Announcement

Collapse
No announcement yet.

Σχολιασμός επικαιρότητας-ανταλλαγή απόψεων

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Krima kai egw eimoun fan tou hthopoiou - xorefth :/
    Deite thn tainia Bouncer
    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
    Kindred, this blade and I.
    "

    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
    Greek Gaming Videos
    Greek Final Fantasy Forum

    Comment


    • Message to Bank of America: I've decided to it's time to take a stand against the banksters' usury and greed! If our founding fathers were willing to sacrif...
      Originally posted by Squall Leonhart
      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
      Originally posted by 丹野
      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
      Originally posted by Ryu_gr
      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

      Comment


      • Μαλιστα, καλη προσπαθεια αλλα ποσοι θα την ακολουθησουν. Παντως σκεφτομαι κι εγω να τελειωσω την πιστωτικη μου, αναρωτιεμαι ποσο δυσκολο θα ναι. Φανταζομαι μεχρι και τσιμπ.... θα μου παρουν για να αλλαξω γνωμη.
        Do a barrel roll!

        Comment


        • Πιστεύω πως όσοι δεν έχουν τίποτε να χάσουν αξίζει να το κάνουν αν έπεσαν σε παρόμοια φάση. Σκέψου πως στην Αμερική να κρατάς υπόλοιπο στις κάρτες σου ήταν κοινή πρακτική μέχρι πέρσι. Προσωπικά για μένα η πιστωτική είναι απλά μια ευκολία για αγορές κυρίως ονλάιν και πάντα πληρώνω όσα ξόδεψα στο τέλος του μήνα. Παρόλα αυτά όταν τους είχαν εκπαιδεύσει τόσα χρόνια σε άλλο τρόπο σκέψης;;;
          Το πιο εξοργιστικό είναι τα λεφτά που πήραν οι τράπεζες από τους φορολογούμενους (και καλά για το καλό όλων) σε συνδυασμό με την κατακόρυφη άνοδο (2-3 φορές της προηγούμενης τιμής) του επιτοκίου.
          Originally posted by Squall Leonhart
          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
          Originally posted by 丹野
          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
          Originally posted by Ryu_gr
          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

          Comment


          • Εγω δυστυχως εχω ενα υπολοιπο γυρω στα 150€ γιατι ολο και κατι μαζευοταν οποτε τωρα εχω ξεκοψει οσο γινεται αγορες να το αποπληρωσω ολο συντομα και ισως και να κοψω τη καρτα τελειως. Και οι χρεωστικες την κανουν τη δουλεια τους.
            Do a barrel roll!

            Comment


            • Egw exw xrewstikh kai eimai set, makria apo mas oi pistotikes...
              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
              Kindred, this blade and I.
              "

              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
              Greek Gaming Videos
              Greek Final Fantasy Forum

              Comment




              • Πάμε μωρή Ελλαδάρα!
                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                Comment


                • Δείτε πρώτα τις φωτογραφίες και μετά διαβάστε το κείμενο πάνω πάνω (για δυνατό στομάχι).

                  Comment


                  • ΠΟΣΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΕΡΝΕΙ ΤΟ ΚΟΣΜΟ

                    "Μόνο ανησυχία μπορεί να προκαλέσει η είδηση αυτή. Στις 8 Οκτωβρίου, πριν λίγες μέρες δηλαδή, ένας αστροειδής μήκους περίπου 10 μέτρων εισήλθε στην γήινη ατμόσφαιρα. Η ταχύτητα του ήταν πλύ μεγάλη, 72,000 χιλιόμετρα την ώρα. Οταν μπήκε στην ατμόσφαιρα ο αστεροειδής εξερράγη με μια ισχύ 50,000 τόνων TNT. Απο τύχη τα πράγματα εξελίχθηκαν έτσι και δεν...

                    έπεσε στη Γη ή δεν είχαμε θύματα. Για άλλη μια φορά όμως με το περιστατικό αυτό φαίνεται πόσο ανοχύρωτος ειναι ο πλανήτης μας σε αυτόν τον κίνδυνο. Ανα πάσα στιγμή μπορεί να έρθει κάτι τέτοιο και να μην πάρουμε είδηση στο παρα πέντε, όταν θα ειναι αργά"

                    Α ρε troktiko, ποσο πιο κατω...
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • ΧΑ!

                      Comment


                      • Ε πέφτω απ’ τα σύννεφα.
                        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                        Comment


                        • Κι εγώ, δεν είναι δυνατόν, οικογενειάρχες άνθρωποι με παιδιά της παντρειάς που ξημεροβραδιάζονται στις καφετέριες ξοδεύοντας τα λεφτά που έπρεπε να παίρνουν σαν σύνταξη οι παππούδες και οι πατεράδες μας. Δεν το πιστεύω, είναι πλαστογραφία, ξέρεις τι μπορεί να γίνει με το Photoshop την σήμερον ημέρα;
                          Insert Coin

                          Comment


                          • Originally posted by Loggo View Post
                            Ε πέφτω απ’ τα σύννεφα.
                            Κι εγω, περιμενα τωρα με το Πασοκ να βαζανε μυαλο μερικοι...
                            Do a barrel roll!

                            Comment




                            • Τίποτα παραπάνω, λέμε...
                              "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                              Comment

                              Working...
                              X