Announcement

Collapse
No announcement yet.

Σχολιασμός επικαιρότητας-ανταλλαγή απόψεων

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I see what you did there...
    Originally posted by Squall Leonhart
    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
    Originally posted by 丹野
    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
    Originally posted by Ryu_gr
    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

    Comment




    • Μια τοσο συνταρακτικη ειδηση δε θα μπορουσε να αφησει το neoGAF αδιαφορο...
      Do a barrel roll!

      Comment


      • Originally posted by Ramparter View Post
        Παντως για να μη βγαινουμε και πολυ εκτος θεματος, πιστευω οτι η Ατλαντιδα ειναι θαμενη κατω απο τις γραμμες του ΗΣΑΠ στο μοναστηρακι...
        Εγώ πιστεύω ότι είναι καιρός να κόψεις την διαίτα, γιατί η πολύ διαίτα σε μάρανε το μυαλό και δεν μπορείς να σκεφτείς λογικά... :phil:
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Tanno View Post
          Εγώ πιστεύω ότι είναι καιρός να κόψεις την διαίτα, γιατί η πολύ διαίτα σε μάρανε το μυαλό και δεν μπορείς να σκεφτείς λογικά... :phil:
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • Γενικά πρέπει να κοπούν κάποια πράγματα από κάποια άτομα εδώ μέσα για να μιλάνε πιο λογικά αλλά ένα από αυτά ΔΕΝ είναι η δίαιτα του Ραμπίδη.

            Επειδή ξέρω ότι καίγεστε να μάθετε (λέμε τώρα), η πρεσβεία μας έστειλε email ρωτώντας αν θέλουμε να κλείσουν εισιτήρια για μας (είναι πολύ δύσκολο να βρεις αυτή τη στιγμή). Προς το παρόν εδώ που είμαι εγώ τα πράγματα είναι φυσιολογικά (κανένα θέμα με νερό η ρεύμα, είμαστε σε άλλο δίκτυο) αν και υπάρχει ανησυχία και είναι το βασικό θέμα συζήτησης (και το amazon έχει ξεμείνει από μπαταρίες). Τουλάχιστον έχουμε και δοσίμετρα (λόγω δουλειάς) οπότε θα ξέρουμε στο τέλος του μήνα αν εκτεθήκαμε σε ιονίζουσα ακτινοβολία. Το ωραίο είναι πως από τη στιγμή που στείλαμε τα στοιχεία μας στην πρεσβεία αρχίζαμε να λαμβάνουμε και email από διάφορους άσχετους (όχι απλά σπαμ, σχετικά με το σεισμό)...
            Originally posted by Squall Leonhart
            I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
            Originally posted by 丹野
            Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
            Originally posted by Ryu_gr
            υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

            Comment


            • Originally posted by straier View Post
              Επειδή ξέρω ότι καίγεστε να μάθετε (λέμε τώρα), η πρεσβεία μας έστειλε email ρωτώντας αν θέλουμε να κλείσουν εισιτήρια για μας (είναι πολύ δύσκολο να βρεις αυτή τη στιγμή). Προς το παρόν εδώ που είμαι εγώ τα πράγματα είναι φυσιολογικά (κανένα θέμα με νερό η ρεύμα, είμαστε σε άλλο δίκτυο) αν και υπάρχει ανησυχία και είναι το βασικό θέμα συζήτησης (και το amazon έχει ξεμείνει από μπαταρίες). Τουλάχιστον έχουμε και δοσίμετρα (λόγω δουλειάς) οπότε θα ξέρουμε στο τέλος του μήνα αν εκτεθήκαμε σε ιονίζουσα ακτινοβολία. Το ωραίο είναι πως από τη στιγμή που στείλαμε τα στοιχεία μας στην πρεσβεία αρχίζαμε να λαμβάνουμε και email από διάφορους άσχετους (όχι απλά σπαμ, σχετικά με το σεισμό)...
              Καλό είναι να την κάνεις απ' εκεί, γιατί δεν ξέρεις ποτέ θα φτάσει η ραδιενέργεια και σε σας εκεί.

              Το Τσέρνομπιλ έχει απλώσει σχεδόν το 1/10 της Ρωσίας με αποτέλεσμα να πεθάνει αρκετός κόσμος και να μαραθούν οτιδήποτε φυσικά εκεί... Δεν θα ήθελα να δω τέτοιο φαινόμενο στην Ιαπωνία και μάλιστα με 3 πυρηνικούς αντιδραστήρες...
              sigpic

              Comment


              • Ευτυχώς που δεν είστε τριτοκοσμική χώρα (Αλβανία, Τουρκία, Ισραήλ, Τυνησία, Αίγυπτος κ.α.) γιατί θα ήταν πολύ χειρότερα τα πράγματα

                Παρεπιπτόντως, ήθελα να γράψω με ακρίβεια τις χώρες κι επειδή βαριόμουν να ψάξω το συγκεκριμένο θέμα, το γκούκλαρα και μια χαρά

                Comment


                • Comment


                  • καλα να παθεις γιατι εκει ειχες γραψει το επομενο post , σε πηρανε τα σκαγια

                    Comment


                    • Originally posted by Imrahil View Post
                      Ευτυχώς που δεν είστε τριτοκοσμική χώρα (Αλβανία, Τουρκία, Ισραήλ, Τυνησία, Αίγυπτος κ.α.) γιατί θα ήταν πολύ χειρότερα τα πράγματα
                      I see what you did there
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • Δοκίμασα από το ίδιο μου το φάρμακο και ήταν πικρό σα δηλητήριο!

                        Comment


                        • Polles megales gaming etairies opws Sony, Nintendo, Sega Sammy και Bandai Namco dinoun megala xrhmatika posa gia na vohthisoun ths perioxes pou katastrafikan apo ton seismo.

                          Sygekrimena:

                          Sega Sammy: 2,5 ekatommyria dollaria
                          Nintendo: 3,7 ekatommyria dollaria
                          Sony: 3,7 ekatommyria dollaria
                          Namco Bandai: 1,2 ekatommyria dollaria

                          H Square-Enix kai afth edwse shmera 1,2 ekatommyria dollaria gia ton idio skopo, epishs mazevoun ethelontika posa apo tous idious tous employees kai tha topothetisoun links me tropous gia na kanei donate se ola ta S-E accounts gia opoion thelei kai aftos na vohthisei thn katastash.
                          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                          Kindred, this blade and I.
                          "

                          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                          Greek Gaming Videos
                          Greek Final Fantasy Forum

                          Comment


                          • Ο πρώτος Κύπριος που τιμήθηκε με βραβείο νόμπελ (οικονομικών).


                            Η απονομή έγινε προς το τέλος του 2010 αλλά το έμαθα τώρα καθώς είχαμε την ευκαιρία μερικοί στρατιώτες να πάμε σε μια ομιλία του!
                            The illusion of free will is an illusion.

                            Comment


                            • Ιμραχίλ τι έγινε στο Λονδίνο, βγήκαν κι εκεί οι κουκουλοφόροι γνωστοί άγνωστοι?

                              Εξαγωγή ηθών και εθίμων, πολύ γουστάρω!
                              Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                              Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                              Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                              Comment

                              Working...
                              X