Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Για 2πλό πάει ο Ολυμπιακός Γερμανία, όχι για Χ. Δεν είναι υπερβολικός, και με την Βέρντερ το ίδιο κάναμε. Πάντως η Borusia του 2011>>>>>2012. Αυτή είναι η ομάδα που 3 αγωνιστικές πριν το τέλος της Bundesliga πήγε να σπάει το ρεκορ για το μικρότερο παθητικό στο πρωτάθλημα...

    Comment


    • Originally posted by ChrisTop View Post
      Για 2πλό πάει ο Ολυμπιακός Γερμανία, όχι για Χ.
      Καλά, ασυζητητί το διπλό θα είναι καλύτερο αποτέλεσμα (προφανώς... ) αλλά η πίεση ψηλά έχει ρίσκο, εκεί είναι το θέμα.

      Τέλος πάντων, θα δούμε στην πορεία.

      Προς το παρόν θέλω να μοιραστώ ένα κατ' εμέ απίστευτο άρθρο, που προωθεί και αυτό (!) τον αντιγερμανισμό, βγάζει τους Αβραάμ και Mellberg καλύτερο αμυντικό δίδυμο από τους Koscielny - Mertesacker (συζητήσιμο αλλά προσωπικά μου φαίνεται λίγο αστείο), πλέκει το εγκώμιο του Valverde (το ίδιο με πριν) και η επιτομή της γελοιότητας για το τέλος: "Αν δεν είχαμε την απραξία και είχαμε παίξει δύο τρία ματς πριν τον αγώνα με την Μαρσέιγ τώρα θα είμαστε το φαβορί της πρόκρισης μαζί με την Αρσεναλ. Ο Μαρινάκης πρέπει να κάνει μήνυση στη Σούπερ Λίγκα για διαφυγόντα κέρδη."

      Προφανώς και το αναφέρει χαριτολογώντας και λοιπά το τελευταίο, αλλά τέτοια πράγματα ("μήνυση Μαρινάκη προς Σούπερ Λιγκ") ούτε για πλάκα δεν γράφονται, το θεωρώ τουλάχιστον προκλητικό.
      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

      Comment


      • Πως σας φάνηκε η "πεθαμένη" Arsenal με την Chelsea;
        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

        Comment


        • Δεν περιμενα να το πω αλλα ο ΠΑΟ φετος καθε αγωνιστικη συνεχιζει και με εκπλησει πολυ ευχαριστα.Παιζει απλο , σωστο ποδοσφαιρο με πασες , με ηρεμια ... Πραγματικα με τον αποκλεισμο απο το Europa League , δεν περιμενα να παιξει ετσι.
          Leto και Quincy ειναι απλα η μιση ομαδα , αν δεν ηταν και ο Νινης τραυματιας θα ηταν αχτυπητο τριδυμο.

          Comment


          • Τρολολολολο...

            Παοκακια δε σας χαλασε καθολου, αλλα ουτε οι Γαυροι πρεπει να μεινανε παραπονεμενοι απο την αγωνιστικη.

            Tanno πως σου φανηκε η 3αρα απο την ΑΕΚ;
            Do a barrel roll!

            Comment


            • Mπάοκ Μπάοκ 1-3 Μπάοκ
              Star Citizen videos Star Citizen gallery

              Comment


              • Originally posted by BigBOSS View Post
                Mπάοκ Μπάοκ 1-3 Μπάοκ
                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                Comment


                • Originally posted by Ramparter View Post
                  αλλα ουτε οι Γαυροι πρεπει να μεινανε παραπονεμενοι απο την αγωνιστικη.
                  Θα μιλήσουμε την Τρίτη μετά την τριάρα που θα έχουμε ρίξει με ευκολία.

                  Ναι προκαλώ

                  Και ναι ο Κοστάντσο είναι κλόουν.
                  Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                  Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                  Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                  Comment




                  • Και ναι ο Κοστάντσο είναι κλόουν.
                    Eεε οχι και κλοουν...
                    Εδώ η συνέχεια: http://youtu.be/aeeeNlBJcsAΠατήστε για την διαφήμιση με τον Μποσταντζο : http://youtu.be/ikq_1jCed1QPLEASE SUBSCRIBE http://www.youtube.com/s...

                    Ενταξει στο 1:22 δακρυσα...

