Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aντε ρεεεεεεε και το εκτοοοοο!!!!!!!!:resp:

    Comment


    • Έχεις κλωστή? Έχω ράψιμο και μου τελείωσε!!
      «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

      Comment


      • Εχω κλωστη αλλα δεν εχει χωρο!

        Comment


        • η Μπάρτσα του μπάσκετ!
          είναι φοβερό πάντως και περίεργο, μία Ελληνική ομάδα να θεωρείται το τοπ στην Ευρώπη. Απόλυτα δίκαιο βέβαια.
          " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

          Authenticity sir, authenticity. "

          Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



          Comment


          • ΠΡΑΣΙΝΕ ΘΕΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΕ!!!!!!!!!!

            Πολύ επαγγελματική εμφάνιση και μια σχετικά εύκολη νίκη αν και στο τέλος πήγαν να μας τα χαλάσουν λίγο.Δεν βαριέσαι όμως μίλησε το ΘΗΡΙΟ Μπατίστ!!!!!!!


            Comment


            • Originally posted by Scatman View Post
              είναι φοβερό πάντως και περίεργο, μία Ελληνική ομάδα να θεωρείται το τοπ στην Ευρώπη. Απόλυτα δίκαιο βέβαια.
              Εντάξει δεν έγιναν όλα εκ παρθενογένεσης. Τα τελευταία 20-25 χρόνια το ελληνικό μπάσκετ είναι όλο διακρίσεις ( σε επίπεδο εθνικής 2 ευρωπαικά, αργυρό, χάλκινο και τέταρτες θέσεις σε ευρωμπάσκετ, δεύτερη και τέταρτες θέσεις στα παγκόσμια, κατάκτηση ευρωπαικών κύπελων σε επίπεδο συλλόγων, ακόμη και το Μαρούσι νομίζω πήρε ευρωπαικό κύπελο).
              Star Citizen videos Star Citizen gallery

              Comment


              • Και ακόμα ο κόσμος στην Ελλάδα ασχολείται περισσότερο με το ποδόσφαιρο...
                Originally posted by Raf
                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                Comment


                • Eίπαμε η παράγκα και οι Ελληνάρες οπαδοί δεν θα πεθάνουν ποτέ.Ένα μπράβο στο ελληνικό μπάσκετ για τις χαρές που μας έχει δώσει.Αυτό που θέλω τώρα απ'τον Παναθηναικό είναι να νικήσει τους Lakers στο "super cup"(δεν είμαι σίγουρος για το πώς λέγεται).
                  Nintendo I.D.: paixtis
                  3ds friend code: 2664-2347-7128

                  Comment


                  • Για το οτι θα παιξει με τους Lakers εισαι σιγουρος;

                    Comment


                    • Ποιους Lakers ρε παιδιά. Θέμα χρόνου να τους τελειώσουν οι Dallas.[dreaming mode on] Θα ήταν ωραίο σκηνικό πάντως... Ένα παιχνίδι με διπλή σημασία... Που θα έβγαζε τον υπερπρωταθλητή κόσμου και για να τιμήσει το Dallas τον ήρωα του που λόγω του Lock out πέρασε τον ατλαντικό για να παίξει συμπάικτης με τον Διαμαντίδη... [dreaming mode off]

                      EDIT: Ήδη οι Dallas είναι μπροστά 24 πόντους στο 2ο δωδεκάλεπτο για το παιχνίδι που θα κάνει το 3-0 στη σειρά

                      Comment


                      • Ειναι ηδη 3-0, παμε για sweep!

                        Comment


                        • Όντως μαλακία είπα είναι ήδη 3-0 και συνεχίζει η διαφορά να είναι στους 24 στα μέσα του τριτου.

                          Comment


                          • Εχει ξεφυγει το θεμα, 9/10 τριποντα ο Terry και πεταει και κανενα ο Stojakovic (4/4) αραια και που ετσι να χουμε. Για το σκορ τι να λεμε, αν συνεχισουν ετσι θα βαλουν πανω απο 120... This is madness.

                            Comment


                            • ******

                              Και κάποιοι κάθονται και ασχολούνται με το 2-1 του Π.Α.Ο.Κ. ή τον μη-υποβιβασμό του Πανιωνίου...
                              "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                              Comment


                              • Καλα κι εγω δεν ειπα τιποτα επι του θεματος, αλλα οκ τα λογια ειναι περιττα και τα συναισθηματα μοναδικα (και δεν ειμαι καν βαζελος).

                                Comment

                                Working...
                                X