Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αnime

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Solid ξεκίνα Chimera Ant Arc σπέρνει.Πραγματικά όμως.
    Carpe diem

    Comment


    • Εγώ επισήμως φεύγω από τη συζήτηση περί Hunter X Hunter. Όοοοταν με το καλό τελειώσει το saga, τα ξαναλέμε

      PK World - Τα πάντα για Disney comics!

      Comment


      • Τι,γιατί;Δεν σπέρνει μετά;
        Carpe diem

        Comment


        • Αυτό που λέω είναι πως δεν θα την παλέψω αν πρέπει να περιμένω ένα επεισόδιο την εβδομάδα. Εδώ δεν μπορούσα να περιμένω στο Greed Island και όταν έκοψε τη μάχη με τον Razor στη μέση έβαλα να δω τα παλιά επεισόδια από την ανυπομονησία... τα οποία τα είχα ήδη δει δύο φορές

          Το Hunter X Hunter το είχα δει το 2006 και από τότε αρνιόμουν πεισματικά να διαβάσω το manga μπας και κάαααααααποτε έβγαινε η συνέχεια. Ε, τώρα που βγήκε δεν θα μαγαρίσω όλη αυτήν την υπομονή που έχω ρίξει. Απλά θα περιμένω ~1,5 χρόνο ακόμα και τελείωσε η υπόθεση

          PK World - Τα πάντα για Disney comics!

          Comment


          • Πως αντέχεις;Εγώ ζορίζομαι απίστευτα να περιμένω μια ολόκληρη βδομάδα για το επόμενο επεισόδιο.Αλλά every Sunday is HXH day.
            Carpe diem

            Comment


            • Σόρρυ,ξέρω,γίνομαι κουραστικός,όμως κάπου πρέπει να τα πω,και μου φαίνεται κάθε Κυριακή έτσι θα γίνεται.Το ΗΧΗ γαμεί και σπέρνει άπειρα.Κάθε επεισόδιο είναι ακλύτερο από το προηγούμενο.Το Chimaira Ant Arc έχει ξεκινήσει πάρα πολύ καλά,γίνεται όλο και καλύτερο και γενικά έχει χτίσει τρομερό hype για το τι θα δούμε στη συνέχεια.Ελπίζω να καταφέρει να ανταποκριθεί.Πολύ σπλατεριά,το σημερινό επεισόδιο.Αλλά αυτό που με πωρώνει περισσότερο είναι ότι χτίζει ατμόσφαιρα κι ένταση με κάθε νέο επεισόδιο.Με γεμίζει δέος το όλο στήσιμο και η μέχρι τώρα υλοποίηση του concept.
              Carpe diem

              Comment


              • πιασε το manga γιατι το chimera arc ειναι τεραστιο θα περιμενεις κανα χρονο για να ολοκληρωθει στο anime, στο manga μεχρι εκει που εχει φτασει πριν το hiatus σπερνει ακομα περισσοτερο, υπολογιστε οτι με το υλικο του manga τους βγαινουν αλλα τοσα επεισοδια στο ανετο (70-80)

                Comment


                • Μη με πωρώνεις τώρα.Άλλα 70-80 λέει,γουστάρω.Δεν διαβάζω manga τουλάχιστον όχι όσο έχω κάτι να βλέπω.Όταν τελειώσω με One Piece,Dragonball,Bleach,FMAB,Fairy Tail,Hajime no Ippo,τότε θα ξεκινήσω να διαβάζω manga.Οπότε,όπως καταλαβαίνεις έχω ακόμα πολύ ψωμί. ;)
                  Carpe diem

                  Comment


                  • 2 highlights exei afto to arc, den exei deiksei kanena apo ta 2 akomh.
                    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                    Kindred, this blade and I.
                    "

                    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                    Greek Gaming Videos
                    Greek Final Fantasy Forum

                    Comment


                    • στο τελος του σημερινου titan (επισοδειο 9) ημουν καπως ετσι



                      εκει που πας να ηρεμησεις απο το ενα σοκ και να αναρωτηθεις τι μολις εγινε, σου πετανε στο καπακι και αλλο και σε στελνουν.
                      sigpic

                      Comment


                      • Κακασι ψηνομαι για το τιταν,ποσα επεισοδια θα ειναι συνολικα;ξερουμε;


                        Tidy!

                        Do not blame me.Blame yourself or God.
                        In Matsuno we trust.

                        Comment


                        • πιθανοτατα παει για 24-26 επισοδεια.
                          και του χρονου θαχουμε και την live action ταινια με ηθοποιους.
                          sigpic

                          Comment


                          • 25άρα επιβεβαιωμένη είναι από όσο ξέρω.

                            Comment


                            • ryu ετοιμασου.

                               
                              13/9/13






                              sigpic

                              Comment


                              • Είδα επιτέλους το Death Note. Άρχισε κάπως ενδιαφέρον, κατήντησε μέτριο, μέχρι που χάλασε. Ξέφυγε πολύ. Ούτε σαν ατμόσφαιρα μου άρεσε. Χάθηκε στην πορεία.

                                Ανακοινώθηκε για 13.09.2013? ΟΟΟΛΕ!:jumpy:

                                Comment

                                Working...
                                X