Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teh Solid Birthday Party

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Ε στο ειχα πει ηταν δυσκολο,have fun!
    Ground_Zero:

    Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

    Comment


    • #92
      Είναι υποχρεωτική η πρόοδος?Τελικα είναι σχεδόν σίγουρο ότι δν θαρθει ούτε ο BigBOSS!
      Nintendo I.D.: paixtis
      3ds friend code: 2664-2347-7128

      Comment


      • #93
        Ο Tananga θα ειναι παντως, πηρα confirmation σημερα...
        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

        Comment


        • #94
          H προοδος δεν ειναι υποχρεωτικη με την εννοια δε θα σε σκοτωσει καποιος,αλλα ειναι μια απο τις τρεις στο συγκεκριμενο μαθημα,αν χασεις τη μια παει το εργαστηριο και θελω να τελειωνω,εχω αλλες προτεραιοτητες τωρα.Του χρονου το καλοκαιρι πρεπει να ξενοικιασω απο δω.
          Ground_Zero:

          Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

          Comment


          • #95
            Υπέροχα!Και είχα μια απορεία πού χαθηκε αυτό το παιδί!Θα περάσουμε πολύ καλά τελικά!
            Nintendo I.D.: paixtis
            3ds friend code: 2664-2347-7128

            Comment


            • #96
              Originally posted by paixtis View Post
              Είναι υποχρεωτική η πρόοδος?Τελικα είναι σχεδόν σίγουρο ότι δν θαρθει ούτε ο BigBOSS!
              Δυστυχώς είναι υποχρεωτική. Αν δεν περάσεις την πρόοδο και μετά και τις τελικές εξετάσεις, το χάνεις το μάθημα και θα ξαναρχίσεις φτου κι από την αρχή το βαρετό μάθημα.
              sigpic

              Comment


              • #97
                Η πρόοδος σε μένα τουλάχιστον δεν είναι υποχρεωτική. Αλλά πιάνει το 20% του βαθμού οπότε καταλαβένετε.

                Comment


                • #98
                  Υπάρχουν και οι πρόοδοι που τις δίνεις κ περνάς το μάθημα κ δν δίνεις.Επιλέγεις ένα από τα δύο.Εννοείται σαυτήν τν περίπτωση μπορείς να δώσεις μόνο τελικές.Εξαρτάται από το μάθημα κ τν καθηγητή.
                  Nintendo I.D.: paixtis
                  3ds friend code: 2664-2347-7128

                  Comment


                  • #99
                    Poses TV tha einai diatheshmes? 1-2?
                    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                    Kindred, this blade and I.
                    "

                    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                    Greek Gaming Videos
                    Greek Final Fantasy Forum

                    Comment


                    • Παιδιά δεν το σταματάμε το θεμα με τις προόδους; Αστείο κατήντησε...

                      Ground, θα έχουμε 1 CRT 32", 1 CRT 14" και ένα Full HD monitor (σχετικό καινούριο μοντέλο) 23".

                      PS3 θα φέρω εγώ, αν θέλεις να φέρεις κάποιο συγκεκριμένο παιχνίδι, feel free. Επίσης βάλε σε ένα usb ό,τι save θέλεις να μεταφέρεις. Θα έχω ένα ουδέτερο προφίλ για να παίζουμε.

                      Σε Xbox 360 θα φέρω SFIV, fightpads, Sega Mega Drive Collection, δε νομίζω να θέλετε κάτι άλλο. Αν ναι, κουβαλήστε το εσείς.

                      Για Wii dunno, ας αποφασίσει κάποιος .

                      Από φορητά θα φέρω μόνο το GBA SP και το link cable που έχω πρόχειρο, τα άλλα ο παίχτης και ο Dj.

                      Επίσης Saturn, Dreamcast, SNES, MegaDrive, PS2 κτλ θα υπάρχουν. Αν θέλετε συγκεκριμένα παιχνίδια, φερτε τα (εγώ θα δω τι θα φέρω).

