Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Εκτος σχεδιου πολεως, αλλα τι ματσαρα εχει κανει ο Vucinic εναντιον της Real;;;!!!! Και μιλαμε οτι το σκορ στο 70 θα επρεπε να ειναι 1-3!!!!! Τελικα 1-2, η Real θελει ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ανανεωση και προεδρο τον Σωκρατη!!!!!

    EDIT: ΕΠΟΣ ΕΠΟΣ ΕΠΟΣ, ΤΙ ΕΚΑΝΕ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΕΠΟΠΤΗΣ ΣΤΗΝ ΡΟΜΑ!!!!!! Επικο γκολ-οφσαϊντ του Raul, το μετρησε κανονικα ο Βασαρας ο οποιος κρεμαστηκε απο τον υπερπαιχτουρα εποπτη του!!!!!!! Μα ποσο Ελληνας πλεον...
    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

    Comment


    • Sub αν και στη μπάλα όλα γίνονται, όπως λέω σε όλα τα φιλαράκια, αν περνάγαμε το παίρναμε το UEFA, γι αυτό πειράχτηκα τόσο γιατί θα σηκώναμε τη κούπα, ενώ τη περασμένη με την Barca αν περνάγαμε θα πηγαίναμε για τρίτη φορά στα ημιτελικά και μετά με Real θα ήμασταν έξω με συνοπτικές διαδικασίες, κρίμα γαμώτο.

      Πάντως η Porto στο πρώτο παιχνίδι στη Πορτογαλία δεν ήταν καλύτερη, στη Λεωφόρο ήταν καλύτερη ναι, αλλά ακόμα κι έτσι είχαμε ένα δοκάρι με τον Λύμπε και δε μας έδωσε και ένα πέναλτι ο Ολλανδός, σα χθες το θυμάμαι, ήμουν στην 13, μετά από μια πολύ κουραστική μέρα γιατί ήταν και η αντιπολεμική πορεία για το Ιράκ εκείνη τη καταραμένη Πέμπτη. <_<
      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

      Comment


      • EDIT #2: Μα ποσο πιο ΕΠΟΣ μπορει να γινει αυτο το ματς λογω ελλαδας&#33;&#33;&#33;&#33; Ο κορυφαιος ελληνας σπορτσκαστερ: (χανει η Ρομα ευκαιρια απο αυτες που στην ελλαδα θα επεφτε το γηπεδο) "Τι ευκαιρια χαθηκε, απιστευτη ευκαιρια, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;"...

        Μα ποσο περιφανος ειμαι&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;
        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

        Comment


        • Θα διαφωνήσω σε αυτό που λες. Η Πόρτο ήταν καλύτερη στην Πορτογαλία, αν και γενικά δεν έχω στο μυαλό μου συνολικά καθαρή εικόνα του ματς, θυμάμαι σίγουρα ότι μας είχε βγει η ψυχή αφού είχαν χάσει πολλές ευκαιρίες. Αντίθετα στην Αθήνα δεν έκανε τίποτα το ιδιαίτερο πέρα από το ότι έβαλε ένα γκολ νωρίς αλλά δεν κάναμε τίποτα ιδιαίτερο και εμείς. Πέρα από τις 2 φάσεις που ανέφερες τίποτα το ιδιαίτερο. Έλειπε ο Μπασινάς κιόλας σε εκείνο το ματς και ο σβούρας τα είχε κάνει σαν τα μούτρα του . Όπως ανέφερες ήταν τότε που είχε ξεκινήσει ο πόλεμος στο Ιράκ και γενικά κυκλοφορούσε πολύς κόσμος στο δρόμο από το πρωί και εγώ να τα έχω παίξει γιατί ακουγόταν ότι υπήρχε ενδεχόμενο αναβολής και θα είχα κάνει τζάμπα το ταξίδι από Ρόδο .
          Πάντως αν κάτι μου έχει μείνει πραγματικά από εκείνο το ματς ήταν το ρεσιτάλ Ντόκεν μετά το 0-2 στην παράταση. Αφού ήσουν στην 13 θα το θυμασαι :icon_twisted:

          Comment


          • Παλιόγαυροι... Τον χάσαμε τον παρά.. Είπα κι εγώ να παίξω ένα στοίχημα στην ζωή μου, επειδή είχα "anonymous tip" και ο γαύρος μας "έστειλε στον κουβά". Σιχτήρ&#33;

            Όσο για τα άλλα που λέτε:

            ο Ajax εκείνη την διετία έπαιζε την καλύτερη μπάλλα στην Ευρώπη. Το γεγονός ότι έχασε στα πέναλτυ από την σιχαμερή Juventus, δεν λέει τίποτα. Το ίδιο ισχύει και για την Vechia Signora το &#39;97 που αν και σάρωνε τα πάντα μέχρι τον τελικό, έφαγε την τριάρα από την Dormund, ενώ το &#39;98 με γκολ του Mijatovic σηκώσαμε την κούπα στο Bernabeu.

