Announcement

Collapse
No announcement yet.

Game Of Thrones

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Πω.... δηλαδή τώρα πάει, τέλειωσε;
    sigpic

    Comment


    • καντε το ''σωστα''

      συντομα θα αρχισω να ξαναδιαβαζω τα βιβλια, γιατι εφενος η σειρα με hypaρε τρελα και αφαιτερου θα πρεπει να περιμενουμε τον επομενο απριλιο για να δουμε season 2

      επισης για οσους εχουνε διαβασει τα βιβλια
       
      ανυπομονω να δω πως θα μεταφερουνε στην σειρα τα γεγονοτα στον red wedding που στο βιβλιο ητανε πραγματικα amazing σκηνικο απο οσο θυμαμαι

      Comment


      • Ποιος είπε ότι θα περιμένουμε μέχρι τον Απρίλιο?Χάθηκε το φθινόπωρο?
        Nintendo I.D.: paixtis
        3ds friend code: 2664-2347-7128

        Comment


        • Οι παραγωγοί το είπανε...
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • Πανικός! Πανικός! Power! Ανατροπές, συγκινήσεις, αγωνια!

             

            Λυπήθηκα για τον Drogo, όμως ok, καταλαβαίνω για πιο λόγο έγινε έτσι. Απλά τον κάλεσαν να πρωταγωνιστήσει στο Conan The Barbarian που βγαίνει τον Αύγουστο. Δεκτό.

            Όσο για την μάγισσα... Απλά μας εξηγεί πως η πολύ καλοσύνη δίνει στους άλλους το δικαίωμα να σε πηδήξουν.

            Ακούσατε και εσείς το "Shenron! Come forth, Shenrooon!" στην τελευταία σκηνή?


            Το δεύτερο season του Spartacus αργεί, του χρόνου θα βγει. Έτσι, θα αρκεστούμε στο δεύτερο season του The Walking Dead που βγαίνει τον Οκτώβρη, και θα αρχίσω και το Boardwalk Empire απότι φαίνεται.

            Comment


            • το ''the killing'' το εχει δει κανεις λεει τιποτα? αν και θεματικα που διαβασα την περιληψη δεν μου κινησε το ενδιαφερον

              κατι trailers του φετινου ''camelot'' που ειδα πολυ γλυκαναλατοι ηθοποιοι, τυπου: λιγο θαλασσα λιγο κρασι και το αγορι μου

              Comment


              • Αχαχα. Το Camelot σκεφτόμουν και εγώ να το δω.

                Comment


                • Το gifακι σου προκαλεί πονοκέφαλο
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • ουτε το Rome εχω δει μαλιστα κατεβασα την πρωτη season γιατι εχω ακουσει τα καλυτερα....ολοι λενε οτι εχει ιντριγκες και καλυτερο character development απο το spartacus, λιγο φευγαλεα που περασα το πρωτο επεισοδιο να κοψω την αισθητικη της σειρας και τις φατσες των ηθοποιων...δεν ξερω δε μου εκανε τοσο κλικ, ουτε εχει το eye candy αλλων σειρων εν ετη 2011, οκ λεπτομερια αλλα παρατηρησα οτι στις γυναικες εχουνε απαισια χτενισματα και μαλιστα εχουνε κανει σε ολες το ιδιο σγουρο

                    Comment


                    • Nαι αλλά πολύ epic.Περίμενα σε αυτή τη φάση να δω μεγάλη μάχη μεταξύ jamie lanister και ned stark.Δεν είδαμε εντυπωσιακή μάχη απ'τον ned κρίμα!Και ήθελα να τον δω να σφάζει κόσμο!

                      Δεν έχω δει το τέλος.Μην σποιλεριάσει κανείς.Πάντως οι lanisters είναι οι μόνοι που φαίνεται να τις σκαπουλάρουν μέχρι στιγμής.Όλοι έχουν απώλειες εκτός από αυτούς και καταφέρνουν να κάνουν και βασιλιά το αχώνευτο χωρίς να προσπαθήσουν καν.Πραγματικά την μισώ αυτή την οικογένεια.

                      Αν βγει τον Απρίλιο η δεύτερη season θα ξενερώσω απίστευτα.Με ποια λογική το καθυστερούν τόσο πολύ?Θα'θελα να μάθω.
                      Nintendo I.D.: paixtis
                      3ds friend code: 2664-2347-7128

                      Comment


                      • Originally posted by paixtis View Post
                        Αν βγει τον Απρίλιο η δεύτερη season θα ξενερώσω απίστευτα.Με ποια λογική το καθυστερούν τόσο πολύ?Θα'θελα να μάθω.
                        Ρε παίχτη, τωρα πλάκα κάνεις; Σου φαίνεται για κανένα sitcom με κόστος και χρόνο παραγωγής της πλάκας;
                        Originally posted by Raf
                        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                        Comment


                        • ακριβως^^, δεν χρειαζεται καν να δεις τι λενε οι παραγωγοι, απο μονος του ο καθενας καταλαβαινει οτι μια σειρα με τετοια παραγωγη παει για του χρονου η 2η season

                          Comment


                          • Eσύ θα βγάλεις το gifάκι;
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • Oκτώβρη δηλαδή αν έβγαινε ποιο θα'ταν το πρόβλημα??Απ'την άλλη δεν είδα την κορυφαία παραγωγή σε μάχες που θα'πρεπε να'χει εφόσον είναι τόσο κορυφαία.Γιατί αρνούνται να δείξουν μεγάλης έκτασης μάχες και όταν υπάρχουν οι κατάλληλες προυποθέσεις τις κόβουν σαν να μην έγινε κάτι?Θα έχουμε κάτι καλό σε εφέ μόνο στο τελευταίο επισόδειο κάθε season?Γιατί κάτι τέτοιο φαντάζομαι πάνε να κάνουν.
                              Nintendo I.D.: paixtis
                              3ds friend code: 2664-2347-7128

                              Comment


                              • Ρε εδω σε μια ταινια για να βαλουν μεγαλης εκτασης μαχες, χωρια το badget, η προετοιμασια και τα γυρισματα θελουν κανα χρονο. Anyway παρ'οτι δεν εχω δει ακομη τη σειρα ξερω οτι εκλεισε για δευτερη σαιζον μολις μετα τη προβολη του πρωτου επεισοδιου δηλαδη τον Απριλη.
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X