                      Γενικά δεν καίγομαι και τόσο πολύ για το gaming κομμάτι. Απλώς θα τα έχω όλα αυτά μπας και υπάρξει ενδιαφέρον. Αν πάλι δεν τα θέλετε, τότε πείτε το να μην μπαίνω στον κόπο να τα στήνω . Περισσότερο καίγομαι για το χαβαλέ, το φαΐ και τις μπύρες/ κρασιά και φυσικά για την παρεα.

                      Comment


                      • Kala re enweitai pws ola einai optional, alla tha ferw kai egw PS3 kai SF, SOULCALIBUR kai TEKKEN epeidh kapoia save den metaferontai apo PS3 se PS3.
                        Epishs den paizw me 360 pads , akoma kai an einai fight pads.
                        Einai kalo na exoume toses TV.
                        Tha perasoume fina!

                        H allh mou aporia einai poso mporoume na katsoume, dhladh mexri ti wra...
                        Kai kalo einai na mathoume kai apo ti wra na arxisoume na mazevomaste kai pou.
                        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                        Kindred, this blade and I.
                        "

                        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                        Greek Gaming Videos
                        Greek Final Fantasy Forum

                        Comment


                        • Οχι ρε, θα τα στησουμε ολα για να δουμε τι παιζει, και ειδικα four swords!!! Δε χανεται το θεμα αυτο...
                          :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                          Comment


                          • Evans μας κάλυψες για τα παιχνίδια τα fighting. Δεν χρειαζόμαστε τίποτα άλλο. ;) Μόνο λίγο ξυλίκι, αλλά και πολύ χαβάλε !
                            sigpic

                            Comment


                            • H allh mou aporia einai poso mporoume na katsoume, dhladh mexri ti wra...
                              Kai kalo einai na mathoume kai apo ti wra na arxisoume na mazevomaste kai pou.
                              Koίτα το αρχικό concept ήταν να μείνουμε όλο το βράδυ και να το διαλύσουμε την άλλη μέρα, νωρίς το μεσημεράκι ξέρω 'γω. Εγώ Σάββατο είμαι λίγο πιεσμένος τελικά, προέκυψε (μάλλον) μία φωτογράφιση νωρίς το μεσημέρι, οπότε ίσως χρειαστεί να μαζευτούμε γύρω στις 3-4. Θα δω πώς θα το κάνω, αύριο θα έχετε μία σίγουρη ώρα από εμένα.

                              Παιδιά μία παράκληση μόνο, επειδή εγώ και ο Dj θα βάλουμε τα αμάξια και για να βολέψουμε όσους περισσότερους γίνεται, πείτε όλοι πότε περίπου μπορείτε ώστε να βρούμε μία χρυσή τομή. Εγώ θα πάρω τον αδελφό μου και άλλα 2-3 άτομα, ο DJ μπορεί να κουβαλήσει 4, οπότε με μία καλή οργάνωση μπορούμε όλοι να πάμε με τη μία πάνω και να είμαστε χαλαροί. Σε αντίθετη περίπτωση, κάποιοι θα έρθουν με λεωφορείο (θα ενημερώσω αργότερα ποιο πάει Χορτιάτη και από που περνάει). Να ξέρετε όμως ότι το λεωφορείο κάνει 45 λεπτά με μία ώρα.

                              Επίσης πρέπει να κανονίσουμε λίγο τι θα παίξει με τα φαγητά και τα σχετικά.

                              Αυτά από εμένα, αύριο θα σας έχω μία σίγουρη ώρα.

                              Comment


                              • Μίλησα με τον Evans MSN και μου είπε ότι καλό είναι να πείτε εδώ στο forum τι ώρες μπορείτε όλοι σας.

                                Εγώ λόγω φροντιστήριου θα μπορέσω μετά τις 12 το μεσημέρι του Σαββάτου και θα με πετύχετε εύκολα κέντρο, οπότε βολεύομαι το μεσημέρι. ;) Είμαι ελεύθερος ΟΛΗ ΜΕΡΑ ως την επόμενη ! Έχω και τα λεφτά στην άκρη για φαγητά και μπύρες !
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X