Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Μα πόσο υπέροχο το σημερινό Τσέλσι - Λιβερπουλ ρε αδέρφια! 4-4 και με διαφορά το καλύτερο παιχνίδι που έχω παρακολουθησει φέτος. Αυτή η ρουφιάνα η Λιβερπουλ στην ευρώπη δεν ψοφάει με τπτ να πούμε, κόβεις ένα κέφάλι και βγάζει αλλά 2!!
    Αντε μωρή αρρώστια Τσελσι!!!!
    Το Μπαγερν- Μπαρτσελόνα ήταν αναμενόμενο.

    Υ.Γ Ωρες ώρες απορώ με τον εαυτό μου που κάθομαι και ασχολούμαι ακόμα με το ελληνικό πρωτάθλημα.
    I attack sharks
    when i smell them bleed
    I dont go swimming
    water just wants to be around me.

    Comment


    • Εκπληκτικό παιχνίδι το χθεσινό. Αυτό γίνεται όταν και οι δύο θέλουν πάρα πολύ την νίκη! Άντε και στα δικά μας.


      Comment


      • Επειδη βαριεμαι λιγο να τα ψαχνω, μπορει κανεις να μου πει για το Final Four ποιες μερες/ωρες παιζεται το καθε match και ποιο καναλι θα τα δειξει;
        Πρεπει να κανω τα πλανα μου για το ερχομενο ΠΣΚ μιας και θα ειμαι εκτος Αθηνας για το 3ημερο λογω πρωτομαγιας κτλ.

        Comment


        • ΣΚΑΙ
          Στις 7 Μπαρτσελόνα-ΤΣΣΚΑ
          Στις 10 το ντερμπι

          Την Κυριακή στις 6 ο μικρός και στις 9 ο μεγάλος τελικός.

          Comment


          • Ok thanks, μαλλον θα χασω το μικρο τελικο, αλλα ολα τα αλλα παιχνιδια λογικα θα τα δω.
            Αναμενεται καυτο Σ/Κ .

            Edit: Παντως οσο και αν ψαχνω δε βρισκω πουθενα τις ωρες του τελικου, ενω για ημιτελικο εχουν γραψει κανονικα ωρες σε διαφορα sites, οπως το επισημο της euroleague κτλ.

            Comment


            • Γιατι ρε Arsenal τοσο χαλια σημερα;
              Ας ελπισουμε σε εναν καλυτερο επαναληπτικο, γιατι αξιζει εστω μια φορα η κουπα του CL σε αυτη την ομαδα (εδω και 10 χρονια το λεω αυτο αλλα @@).

              Comment


              • Παρωδία ο αποψινό τελικός κυπέλλου. Θα μας έχουν στα κανάλια αύριο! :p

                Είδαμε μπάλα, πάντως.
                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                Comment


                • A ρε... καναμε μαγκα τον Dervyshire ΑΝ ειναι δυνατον... Εαν δε μπορεις να κερδισεις αυτον τον κουτσο Ολυμπιακο τοτε δε θα τα καταφερεις ποτε. Απτην αλλη οφειλω να ομολογησω οτι η Κοκκαλομαδα επαιξε με προσωπικοτητα κυριως οταν μπηκε στο γηπεδο ο Jole.

                  Πολυ πικρα για μας τους ΑΕΚτζηδες και θα συμφωνησω ....καλυτερα να μην πηγαινε στα πεναλτις. Χαλασε ολη η εικονα/
                  " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                  Authenticity sir, authenticity. "

                  Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                  Comment


                  • Δεν υπήρχε αυτό το ματς. Θεωρούσα μέχρι σήμερα το καλύτερο εγχώριο παιχνίδι το 4-3, πάλι με Ολυμπιακό και ΑΕΚ, στο οποίο είχα την τύχη να βρισκόμουν. Εννοείται χάρηκα σαν φίλαθλος του Ολυμπιακού αλλά ειλικρινά συγχαρητήρια και στις δύο ομάδες, απίστευτος αγώνας, αυτό ήταν ποδόσφαιρο!
                    sigpic

                    Comment


                    • Όταν βλέπεις τέτοια παιχνίδια πραγματικά λυπάσαι για τον ηττημένο.Κρίμα που δεν γίνεται να το πάρουν και οι 2.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Εννοειται πως το αξιζε η ΑΕΚ αλλα τι να λεμε τωρα, εχουμε συνηθισει τοσα χρονια σε τετοιες καταστασεις.
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • Τι να πω μου εκανε εντυπωση που το παλεψαμε ως το τελος (με τετοια χαλια που εχουμε φετος)
                          τεσπα μπραβο στις ομαδες

                          Comment


                          • ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ, ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ, ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

                            Με όλα τα στραβά να σου τυχαίνουν και πάλι να μην αφήνεις να στο πάρουν το Κύπελλο! 2-0 στο δέκατο λεπτό, 2 αποβολές, γκόλ στο 89' ΑΛΛΑ και πάλι βούλωσε τα στόματα όλων αφού η καρδιά του πρωταθλητή μίλησε και πάλι και δεν πέθαινε ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. Άλλη μια κούπα, περαστικά σε όσους περίμεναν ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ να το χάσουμε (κακομοίρηδες) και συγχαρητήρια στην ΑΕΚ που απέδειξε ότι είναι, ακόμα και στα δύσκολα, πολύ μεγάλη ομάδα. Της έυχομαι καλή τύχη στα Playoff, το αξίζει.

                            Insert Coin

                            Comment


                            • Μιας κα σε λιγο αρχιζει το μπασκετ ευχομαι καλη επιτυχια στο βαζελο

                              αντε να δουμε αλλο ενα ωραιο ματς και μακαρι να το σηκωσουν ελληνικα χερια

                              Comment


                              • Τεράστιο Μπάσκετ.

                                Comment

                                Working...
                                X