Announcement

Collapse
No announcement yet.

Game Of Thrones

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  •  
    O Στανις Μπαράθεον φοβερή επίθεση έκανε, μια νυχτερινή έφοδος και τέρμα η πολιορκια κυριολεκτικα οτι νανε:xp:

    για γέλια και για κλάματα, αντί να αποκλεισει την πόλη απο κάθε μεριά και να αφήσει τους κατοίκους της να ψοφήσουν απο την πείνα πήγε και κατέστρεψε τον στρατο του.

    Μου θέλει να γινει και βασιλιάς ο καραγκιοζης

    Τον Σκύλο όπως φαινεται κανεις δεν το πειράζει είπε ένα άντε γαμήσου στα μούτρα του φλωροβασιλιά

    Οι Σταρκ πάνε απο το κακο στο χειρότερο.

    Ο νάνος είναι ο μοναδικος Λάνιστερ που έδω και κάποια επεισόδια συμπαθώ, η βασίλισα είναι για γαμησια και ξύλο σκέτη σκύλα
    Star Citizen videos Star Citizen gallery

    Comment


    • Originally posted by straier View Post
       
      Πιστεύω πως ο Σαμ θα εξελιχθεί σε αρκετά σημαντικό χαρακτήρα τις επόμενες χρονιές. Στην αρχή νόμιζα πως θα τον χαιρετούσαμε νωρίς (φαινόταν χαζούλης στην αρχή και είναι χοντρός, κλασικός συνδυασμός χαρακτήρα για να πεθάνει στο ίδιο επεισόδιο που πρωτοεμφανίζεται) αλλά στο δεύτερο κύκλο είχε μεγαλύτερο ενδιαφέρον από το Γιάννη το Χιονιά. Για το Χιονιά βέβαια λογικό. Ήθελε να μας τον δείξει μπερδεμένο για να εξηγήσει πως θα προσχωρήσει (πιστεύω) στο στρατόπεδο τον Αγρίων.
      Πάντως δεν κατάλαβα γιατί ο Ασπροπερπατητής άφησε ήσυχο τον Σαμ αφού προφανώς τον είδε.
       
      Μάλλον τα undeads είναι κάτι σε φάση "σηκωθήκαμε από τον καναπέ και ερχόμαστε να σας σουβλίσουμε εσάς που μας σκοτώσατε".

      O Σαμ που δεν έχει πειράξει μύγα μάλλον δεν αποτελεί μέρος του μενού κι έτσι τον άφησαν.
      sigpic

      Comment


      • Πολύ καλό τελευταίο επισόδειο.Έβαλε τα πράγματα σε μια σειρά.The king beyond the wall λέμε!!! Άντε και να δούμε ένα όλοι εναντίον όλων να γουστάρουμε!Whitewalkers,wildlings,stanis baratheon,king of the north,mother of dragons,king's landing όλοι αντίπαλοι!!!
        Nintendo I.D.: paixtis
        3ds friend code: 2664-2347-7128

        Comment


        •  
          Εγώ θέλω να δω το Tyrion VS Lanisters, γιατί σίγουρα προς τα εκεί θα πάει το πράγμα. Cersei or Tywin kills Shae, Tyrion screws everyone with style.

          Comment


          • Θα ήθελα να πάει με την πλευρά του Rob...
            Nintendo I.D.: paixtis
            3ds friend code: 2664-2347-7128

            Comment


            • Robb is the biggest shit, ας τον ψοφήσουν να τελειώνουμε . Οι βλάκες δεν επιβιώνουν και ο Robb ξεπέρασε τα όρια της βλακείας .

              Comment


              • θα πω δυο λεξεις για την τριτη season και το τριτο βιβλιο που ειναι και το καλυτερο imo

                 
                red wedding


                και μην το ψαξετε παραπανω γιατι θα φατε μεγα spoilerzzz

                Comment


                • Spoiler question προς Vaynard
                   
                  Γάμος sersei rob???
                  Nintendo I.D.: paixtis
                  3ds friend code: 2664-2347-7128

                  Comment


                  •  
                    Νομίζω πώς ξέρω τι είναι το red wedding, τουλάχιστον ξέρω ποιος παντρεύεται ποια, όσο καρα-άκυρο και αν ακούγεται εξ αρχής και επίσης οι υποθέσεις μου ανεβάζουν αυτόν τον κάποιον 1000 σκαλιά .