            Ο Βάζελος ήταν απλά τυχερός στο πρώτο ματς, ο Γιόζεφ είχε κατεβάσει τα ρολλά και ο Βαζέχα έβαλε ένα όμορφο γκολ μετά από αντεπίθεση κλεφτοπόλεμο. Το 0-3 απλώς ήρθε να αποκαταστήσει την ισορροπία και την ιστορική τάξη. Όσο για το Ευρωπαϊκό στο μπάσκετ, το λήστεψαν στην κυριολεξία από την Barcelona (την οποία απεχθάνομαι πραγματικά, σε κάθε άθλημα, ακόμα και στο πινκ πονκ -αν υπάρχει ) με την τάπα του Vrankovic, ο οποίος ναι μεν διέσχυσε όλο το γήπεδο με τρεις δρασκελιές, έκανε όμως φανερά κόψιμο αφού η μπάλλα βρήκε ταμπλώ. Βεβαίως, η πιο cult φιγούρα ήταν ο Γιαννάκης, ο οποίος σκούπιζε εκείνη την ώρα το παρκέ και συνάμα πρέπει να είχε ήδη ξεκινήσει το κλάμα...

            DjSolid, οι γαύροι δεν πρέπει να μιλάνε καν για την Juventus. Τους έχει μπουκώσει καλά, όπως όλοι θυμόμαστε. Το γκολάκι του Conte, αν και πόνεσε πάρα πολύ, ήταν απλώς φυσικό. Τις 7 αμαρτίες όμως, ποιος τις ξεχνάει στην Ευρώπη;

            Όσο για το μπάσκετ του ΜΠΑΟΚ ("πονάνε τα μυαλά μας"), όταν υπάρχουν τάγκαλοι που θεωρούν ότι ο ΜΠΑΟΚ ήταν η καλύτερη ομάδα μπάσκετ στην Ευρώπη εκείνη την περίοδο, μπορείτε να φανταστείτε πόση UHU και Logo έχουν μέσα στο κεφάλι τους. Πραγματικά, τρέχει από τα αυτιά. Η αλήθεια είναι πως το μπάσκετ ήταν πολύ διαφορετικό τότε (μακάρι να μην υπήρχε ποτέ η παλιοΛιμόζ του παλιοMaljkovic, που πήρε Ευρωπαϊκό Κύπελλο επειδή κρατούσε τους αντιπάλους στους -50 πόντους και αυτοί έβαζαν +1) αλλά και πάλι, μην χάνουμε και την κοινή λογική. Δηλαδή, τι όμάδα είχε τότε ο ΜΠΑΟΚ ρε Κώστα; Μια καλούτσικη ομάδα, με συγκεκριμένες δυνατότητες. Κόρατς με ανύπαρκτους; Ναι, Κόρατς με ανύπαρκτους. Κι εγώ μαζί σας. Αλλά, όχι να θεοποιούμε και καταστάσεις.

            Επαναλαμβάνω, εδώ χάσαμε τα λεφτά κι εσείς μου ασχολείστε με τις ανύπαρκτες ελληνικές ομάδες.

            Α, ναι. Link, όσο και να μαμάς εσύ τον Franco, η Real παραμένει η μεγαλύτερη ομάδα του Γαλαξία. Το ότι και ο δικτάτορας ήταν οπαδός της, δεν αλλάζει κάτι για την ομάδα. Όπως επίσης δεν αλλάζει και το γεγονός ότι αυτή η ομάδα χρειάζεται ριζική αναδιάρθρωση για να πετύχει κάτι παραπάνω στην Ευρώπη. Βεβαίως, τα οπαδιλίκια δεν με εκφράζουν, κι αφού ένας πρέπει να είναι ο νικητής, τουλάχιστον, ας είναι αυτός που παίζει καλύτερα κι όχι αυτός που θέλουν οι bookies και "οι πρόεδροι". ;)
            OniBocho Η Θέα μέσα από ένα Ζωντανό Κουτί

