Announcement

Collapse
No announcement yet.

Σχολιασμός επικαιρότητας-ανταλλαγή απόψεων

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Somari View Post
    To Έψιλον Παραμύθι:

    http://www.pare-dose.net/?p=205
    Ναι ρε γαμώτο, το ξαναβρήκα...

    Απολαύστε!



    "Η ΕΛΛΑΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗΝ. Η ΚΡΕΜΑΤΟΡΙΑ ΕΠΕΤΑΙ" -----> Ελπίζω να μην αναχώρησε και από την Ευρωπαϊκή Ένωση γιατί τα παράβολα για διαβατήριο είναι κοντά 75 ευρώ, κρίμα είναι...
    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

    Comment


    • Ωραίο ξίφος:resp:
      Star Citizen videos Star Citizen gallery

      Comment


      • Παιδί πεθαίνει από πιστόλι νομίζοντας πως είναι πιστόλι-περιφερειακό του Wii :S

        Latest news coverage, email, free stock quotes, live scores and video are just the beginning. Discover more every day at Yahoo!
        The illusion of free will is an illusion.

        Comment


        • To ksifos einai kopia apo to Narsil tou Lord of the rings BTW
          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
          Kindred, this blade and I.
          "

          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
          Greek Gaming Videos
          Greek Final Fantasy Forum

          Comment


          • According to the child’s mother, Cheyenne had been playing a Wii game that uses a gun peripheral - not one manufactured or approved by Nintendo
            Μόνο εμένα μου φαίνεται εμετικό το κομμάτι αυτό;
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • Ένα μοναδικό ηχητικό ντοκουμέντο με την αντιεθνικιστική, αντιρατσιστική και αντιναζιστική ομιλία του ακτιβιστή Γρηγόρη στο Συνέδριο της Αντιεθνικιστικής-Αντι...

              Comment


              • Θρίλερ με συλλήψεις διαχειριστών του gamato.info

                Πρώτη καταχώρηση: Τετάρτη, 10 Μαρτίου 2010, 08:13

                Ένα θρίλερ εκτυλίσσεται τις τελευταίες ώρες με την ιστοσελίδα (torrent site) gamato.info, που προσφέρει στους χρήστες της τη δυνατότητα να «κατεβάζουν» δωρεάν ταινίες, μουσική και αρχεία.

                Πληροφορίες αναφέρουν ότι βρίσκεται σε εξέλιξη αστυνομική επιχείρηση για τη σύλληψη των διαχειριστών του ιστότοπου σε Αθήνα, Ρόδο και Θεσσαλονίκη, γεγονός που μέχρι τώρα δεν επιβεβαιώνεται από το αρχηγείο της ΕΛΑΣ και τη Γενική Αστυνομική Διεύθυνση Θεσσαλονίκης.

                Ωστόσο, φίλοι και χρήστες του gamato.info, μέσω blog και forum, κάνουν λόγο για τρεις συλλήψεις στην Αθήνα, τρεις στη Θεσσαλονίκη και μία στη Ρόδο, μετά από μήνυση που κατέθεσε εταιρεία προστασίας πνευματικών δικαιωμάτων και δικαιωμάτων δημιουργών στη Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος για καταπάτηση της πνευματικής ιδιοκτησίας και τον διαμοιρασμό υλικού χωρίς την άδεια των δημιουργών.

                Σύμφωνα με τις ίδιες πηγές, οι συλλήψεις έγιναν στο πλαίσιο του αυτοφώρου, μετά από έρευνες σε σπίτια και γραφεία, όπου κατασχέθηκαν υπολογιστές, και οι συλληφθέντες θα οδηγηθούν στον εισαγγελέα.

                Το gamato.info, το μεγαλύτερο torrent site στην Ελλάδα, τις τελευταίες ώρες δεν λειτουργεί, γεγονός που ενισχύει τη φημολογία για το μπαράζ συλλήψεων των διαχειριστών του.

