Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teh Solid Birthday Party

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by paixtis View Post
    Αρχίσαν τα βαριά κρύα.Φαντάζομαι εκεί πάνω τι θα γίνεται.Btw το Σάββατο γιορτάζει και ο bigboss.Ψήνεται να έρθει και αυτός.Θα είναι έξω μερικές μέρες οπότε μπαίνει και αυτός στη λίστα.
    Φέρτον !

    Με ένα σμπάρο 2 τρυγόνια ! Θα φέρω και την ψηφιακή μου κάμερα για φωτογραφίσεις για το πάρτυ !
    sigpic

    Comment


    • #47
      Ψηφιακή φωτογραφική μηχανή και βιντεοκάμερα θα έχω εγώ, λογικά και ο Link123, οπότε μη φέρετε εσείς. Θα έχω και το laptop μαζί, να τις περάσουμε εκείνη την ώρα και να τις μοιράσουμε σε όποιον ενδιαφέρετε (φέρτε τα usb σας).

      Από κονσόλες παίζουν όλες εκτός από Xbox (το πρώτο) και Wii (ας φέρει κάποιος). Megadrive, SNES, Nintendo 64, Gamecube, Saturn, Playstation 2, Playstation 3, Xbox 360, Dreamcast. Για παιχνίδια αν θέλετε κάτι ιδιαίτερο, φέρτε το, εγώ θα φέρω όποια κρίνω απαραίτητα (θα τα αναφέρω αργότερα). Επίσης για PS3 θέλω δύο sixaxis/ dual shock 3 για 2 trophies που θέλω να πάρω . Θα τα έχω όλα συνδεδεμένα, κάποια στην 32αρα SD, κάποια στην 14αρα SD, ενώ τις HD κονσόλες στο Monitor.

      Με τον Dj τα κανονίσαμε τα περισσότερα, το μόνο που θέλω να ξέρω είναι ποιοι θα έρθουν 100% και γενικά τι ώρες βολεύει το Σάββατο. Να κανονίσουμε κάπως τις συναντήσεις (παίζουν δύο αμάξια).

      Comment


      • #48
        XBOX 1 εχω εγω. Το Wii καποιος να κανονισει, και αν εχουμε και new super mario bros ακομα καλυτερα...

        Εχει κανενας 32X να δοκιμασω αυτα που πηρα;;;;;;;
        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

        Comment


        • #49
          Entaksei eimai ths apopshs oti den einai anagh na kerasei anagastika kapoios, o kathenas mas to fai tou an agorasei einai mia xara...
          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
          Kindred, this blade and I.
          "

          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
          Greek Gaming Videos
          Greek Final Fantasy Forum

          Comment


          • #50
            Wii ας φερει καποιος απο σας, φροντιστε να εχουμε και 4 χειρηστηρια(μπορω να φερω ενα - το δευτερο μου θελει αλλαγη) και New Mario(επισης μπορω να το φερω εγω που θα το χω παρει).
            Do a barrel roll!

            Comment


            • #51
              Το hardware και τα accs είναι το μόνο εύκολο. Ramp φέρε εσύ το NSMB wii και είμαστε ΟΚ. Άντε να πουν και οι υπόλοιποι αν ψήνονται για να ξέρουμε.

              Comment


              • #52
                Originally posted by Ground_zero View Post
                Entaksei eimai ths apopshs oti den einai anagh na kerasei anagastika kapoios, o kathenas mas to fai tou an agorasei einai mia xara...
                Ε αφού γιορτάζουν τα 2 πιτσουνάκια μας, δεν είναι κακό να κεράσουν και λίγο φάι. Πάντα οι εορτάζοντες κερνάνε όταν διοργανώνουν parties... ΑΝ γιόρταζα εγώ, θα κερνούσα οποίον να είναι. Δεν θα ήταν σωστό να πληρώσουν τα παιδιά τα φαγητά και τις μπύρες για το πάρτυ του εορτάζοντος. Είναι σαν να πληρώνεις ένα Night Club 20 ευρώ για να μπεις για να δεις ένα αγαπημένο σου πρόσωπο να σε κερνάει...
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Εδω λεμε ρε μεγαλε οτι θα εχουμε κρασι και μπυρες αλλα οποιος θελει μπορει να φερει ο,τι θελει... Λεμε ομως οτι δεν παιζουν ουτε λεφτα ουτε δουλεια, και που το σημαντικο ειναι να βρεθουμε ολοι μαζι επιτελους. Μερικοι απο εμας γνωριζονται 5+ χρονια και δεν εχουμε βρεθει ποτε...

                  Τελος παντων, νομιζω οτι γινομαι πληρως κατανοητος...
                  :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by DjSolid View Post
                    Εδω λεμε ρε μεγαλε οτι θα εχουμε κρασι και μπυρες αλλα οποιος θελει μπορει να φερει ο,τι θελει... Λεμε ομως οτι δεν παιζουν ουτε λεφτα ουτε δουλεια, και που το σημαντικο ειναι να βρεθουμε ολοι μαζι επιτελους. Μερικοι απο εμας γνωριζονται 5+ χρονια και δεν εχουμε βρεθει ποτε...

