα χρηστη και password νομιζω οτι οντως αυτα που λες.
                        My blog:Doppel's Den

                        Comment


                        • #13
                          Doppel, βαλε lannet ρε! με 60 ευρω παιρνεις πληρες εξοπλισμο (wifi router, συσκευη τηλεφωνου και λοιπα) και εχεις full ταχυτητα 24mbit.
                          τεσσερις μηνες προπληρωμενο internet απεριοριστες αστικες και υπεραστικες κλησεις και μετα θα πληρωνεις 26 ευρα το μηνα. α! πληρωνεις παγιο ΟΤΕ . εγω παντως θα περιεμνω λιγο καιρο μιας και οπως μου ειπαν, εχουν αρχισει να βαζουν δικες τους γραμμες οποτε ουτε παγιο θα πληρωνω.

                          Comment


                          • #14
                            Doppel, βαλε lannet ρε! με 60 ευρω παιρνεις πληρες εξοπλισμο (wifi router, συσκευη τηλεφωνου και λοιπα) και εχεις full ταχυτητα 24mbit.
                            τεσσερις μηνες προπληρωμενο internet απεριοριστες αστικες και υπεραστικες κλησεις και μετα θα πληρωνεις 26 ευρα το μηνα. α! πληρωνεις παγιο ΟΤΕ . εγω παντως θα περιεμνω λιγο καιρο μιας και οπως μου ειπαν, εχουν αρχισει να βαζουν δικες τους γραμμες οποτε ουτε παγιο θα πληρωνω.
                            [/b]
                            Θα αλλαξω υπηρεσια κι εγω Master, και ευχαριστω για την προταση, αλλα περιμενω ωσπου να ερθει ο πατερας μου να κανονισει αυτα τα πραμματα, επειδη λειπει. Ο καθηγητης της πληροφορικης μας ειπε παντως να βαλουμε forthnet ή hol, επειδη λεει αυτες εχουν τις καλυτερες προσφορες μεχρι στιγμης.
                            Οπως και να εχει ομω, κι εγω περιμενω.

                            Παντως κατσε να βαλω rooter θα το ξεσκισω το DS
                            My blog:Doppel's Den

                            Comment


                            • #15
                              ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ, ΕΠΑΝΑΛΑΝΒΑΝΩ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΜΗ ΒΑΛΕΙΣ ΑSS HOL
                              Carpe diem

                              Comment

                              Working...
                              X