            Σ.Π.Ι.Χ. Productions Όραμα, Ιδέες, Αγάπη

            Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it... - Lord Lucifer Morningstar

            Comment


            • Για τον Franco ήταν περισσότερο πείραγμα, προφανώς και δεν παίζει ρόλο για τη σημερινή Real, αν και εκείνη την εποχή είχε βάλει το χεράκι του στις επιτυχίες και τις μεταγραφές της Βασίλισσας. Και φυσικά η Real είναι τεράστια ομάδα, τώρα για μεγαλύτερη στο γαλαξία το συζητάμε. Όπως και να χει Barca owns all, πάνω από ένας ποδοσφαιρικός σύλλογος και από τις λίγες ομάδες στην Ευρώπη που αψηφούν τους νόμους του modern football.

              Για τον Ajax του 1996 συμφωνώ, ήταν η κορυφαία ομάδα στον κόσμο εκείνη την εποχή, πρωταθλητής Ευρώπης και κόσμου και σίγουρα κλάσεις ανώτερος από τον Παναθηναϊκό του Ρότσα, αλλά και πάλι θα μπορούσε με λίγη προσοχή να γίνει το θαύμα αν προσέχαμε και μας πήγαινε το παιχνίδι, παρά το γεγονός πως θα ήταν αδικία να αποκλείαμε εκείνον τον Ajax.
              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

              Comment


              • O ΠΑΟΚ εποχης Μπανε, Κορφα, Μπαρλοου και Λεβινγκστον ηταν ΜΑΚΡΑΝ η καλυτερη ομαδα της εποχης στην Ευρωπη, και αυτο δεν το εχει πει καποιος ελληνας που του κατεβηκε η κουτρα στους αστραγαλους, αλλα ο τοτε προεδρος της FIBA (εαν δεν απατομαι ο Πεσιτς, που ηταν Γιουγκοσλαβος). Την δηλωση μαλιστα την εκανε στο FIBA Basketball, το επισημο περιοδικο της FIBA και το αποκομα το εχω καπου στο χωριο μου (που να τα βαλω ολα αυτα τα πραγματα ρε μανα;;;;; )...
                :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                Comment


                • ο Ajax εκείνη την διετία έπαιζε την καλύτερη μπάλλα στην Ευρώπη. Το γεγονός ότι έχασε στα πέναλτυ από την σιχαμερή Juventus, δεν λέει τίποτα. Το ίδιο ισχύει και για την Vechia Signora το &#39;97 που αν και σάρωνε τα πάντα μέχρι τον τελικό, έφαγε την τριάρα από την Dormund, ενώ το &#39;98 με γκολ του Mijatovic σηκώσαμε την κούπα στο Bernabeu.
                  [/b]
                  Aν και εκείνη την εποχή ήμουν πολυ μικρός και την έχω ζήσει ελάχιστα, θα έλεγα ότι είναι και από τις καλύτερες ομάδες που έχουν εμφανιστεί στην Ευρώπη τα τελευταία 15 χρόνια.

                  Όσο για το Ευρωπαϊκό στο μπάσκετ, το λήστεψαν στην κυριολεξία από την Barcelona (την οποία απεχθάνομαι πραγματικά, σε κάθε άθλημα, ακόμα και στο πινκ πονκ -αν υπάρχει tongue.gif tongue.gif ) με την τάπα του Vrankovic, ο οποίος ναι μεν διέσχυσε όλο το γήπεδο με τρεις δρασκελιές, έκανε όμως φανερά κόψιμο αφού η μπάλλα βρήκε ταμπλώ. Βεβαίως, η πιο cult φιγούρα ήταν ο Γιαννάκης, ο οποίος σκούπιζε εκείνη την ώρα το παρκέ και συνάμα πρέπει να είχε ήδη ξεκινήσει το κλάμα...[/b]
                  Το κόψιμο ήταν όντως αντικανονικό αλλά για να φτάσει στο σημείο να ξαναμπούν στο παιχνίδι οι μεγαλύτεροι λούζερς της διοργάνωσης είχα προηγηθεί αρκετά λάθη από την διαιτησία. Με αποκορύφωμα βέβαια το πάγωμα του χρόνου στα 4 δεύτερα λες και κράταγε καθυστερήσεις. Πάντως όπως και να χει, αυτή η προσπάθεια του Στόγιαν, ο οποίος έπαιζε με 39 πυρετό εκείνο το βράδυ κιόλας, πιστεύω πρέπει να την δείχνουν στα παιδάκια που μαθαίνουν μπάσκετ για να καταλάβαίνουν τι σημαίνει θέληση και πάθος.