                    Τελος παντων, νομιζω οτι γινομαι πληρως κατανοητος...
                    Μία από τα ίδια. Δεν έχω ούτε κι εγώ λεφτά ούτε δουλειά, αλλά θα έρθω για παρέα. Τα γκαφρά όσα είχα τα έφαγα για την super αγορά παιχνιδιών που έκανα αυτό τον μήνα από τις παραγγελιές που μου ήρθαν η μία στην άλλη από κάποια παιδιά εδώ.
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Θα φέρω εγώ Wii λοιπόν.Από games θα φέρω mario galaxy εννοείται,wii sports resort με δυο motion plus,wii sports,mario kart wii,super smash bros brawl,zelda tp και από gamecube games θα φέρω το zelda four swords adventures(ας κάνουμε αυτό που λέγαμε επιτέλους...ξέρουν ποιοι...έστω και για λίγο) με gba cables και gba sp,soul calibur 2.
                      Nintendo I.D.: paixtis
                      3ds friend code: 2664-2347-7128

                      Comment


                      • #56
                        Απλα δινεις μια εντυπωση οτι θα ερθεις επειδη εχει τσαμπα μπυρα και φαϊ, κατι το οποιο νομιζω οτι δε θα επρεπε καν να τιθεται σαν θεμα... Anyway, ολοι εκει θα ειμαστε οποτε βλεπουμε.
                        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                        Comment


                        • #57
                          Αμαν! Αν παιζει four swords κανονιστε το να το ξερουμε!!!! Πρεπει επιτελους να το ζησουμε αυτο το πραγμα...

                          Οποτε πρεπει να φερω και GBA SP...
                          :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by DjSolid View Post
                            Αμαν! Αν παιζει four swords κανονιστε το να το ξερουμε!!!! Πρεπει επιτελους να το ζησουμε αυτο το πραγμα...

                            Οποτε πρεπει να φερω και GBA SP...
                            Ναιιιιιι φέρε και δεύτερο αν παίζει!
                            Nintendo I.D.: paixtis
                            3ds friend code: 2664-2347-7128

                            Comment


                            • #59
                              Τanno εσυ δεν ειπες πως αν γιορταζες θα κερναγες ολους;Τωρα τι λες και συ μια απ'τα ιδια δε παιζουν φραγκα κτλ λολ.:xp:


                              Ρε παιδια αυτο με το κερασμα απλα πλακα ειναι.Ειχε κερασει τοτε ο Κωτσος γιατι σα νουμπας που ειναι εχασε το στοιχημα(χιχιχ χοχοχο)και τελος.Βασικα δεν επρεπε ουτε τοτε να κερασει καθως ανετα εφυγε το 150αρι δεν ηταν και καμια ταβερνα της πλακας.


                              Εγω δε ξερω καθολου ακομα,αυτη τη Παρασκευη ειχαμε καταληψη,εχουμε και Δευτερα,Τριτη αργια και καθομαι.Απο Παρασκευη ομως ειμαι full load παλι και δε ξερω.Απο φραγκα μια απ'τα ιδια, παιζουν και κατι μουσικες αγορες σε λιγο οποτε δεν ειναι τιποτα σιγουρο.
                              Ground_Zero:

                              Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Azrael View Post
                                Τanno εσυ δεν ειπες πως αν γιορταζες θα κερναγες ολους;Τωρα τι λες και συ μια απ'τα ιδια δε παιζουν φραγκα κτλ λολ.:xp:


                                Ρε παιδια αυτο με το κερασμα απλα πλακα ειναι.Ειχε κερασει τοτε ο Κωτσος γιατι σα νουμπας που ειναι εχασε το στοιχημα(χιχιχ χοχοχο)και τελος.Βασικα δεν επρεπε ουτε τοτε να κερασει καθως ανετα εφυγε το 150αρι δεν ηταν και καμια ταβερνα της πλακας.


                                Εγω δε ξερω καθολου ακομα,αυτη τη Παρασκευη ειχαμε καταληψη,εχουμε και Δευτερα,Τριτη αργια και καθομαι.Απο Παρασκευη ομως ειμαι full load παλι και δε ξερω.Απο φραγκα μια απ'τα ιδια, παιζουν και κατι μουσικες αγορες σε λιγο οποτε δεν ειναι τιποτα σιγουρο.
                                Κοιτα να μην ερθεις εσυ μαλακα και θα σου ξαναμιλησω, να εισαι σιγουρος...

                                Seriously, μη το χεσεις, μεχρι και απο Αθηνα θα ερθουν τα παιδια, εσυ που εισαι διπλα θα εχεις προβλημα; Βαλε και κανενα φραγκο στην ακρη, αξιζει η φαση...
                                :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                                Comment

                                Working...
                                X