                Από zougla.gr http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=112653&cid=4

                Πάει και το gamato, μας τέλειωσε οριστικά....
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Somari View Post
                  Μόνο εμένα μου φαίνεται εμετικό το κομμάτι αυτό;
                  Ολη η ιστορια ειναι εμετικη, πιστολι γεματο πανω στο τραπεζι με τριχρονο παιδι κοντα. Ε βεβαια γιατι να παει το παιδι να το παρει, δεν ειναι λογικο, προφανως φταιει το Wii. Κλωτσες που πανε χαμενες...

                  The loaded firearm had been left on the coffee table in the living room of the girl’s house, after her stepfather thought he had heard a prowler outside.
                  Μπραβο ηρωα, το προστατευσες το σπιτι σου παλι...
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • Εν τω μεταξύ, πέρα από το παιδί, είναι εκπληκτικά έξυπνο να αφήνεις γεμάτο όπλο ανασφάλιστο πάνω στο τραπέζι του σπιτιού σου, την ίδια ώρα που υποπτεύεσαι πως παραμονεύει τέλος πάντων κάποιος στο σπίτι σου.

                    Comment


                    • Ενώ το να αγοράζεις βιντεοκονσόλα για την ΤΡΙΩΝ χρονών κόρη σου είναι απολύτως φυσιολογικό. Είπαμε παιδική η Nintendo αλλά όχι κι έτσι.

                      PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                      Comment


                      • Και πες εντάξει το Wii... το όπλο (περιφερειακό);

                        Comment


                        • Ρε παιδιά πώς θα μάθαινε να προστατεύει το σπίτι του από περίεργους τύπους; Πρέπει να ξεκινήσεις από μικρός.
                          Originally posted by Squall Leonhart
                          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                          Originally posted by 丹野
                          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                          Originally posted by Ryu_gr
                          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                          Comment


                          • Βασικά το πιο περίεργο της υπόθεσης είναι το ότι η μικρή έστρεψε το όπλο της προς τον εαυτό της. Δηλαδή ok, είναι αφέγγαρη νύχτα, ο μπαμπάς άκουσε κάποιον, επηρεασμένος από αμερικάνικες ταινίες είχε όπλο, πάει να κάνει τον ήρωα, τον πιάνει αιφνιδίως κόψιμο παρατάει το πιστόλι όπου βρει. Και μετά άντε, να το δεχτώ, ξύπνησε η μικρή μην μπορώντας να βγάλει από το μυαλό της την πίστα του duck hunt στην οποία είχε κολλήσει στο hard για 2 ώρες, τρέχει στο σαλόνι, βλέπει το όπλο και το περνάει για το περιφερειακό. Και μετά σημαδεύει τον εαυτό της; ΜΑ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ; Πόσο noob πια; ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΜΩΡΗ, ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ!
                            "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

                            Comment


                            • Καλά είσαι ανόητος; Το βρίσκεις πολύ αστείο; Πέθανε ένα κορίτσι τριών χρονών ρε, νιώθω ζώον που στο εξηγώ κιόλας.

                              Ρε παιδιά πώς θα μάθαινε να προστατεύει το σπίτι του από περίεργους τύπους; Πρέπει να ξεκινήσεις από μικρός.


                              Ε, μου φαίνεται δεν απέχεις και εσύ πολύ.

                              Να συμπληρώσω πως δε θίχτηκε η ηθική μου ούτε προσβλήθηκε η προσωπικότητά μου σαν μέλος του forum και άλλες πολιτικά και κοινωνικά ορθές μαλακίες, απλώς είναι βλακώδες και αναίσθητο...

                              ΜΑ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ; Πόσο noob πια; ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΜΩΡΗ, ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ!


                              Αυτό.

                              Comment


                              • Originally posted by Raphael View Post
                                Εν τω μεταξύ, πέρα από το παιδί, είναι εκπληκτικά έξυπνο να αφήνεις γεμάτο όπλο ανασφάλιστο
                                Aν κάτι μαθαίνουμε στον στρατό είναι ποτέ να μην ξεχνάμε να έχουμε την ασφάλεια του όπλου στο μηδέν εκτός βέβαια αν πρόκειται να ρίξουμε...
                                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                                Comment

                                Working...
                                X