                    Όπως και να έχει, robb is dah loser πλέον .

                    Comment


                    • Δεν ξερω τι γραφετε αλλα μη μπλεχτουμε με τα spoilers και κανει καποιος spoil το τι θα γινει στην πορεια, γιατι δε σας βλεπω καλα .
                      Tα spoilers τα βαζουμε για ο,τι εχει γινει ως τωρα για οσους δεν εχουν κανει catch up, κατα τ' αλλα καντε υπομονη - μονο 10 μηνες εμειναν.

                      Comment


                      • Το τελείωσα κι εγώ σήμερα.Διάβασα και τα σχόλιά σας,πάμε σε μερικά σκόρπια δικά μου.

                         
                        -Ο Νάνος παραμένει από τους καλύτερους χαρακτήρες και πολυ΄γουστάρω που αμς δείχνει μια πιο ανθρώπινη πλευρά μέσω της Σέη.
                        -Ο Βάλαρ Μοργκούλις άνετα ο καλύτερος χαρακτήρας που πρωτοεμφανίζεται στον δεύτερο κύκλο.
                        -Η Καλίσι με τους Δράκους τα έσπασε άπειρα,ας μου πει κάποιος που έχει διαβάσει τα βιβλία,μέσα σε σπόιλερ ταγκς,πότε επιτέλους μεγαλώνουν.Να ξέρω σε ποια σεζόν θα τους καμαρώσω δηλαδή.
                        -Η εμφάνιση του Καλ,ακόμα κι έτσι τσάκισε κόκκαλα.
                        -Ο Γιάννης ο Χιόνης είναι πολύ φλώρος αλλά φαίνεται να έχει ζουμί το σκηνικό με τους Γουάηλντλινκς.
                        -Η Άρυα χαλαρά από τους καλύτερους χαρακτήρες,από την πρώτο κύκλο μάλιστα.
                        -Ανυπομονώ να δω τι θα γίνει με τη Σάνσα και πως θα καταλήξει.
                        -Ο Ρομπ πήρε ωραίο γκομενάκι,αλλά δε νομίζω να του βγει σε καλό όλο αυτό.
                        -Ο Γκρεητζόυ δε νομίζω ότι πέθανε.Την αδελφή του δεν είδαμε να τα πετάει.
                        -Τζόφρευ και Σερσέη παραμένουν οι πιο μισητοί χαρακτήρες.
                        -Το φινάλε με τα ζόμπια αν και μου άρεσε,μου φάνηκε πολύ out of place.
                        -Περιμένουμε εξελίξεις με Στάνις και Τάηγουην Λάνιστερ
                        -Μικροδάχτυλος και Βάρις πιστεύω θα παίξουν και πάλι μεγάλο ρόλο στο πως θα διαμορφωθεί η σκακιέρα.
                        Carpe diem

                        Comment


                        •  
                          Ο Γκρεητζόυ δε νομίζω ότι πέθανε.Την αδελφή του δεν είδαμε να τα πετάει.
                          Καίγεσαι πολύ να το δεις αυτό;
                          Originally posted by Squall Leonhart
                          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                          Originally posted by 丹野
                          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                          Originally posted by Ryu_gr
                          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                          Comment


                          • Ε από την αρχή που θα δεις μια γκόμενα στη σειρά,ξέρεις ότι κάποια στιγμή θα τα πετάξει.Κι ενώ ξεκίνησε ωραία με χεράκια στα επίμαχα σημεία,τελικά μας άφησε παραπονεμένους.Και τώρα που το σκέφτομαι δεν είναι η μόνη,αλλά έχε χάρη που ο Χιόνης είναι αγάμητος.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Κοίτα μη στα πετάξει η Brienne
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment


                              • Ωχ αμάν λες;Δεν πειράζει,απορία έχω να δω πως είναι κι ετούτη.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X