                  Comment


                  • Oποιος θυμαται καλα τον τελικο ΞΕΡΕΙ οτι το ρολοϊ ειχε σταματησει 4.9 δευτερα πριν το τελος και ενω η μπαλα ηταν ακομα στα χερια του Παναθηναϊκου, οταν γλυστρησε ο Point Guard του Παναθηναϊκου (γιατι εχω την εντυπωση οτι ηταν τοτε ο Κορφας; ) και πηραν την μπαλα στον αυφνιδιασμο οι της Barca με το ρολοϊ κολλημενο και ενω θα επρεπε να εχει λειξει το ματς. Οποιος θελει μπορει να το δει ΑΝΕΤΑ στο youtube (βαριεμαι να βαζω link) και θα καταλαβει. Ο Παναθηναϊκος αξιζε 1000% εκεινο το Πρωταθλητριων, και εσπασε και την καταρα των ελληνικων ομαδων.
                    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                    Comment



                    • EDIT: Θεε μου τι βρηκα.... http://www.youtube.com/watch?v=3BDkH...eature=related

                      Cliff Levingston στον Muresan... Mα τι ομαδα ειχε τοτε ο ΠΑΟΚ...
                      [/b]
                      ΚΛΑΙΩ.


                      (με την Άρσεναλ ο Βρυζάλντο ισοφάρισε σε 1-1, το πρώτο ματς είχε λήξει 1-0. Και την άλλη μέρα oι Times είχαν φωτό με τους ημίγυμνους ΠΑΟΚτσήδες και τίτλο The full monty section.)

                      Και εξακολουθώ να κλαίω.

                      (greek samurai, τα σχόλια σου για uhu και άλλες κόλλες απλά δείχνουν την ημιμάθειά σου. Τι "κόρατς με ανύπαρκτους"? Ο ΠΑΟΚ είχε την ακλύτερη ομάδα της Ευρώπης όταν πήγε στο final four της Αθήνας. Και μην αρχίσω να λέω για τα ΤΟΣΑ πρωταθλήματα που έπαιρνε για πλάκα ο άρης με τις αυτοκινούμενες μπασκέτες του Ιωαννίδη, το σύστημα πλει οφ που κάθε χρονιά άλλαζε για να ευνοείται ο αυτοκράτορας, ή για διαιτητές που τη μια μέρα δήλωναν πνευματικά παιδιά του προπονηταρά και την άλλη σφύριζαν τελικό ΠΑΟΚ-άρης. Ασε τις κολλες λοιπον για κανα 10χρονο που δε θυμαται τι γινοταν τοτε)
                      gently hold our heads,
                      gently hold our heads on high

                      Comment


                      • Θα παρακαλέσω να πέσουν λίγο οι τόνοι. Όχι ότι ξεφύγαμε, αλλά επειδή δεν θέλουμε να ξεφύγουμε, ας ηρεμήσουμε.
                        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                        Comment



                        • (greek samurai, τα σχόλια σου για uhu και άλλες κόλλες απλά δείχνουν την ημιμάθειά σου. Τι "κόρατς με ανύπαρκτους"? Ο ΠΑΟΚ είχε την ακλύτερη ομάδα της Ευρώπης όταν πήγε στο final four της Αθήνας. Και μην αρχίσω να λέω για τα ΤΟΣΑ πρωταθλήματα που έπαιρνε για πλάκα ο άρης με τις αυτοκινούμενες μπασκέτες του Ιωαννίδη, το σύστημα πλει οφ που κάθε χρονιά άλλαζε για να ευνοείται ο αυτοκράτορας, ή για διαιτητές που τη μια μέρα δήλωναν πνευματικά παιδιά του προπονηταρά και την άλλη σφύριζαν τελικό ΠΑΟΚ-άρης. Ασε τις κολλες λοιπον για κανα 10χρονο που δε θυμαται τι γινοταν τοτε)
                          [/b]
                          Το Κόρατς με ανύπαρκτους αφορούσε τους αντιπάλους που είχε ο ΜΠΑΟΚ, όταν πήρε το Κόρατς, αγαπητέ μου. Τα σχόλιά μου για τις κόλλες αφορούν στο ότι αυτά τα άτομα νομίζουν πως ο ΜΠΑΟΚ έχει περισσότερη σημασία από την ζωή των υπολοίπων στην κοινωνία, την στιγμή που κλείνουν για πλάκα την Καμάρα, διαδηλώνουν με βασικά συνθήματα "Λευτεριά στον ΜΠΑΟΚ" και καταστρέφουν ότι βρεθεί στο διάβα τους. Τι με νοιάζει εμένα, αν ο Μπατατούδης και ο κάθε Μπατατούδης έφαγε λεφτά ως πρόεδρός μια κωλομάδας; Γιατί θα πρέπει να επωμιστώ φορολογικά (αλλά και με άλλους τρόπους) τα χρέη μιας ομάδας (της οποιασδήποτε ομάδας, μιας και οι περισσότερες δήλωσαν πτώχευση και διεγράφησαν τα χρέη τους).