                    Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.


                    bonus video:
                    Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.

                    Comment


                    • Ο ΑΠΟΕΛ πάει για να το σηκώσει...
                      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                      Comment


                      • Καλά τα καταφέραμε πάλι...

                        Έκπληξη - ο κλόουν αντικαταστάθηκε από ένα σοβαρό άνθρωπο! Το γκολ βέβαια πάλι το φάγαμε αλλά ο τερματοφύλακας είναι ο τελευταίος που φταίει - ο γερμανός έμεινε ακάλυπτος, τράβηξε μια ξερή ΣΟΥΤΑΡΑ και το σουτ δεν πιανόταν ούτε από τον Τιραμόλα. Από εκεί και πέρα το Χ ήταν το διακιότερο αποτέλεσμα, και οι δύο ομάδες ήταν ισοδύναμες με τα καλά και τα κακά τους σημεία, και ο Γαύρος θα μπορούσε σε τρεις τουλάχιστον περιπτώσεις να πάρει το Χ. Ακόμα αναρωτιέμαι γιατί ο Τζιμπούρ ενώ είναι μόνος του πασάρει στο Μιραλάς που τον φυλάνε 2, ακόμα αναρωτιέμαι πώς η μπάλα από το πόδι του Μοντεστό πήγε στους προβολείς και ακόμα αναρωτιέμαι πώς η μπάλα από το κεφάλι του Χολέμπας δεν κατέληξε γκολ. Γαμώ την ατυχία μου δηλαδή. Το πέναλτι είναι μια άλλη πονεμένη ιστορία αλλά μετά τα όσα έχουμε πάθει είναι just another brick in the wall.

                        Κρίμα, πολύ κρίμα...Ο Μέλμπεργκ ήταν ηρωικός, ο Ορμπαιθ έκανε ό,τι μπορούσε, ο Φέισα δεν υπήρχε, όταν είδα τον Ιμπαγάσα να αρχίσει τις καμινάδες τα χρειάστηκα, ο Μιραλάς δεν πήρε μπαλιές, ο Τζιμπούρ έτρεξε, ο Πάντελιτς μπήκε αργά, ο Φετφατζίδης δεν μπήκε καθόλου, ο Μακούν και ο Αμπντούν ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ. γιατί είναι υπερβολικά λίγοι.

                        Γαμώ την ατυχία μου δηλαδή, σιγά τη Ντόρτμουντ που είναι και το φόβητρο εντός έδρας, και στο Καραϊσκάκη και σήμερα με τα ίδια προβλήματα κατέβηκε και μπορούσαμε ακόμα και να κερδίσουμε...
                        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                        Comment


                        • Καλά ρε subzero τι θεϊκό το βίντεο με τα ξόρκια χαχαχαχαχα!!!!

                          Για το ματς οκ, στα ίσια πήγε μέχρι τέλους, βάλανε αυτοί το γκολ και πάμε σπίτια μας. Ωραίο ματσάκι ήταν. Τουλάχιστον βρήκαμε τερματοφύλακα! Απ'τους υπόλοιπους δεν μου άρεσε ο Φέισα κι ο Τζιμπούρης σήμερα. Ο Μακούν δυστυχώς δεν μπήκε ποτέ στο ματς. Ο Αμπντούν είναι Αμπντούν.
                          sigpic

                          Comment


                          • Lvl 20 battle mage που κάνει sleep, grease, hold, fear και daze ταυτόχρονα. Πόσο τέλειος...

                            Μου έφτιαξες τη διάθεση μετά το στραπάτσο, δεν το είχα δει πιο πριν.
                            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                            Comment


                            • Ραμπίδη, ασχόλιαστη...

                              Ανακοινώθηκε η απόλυση του Τσιώλη και λογικά θα φέρουν πίσω τον Γκιγιέρμο Όγιος, τον άνθρωπο που μας αποθέωσε όλους και που μας έφερε στην κορυφή. Άμα τον φέρουν πίσω, θα είμαι τρισευτυχισμένος!
                              sigpic

                              Comment




                              • Ελπίζω τώρα να καταλαβαίνετε γιατί ο Ολυμπιακός είναι η πιο μισητή ομάδα στην Ελλάδα.
                                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                                Comment

                                Working...
                                X