Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teh Solid Birthday Party

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Poio Soulcalibur 2 re, ase ola ta fighting mporw na ta erw egw gia playstation.
    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
    Kindred, this blade and I.
    "

    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
    Greek Gaming Videos
    Greek Final Fantasy Forum

    Comment


    • #62
      Μου δίνει σαν χαρτζιλίκι ο μπαμπάς μου κάθε μήνα γιαυτό και ξέρατε από που βρήκα τα λεφτά. Αν έβρισκα καμία δουλειά της προκοπής θα είχα αβέρτα πολλά και θα αγόραζα τα παιχνίδια από όλους σας ! Οπότε κατάλαβες Azrael ? xp
      sigpic

      Comment


      • #63
        Το soul calibour 2 για σένα πήγαινε χεχε!Λέω να παίξουμε όπως παίξαμε τότε.Και η καλύτερη έκδοση soul calibour 2 είναι με διαφορά στον κύβο.Το χειριστήριο είναι το καλύτερο δυνατό και φτιαγμένο γι'αυτό το game!
        Nintendo I.D.: paixtis
        3ds friend code: 2664-2347-7128

        Comment


        • #64
          Η Αθηνα μερια παει για φουντο μαλλον, το λεω απο τωρα μη σας το αλλαζουμε τελευταια στιγμη. Απλα δε μας φαινεται πολυ δελεαστικη η ιδεα να κανουμε τοσο δρομο για να γυρισουμε την επομενη μερα.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • #65
            Kala twra pou exw to PS3 Thessalonikh, ksexaste Soulcalibur 2 kai fafaries, an thelete Fighting Exei Soulcalibur 4, Tekken 6 kai fysika Street Fighter 4.
            Elpizw ola na pan kala.
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • #66
              Ελα ρε σεις, ελατε πανω και τα βρισκουμε τα θεματα υπνου. Μην το αποκλειετε ακομα, γιατι λογικα θα βρεθει μια λυση για αυτο το ζητημα.
              :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

              Comment


              • #67
                Ελάτε μάγκες,όλοι θα είστε καλοδεχούμενοι.Καλά θα περάσουμε,δεν διοργανώνονται κάθε μέρα τέτοια σκηνικά.

                Από παιχνίδια εγώ θέλω να παίξω street fighter 4 και οπωσδήποτε the fous swords!Φέρτα οπωσδήποτε Θάνο να γουστάρουμε.Α και φέρε τον big boss με το ζόρι.

                Ground σε παίζω κανα street.Από soul calibur δεν ξέρω τίποτα.

                Ramparter Σαββατο μένετε σε εμάς.Κυριακή δυστυχώς λίγο δύσκολο,αλλά μπορεί να μπορέσει να σας φιλοξενήσει κανένα άλλο παιδί.Αν μπορέσει κανένας ας το δηλώσει.

                Αν το έχει κανένας ας φέρει το new super mario bros,θα έχει πολύ γέλιο στο τετραπλό.

                Azrael έλα και εσύ,πάντα υπάρχει χώρος για έναν κάφρο.


                Tidy!

                Do not blame me.Blame yourself or God.
                In Matsuno we trust.

                Comment


                • #68
                  Μάλλον πάει για φούντο το πράμα παιδιά, αλλά έλεγα μήπως κανονίσουμε να ανέβουμε μερικοί από Αθήνα κατά Χριστούγεννα μεριά. Λιγάκι πιο οργανωμένα και για παραπάνω από μερικές ώρες. Θα δούμε τι θα γίνει.

                  Υ.Γ. Αν βάλετε Four Swords τετραπλό δε χρειάζεστε τίποτε άλλο.
                  Ακόμα κι αν έχετε, δε θα βάλετε να παίξετε τίποτα.
                  There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                  Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                  Comment


                  • #69
                    Εμενα δε με ενοιαζε, ερχομουν και για μια μερα, οι αλλοι ειναι λιγο διστακτικοι τωρα. Μονος μου παντως δε κανω τετοιο ταξιδι.

                    edit
                    Με προλαβε ο loggo.
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • #70
                      Loggo προσπαθήστε το τουλάχιστον για Χριστούγεννα.Άντε να γνωρίζω σιγά σιγά και τα υπόλοιπα μέλη του φορουμ.Από Αθήνα μεριά εχω γνωρίσει μόνο τον Xeno.Τον είχαμε φιλοξενήσει στον Χορτιάτη μάλιστα.

                      Το four swords έχω απωθημένο να το παίξω...


                      Tidy!

                      Do not blame me.Blame yourself or God.
                      In Matsuno we trust.

                      Comment


                      • #71
                        Εγώ πάντως δεν θα μπορέσω να φιλοξενήσω, γιατί με τον μπαμπά μου μένω. Αν ήταν ταξίδι πουθενά, ευχαρίστως θα σας βόλευα κάπου... Στην εναλλακτική αν αγόραζα νωρίτερα σπίτι θα σας βόλευα χωρίς πρόβλημα.

                        Ρε παιδιά, για ελάτε μία πάνω την Παρασκευή αν θέλετε και μετά την κοπανάτε την Κυριακή αμέσως μετά το ξενύχτι. Κι εγώ αυτό θα κάνω που θα κατεβώ Αθήνα τελικά Παρασκευή 4 Δεκεμβρίου και θα γυρίσω ΑΜΕΣΩΣ μετά τις εξετάσεις Ιαπωνικής Γλώσσας την Κυριακή 6 Δεκεμβρίου.

                        Το στανιό τους μέσα που βάλανε και στην σχολή γραφιστικής την εξεταστική περίοδο προόδου στην βδομάδα που ήθελα να μείνω 1 βδομάδα !
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Ναι παιδιά, για Χριστούγεννα θα το παλέψουμε αν είναι.
                          There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                          Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                          Comment


                          • #73
                            Κριμα ρε σεις...

                            Τουλαχιστον παιδια εμεις απο Θεσσαλονικη θα συναντηθουμε? Αν ειμαστε σε συνολο 6-7 ατομα τοτε δεν ξερω αν χρειαζεται να κανουμε αποσταση μεχρι τον Χορτιατη, και στο σπιτι μου θα μαστε οκ. Παραγγελνουμε και τιποτα.. μια χαρα.

                            Εκτος αν το αφησουμε και παμε για κατι πιο οργανωμενο, τον Δεκεμβρη, να ρθουν και τα παιδια απο Αθηνα οπωσδηποτε!





                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by Link123 View Post
                              Εκτος αν το αφησουμε και παμε για κατι πιο οργανωμενο, τον Δεκεμβρη, να ρθουν και τα παιδια απο Αθηνα οπωσδηποτε!

                              Τον Δεκέμβρη να πάμε εμείς Αθήνα, να την κάψουμε κιόλας... :bleh:
                              "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by TheCursed View Post
                                Τον Δεκέμβρη να πάμε εμείς Αθήνα, να την κάψουμε κιόλας... :bleh:
                                Ναι ρε ! Αν κανονίσετε μέσα Δεκεμβρίου τότε κερνάω κι εγώ, γιατί τα γενεθλιά μου είναι 15 Δεκεμβρίου.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X