                          Είναι σαν να μου λες ότι εγώ πέφτω εκτός στην επιχείρησή μου και ξαφνικά, πλήθος κόσμου διαδηλώνει στην Παπαναστασίου με βασικό σύνθημα "έξω ο Θανάσης από το περίπτερο". Ανώνυμη εταιρία η μια, το ίδιο και η άλλη. Και φυσικά, για να μην γελιόμαστε, είναι εντελώς ψηφοθηρικό και λαοπλανικό το παιχνίδι που παίζεται με τις διαγραφές των χρεών.

                          Η διαφορά με τους ΜΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ είναι ότι είναι τόσο κολλημένοι, που πραγματικά, το σύνθημά τους "Και μυαλό να είχα, πάλι ΜΠΑΟΚ θα ήμουν" ή "ΜΠΑΟΚ και ας μην ξαναγαμήσω" ή και "Ναι ρε, ΜΠΑΟΚ, γαμώ τις μάνες σας φλώροι" είναι κομμάτι της ζωής τους (αν υποτεθεί πως έχουν κάτι τέτοιο). Κι αν θέλεις, μιλάμε με απτά παραδείγματα.

                          Πέραν αυτών, εγώ δεν αναφέρθηκα στον Άρη. Ούτε είμαι σκουλήκι. Το ίδιο τους σιχαίνομαι κι αυτούς, μην σου πω και παραπάνω, καθώς τους έχω μέσα στα πόδια μου στο περίπτερο. Κι έχω δει φρικτές εικόνες, σε αρκετά πιο μικρή ηλικία μπορώ να σου πω. Από μαστουρωμένα 14χρονα, μέχρι 25 άτομα να δέρνουν 1 κακομοίρη, επειδή φορούσε κασκόλ άλλης ομάδας. Και αυτά δεν ισχύουν μόνο για τους Αρειανούς προφανώς...

                          Μεταξύ μας, ο Άρης είχε σαφώς καλύτερη ομάδα πάντως. Και -αν και είναι το λιγότερο- αυτά περί αυτοκινούμενων μπασκετών, πουλημένης διαιτησίας κτλ είναι τουλάχιστον αστεία. Όχι όταν η μια ομάδα κερδίζει με 30 και 40 πόντους διαφορά. Όσο για τους κανονισμούς των play - off και των πρωταθλημάτων, είναι χαζό νομίζω να πιστεύει κάποιος ότι γίνονταν οτιδήποτε υπέρ κάποιας ομάδας εκτός Αθηνών και εν προκειμένω, του Άρη. Και μάλιστα σε ένα μη επαγγελματικό πρωτάθλημα. Αλλά, ξαναλέω πως αυτό είναι το λιγότερο πραγματικά. Μιλάμε για μια ομάδα, ή έστω, για έναν παίκτη, ο οποίος καθήλωνε οποιονδήποτε στον καναπέ του να δει μπάσκετ. Μιλάμε για τον άνθρωπο που έφερε το άθλημα στην χώρα κι έδωσε δουλειά και ψωμί σε ανυπολόγιστα πολλούς εδώ πέρα. Την αξία του Γκάλη, δεν την είχαν ο Κόρφας, ο Φασούλας, ο Παπαχρόνης, ο Μπάρλοου και ο Μπανάνε μαζί. Και κανένας άλλος στην Ελλάδα (ίσως και στην Ευρώπη, εκείνη την εποχή) για να λέμε και του στραβού το δίκιο και να μην κατηγορηθούμε και για αντι-ΜΠΑΟΚτσήδες.

                          Όχι να με βγάλεις όμως και αρειανό ρε kfh... Έλεος πια...

