Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι dvd/ταινία είδατε σήμερα?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Μόλις το είδα κι εγώ.
    Για μένα η σειρά έχει ως εξής πλέον:1>4>2>>>3.
    Ground ποια σκηνή δεν σου άρεσε με τις γοργόνες;Ήταν όλες υπέροχες.
    Carpe diem

    Comment


    • Olh h fash me tis gorgones den mou arese, psiloksenerwth, love story apo to pouthena kai olos o cinemas ekane san kathysterimenos...
      Ase pou mou thymise ton Orlando.
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • Γιατί τέτοια απέχθεια ρε συ για το παλικάρι;
        Πάντως ο ιερέας γαμώ τα παιδιά.
        Carpe diem

        Comment


        • Να πω και γω οτι απ' τη μία το Pirates το γούσταρα που είχε τρομακτικά σκοτεινή ατμόσφαιρα σε μερικά σημεία (πχ συνάντηση Elizabeth με Bootstrap Bill και συνάντηση με τον πατέρα της όταν ήταν νεκρός), αλλά απ' την άλλη μου την έσπαγε που σε άλλα σημεία (ευτυχώς όχι πολλά) είχε κάτι παιδικά, "disney" σκηνικά, όπως εκεί που έλεγαν να παντρευτούν την ώρα που γινόταν πανικός!

          Άρρωστή σκηνή!

          The illusion of free will is an illusion.

          Comment


          • Eida to RED me to Bruce willis, mono ena exw na pw giafth th TAINIARA !!!!!

            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • The illusion of free will is an illusion.

              Comment


              • Ναι ρε Ground!!!! Αυτήν την σκηνή την βάλαμε Repeat 8 φορές και κάθε φορά πέφταμε κάτω!

                Comment


                • Περα κι απο τη σκηνη παντως ηταν μια πολυ ευχαριστη ταινια δρασης, σιγουρα δεν εχασα την ωρα μου και με ευχαριστησε.
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • Είδα το Adjustment Bureau. Πολιτικό θρίλερ με λαβ στόρι περίμενα, εντελώς άλλο πράγμα μου βγήκε. Συμπαθητική ταινιούλα πάντως. Δε με ξετρέλανε αλλά βλεπόταν ευχάριστα.
                    Το τρέηλερ του Τρανσφόρμερς το έχει δει κανείς; Δε σας θυμίζει Mass Effect;
                    Originally posted by Squall Leonhart
                    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                    Originally posted by 丹野
                    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                    Originally posted by Ryu_gr
                    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                    Comment


                    • Emena mou thymizei transformers 2 pantws.
                      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                      Kindred, this blade and I.
                      "

                      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                      Greek Gaming Videos
                      Greek Final Fantasy Forum

                      Comment


                      • Κορυφαίο σκηνικό:

                        Όπως λέει το παραμύθι, ο γιος ψάχνει ένα φρούτο που γιατρεύει όλες τις ασθένειες και το θέλει για τον πατέρα του και για να το πάρει πρέπει να περάσει κάποιες δοκιμασίες.

                        Δείτε από το 8:00 του πρώτου βίντεο και την αρχή του 2ου.

                        Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.


                        Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.
                        The illusion of free will is an illusion.

                        Comment


                        • Apo tis agaphmenes mou mini seires poly respect.
                          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                          Kindred, this blade and I.
                          "

                          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                          Greek Gaming Videos
                          Greek Final Fantasy Forum

                          Comment


                          • Είδα to Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides. Μου άρεσε αρκετά, το απόλαυσα αρκετά, και είναι μάλλον το ανώτερο από όλα. Ποτε δεν ήμουν φίλος της σειράς, όμως πραγματικά αυτή τι φορα το διασκέδασα αρκετά. Ίσος.... Επειδή έλειπε ο Orlando και η παρέα του.

                            Ο Depp σταθερά καλός, η Penelope συμπαθητικιά, τον Blackbeard τον έκαναν αρκετά πετυχημένο, και ο Barbossa... E καλά τι να λέμε τώρα.

                            Η φάση με τις γοργόνες σαν σύνολο δεν με χάλασε ούτε μου άρεσε ιδιαιτερα. Ωραίες κοπελίτσες, κάποιες καλούτσικες φάσεις, κάποιες πολύ μελό, μέτρια πράματα. Είδαμε επιτέλους και την γοργόνα που πληρώνει την Τζούλια Αλεξανδράτου και την παρέα της.

                            Comment


                            • Insidious στο σινεμα.

                              Must-see για τους fans του μεταφυσικου. Saint μη το χασεις. Πιστευω δεν εχω ξανατρομαξει ποτε τοσο σε ταινια τρομου. Βοηθησε πολυ και η μουσικη, υπερβολικα τελεια και οτι επρεπε για να χεστεις πανω σου.

                              Παρτε και μια γευση:
                              EDIT
                              Παρτε url, δεν επιτρεπει embed: http://www.youtube.com/watch?v=f7UUt...eature=related
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • Ειδα και εγω τους πειρατες, σε 3d και μου αρεσε αρκετα. Για εμενα ηταν πιο "δεμενη" ταινια απο το 2 και 3, αλλα αγαπημενη μου παραμενει η πρωτη.

                                Να πω παντως οτι εμενα (αν και δεν το περιμενα) με ξενισε καπως το οτι δεν ειχε Bloom και Keira Ισως να τους ηθελα για να σπανε λιγο την sparrowιλα. Και γενικα μου φανηκε οτι δεν ειχε πολλους χαρακτηρες.

                                Oι Ισπανοι παντως αν και ειχαν ελαχιστο χρονο στην ταινια ηταν Badass. Αντιθετα ο παπας σαν ρολος μου την εσπαγε απιστευτα

                                Comment

                                Working...
                                X