                          Dj ο ΜΠΑΟΚ είχε αδικηθεί παράφορα στο Final Four της Αθήνας στον αγώνα με την Μπενετόν του Κούκοτς, αλλά δεν ξέρω αν θα το σήκωνε κιόλας. Και, πραγματικά, δεν έχει σημασία το σχόλιο ενός προέδρου για μια ομάδα, την στιγμή που δίνει το κύπελλο σε άλλη. Έτσι δεν είναι;

                          Όσο για τον τελικό με την Barcelona, ναι, έχεις δίκιο πως έπαιζε και ο Κόρφας στον ΠΑΟ εκείνη την περίοδο, αλλά το pg στην φάση εκείνη ήταν ο Γιαννάκης που σκούπιζε το παρκέ εκείνη την ώρα.

                          Λες όμως ότι άξιζε 1000% να σηκώσει την Κούπα. Μήπως αυτό ίσχυε μόνο για το Final Four όμως; Γιατί, αν θυμάσαι καλά, ως τα μέσα της χρονιάς, ο Dominique Wilkins δέχθηκε τεράστια αμφισβήτηση και κυριαρχούσε το "ήρθες στην Ελλάδα για Πικ Νικ, Ντομινίκ, Ντομινίκ" το οποίο, αν κρίνουμε την απόδοση από το ξεκίνημα, δεν ήταν εντελώς αβάσιμο. (άντε, για να σας γλυκάνω λίγο εσάς τους ΜΠΑΟΚτσήδες, να πω ότι η τάπα του Ρεντζιά στον Wilkins ήταν απλώς επική. Και το θέατρο του Wilkins ότι και καλά γύρισε το πόδι του ήταν επικό επίσης. Επική ξεφτίλα δηλαδή...)

                          Θέλω να πω λοιπόν, ότι βάσει συνολικής απόδοσης, δεν νομίζω Κώστα πως άξιζε με τόσο μεγάλη διαφορά όπως γράφεις να το πάρει ο Βάζελος. Σίγουρα το παιχνίδι του βελτιώθηκε προς τα μέσα και απογειώθηκε τον Μάρτιο - Απρίλιο ως το τέλος, αλλά όχι και 1000%.

                          Ούτε 10χρονο είμαι λοιπόν, αλλά και θυμάμαι πολύ καλά τα όσα έζησα και παρακολουθούσα από τότε.
                          OniBocho Η Θέα μέσα από ένα Ζωντανό Κουτί

                          Σ.Π.Ι.Χ. Productions Όραμα, Ιδέες, Αγάπη

                          Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it... - Lord Lucifer Morningstar

                          Comment


                          • Προς τι τετοια απαξιωση προς τον ΠΑΟ;

                            Ο Γιαννακης εχασε τη μπαλα πανω στο αγχος της στιγμης.. λαθος φυσικα και μπορουσε να αποβει μοιραιο αλλα τετοια απαξιωση μονο εμπαθεια δειχνει.
                            Επειτα ο χρονος οντως παγωσε.. το ματς θα ειχε ληξει.. μικρη σημασια ειχε το goaltending του Vrankovic μπροστα σε ολα τα αλλα... Ο ΠΑΟ αξιζε τη νικη και με το παραπανω εκεινη τη βραδια.
                            Περιμενα αυτο να το αρνουνται μονο οι οπαδοι της Barca αλλα φευ... που τετοια.

                            Comment


                            • Θαναση εγω δεν μιλησα ποτε για το Final Four. Το μονο που θα πω ειναι πως καλα θα κανεις να κανεις μια χαρη στον εαυτο σου και σε ολους τους νορμαλ φιλαθλους που σεβονται την νοημοσυνη τους και να διορθωσεις αυτο το αθλιο Μ που βαζεις μπροστα στα αρχικα του Πανθεσσαλονικιου Αθλητικου Ομιλου Κωνσταντινουπωλητων. Και αυτη θα ειναι και η τελευταια μου κουβεντα επι του θεματος.

                              Εαν προκειψει κανενα αλλο σοβαρο αθλητικο θεμα επανερχομαι.
                              :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                              Comment


                              • Κοίτα, όσον αφορά το Μ και εγώ ΜΠΑΟΚ τον ξέρω πλέον, αφού όταν πάω στη Τούμπα έτσι τον φωνάζουνε και όταν βάζω Μετρόπολις για να γελάσω και εκεί ΑΝΤΕ ΜΠΑΟΚΑΡΑ βγαίνουν και φωνάζουν και ΚΟΝΣΕΗΣΑΟ ΤΟΝ ΜΠΟΥΛΟ ΑΠ&#39;ΤΟΝ ΜΠΑΟΚ ΜΑΣ ΡΕ

                                Comment

                                Working...
                                X