Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι dvd/ταινία είδατε σήμερα?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Κι εγώ το ΡΟΡ είδα χθες.
    Μια χαρά για ένα ψυχαγωγικό δίωρο.
    Η πριγκίπισσα ήταν κουκλάρα.

    Comment


    • Είδα χτες τα Transporter 3 7/10 & Sherlock Holmes 8.5/10.

      To Sherlock Holmes το προτείνω ανεπιφύλακτα.Είναι αρκετά καλό.Έχει αρκετές ομοιότητες με τα βιβλία όμως έχει και διαφορές.Δείτε το αξίζει.
      Το Transporter δείτε το μόνο άμα είστε φαν του είδους δηλαδή άμυαλη ποζεράδικη δράση τίγκα στα κλισέ.
      Carpe diem

      Comment


      • To Holmes egw to dinw kai 9 aneta, kairo eixa na diaskedasw toso me tainie Holmes.
        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
        Kindred, this blade and I.
        "

        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
        Greek Gaming Videos
        Greek Final Fantasy Forum

        Comment


        • Προσπάθησα να είμαι αντικειμενικός.
          Carpe diem

          Comment


          • Originally posted by Altair View Post
            Προσπάθησα να είμαι αντικειμενικός.
            ROFL, καλό!
            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

            Comment


            • Είσαι off topic οπότε προτείνω permanent ban στον εαυτό σου.
              Carpe diem

              Comment


              • Ti antikeimenikos?
                H sou arese, h oxi.
                Egw perasa poly kala vlepontas thn tainia
                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                Kindred, this blade and I.
                "

                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                Greek Gaming Videos
                Greek Final Fantasy Forum

                Comment


                • Εγω αρχισα να τη βλεπω πριν καμια βδομαδα (την ειχε νοικιασει φιλος απο video club) αλλα ημουν πολυ πτωμα και σε μιση ωρα με πηρε ο υπνος. Θα τη κατεβασω να τη δω.
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • Θεωρώ πως για να βαθμολογήσω μια ταινία με 8.5 μάλλον μου άρεσε.
                    Δεν έβαλα 9 για να είμαι και όσο γίνεται αντικειμενικός.Απλό;
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Αυτό που ξεχώρισα στη ταινία ήταν η φωτογραφία, τα κουστούμια, τα σκηνικά και το soundtrack.

                      Comment


                      • Τι να πω παιδιά πραγματικά τα Toy Story είναι αξεπέραστα. Τα 'χουν κάνει έτσι ώστε να απευθύνεται σε όλους. Και χαριτωμένο καρτούν και με βαθύτερα νοήματα, ειδικά στο ΙΙ. Και οι άλλες ταινίες του είδους βέβαια το κάνουν αυτό αλλά το Toy ήταν πρωτοπόρο! Άντε και το 3 προσεχώς, σε 3D εννοείται!

                        Δικό σας αυτό:

                        The illusion of free will is an illusion.

                        Comment


                        • Toy Story στα ελληνικά, με ΟΛΟΚΛΗΡΟ το soundtrack τραγουδισμένο από Πανούση!
                          Επίσης ο Σέρλοκ είναι η πρώτη ταινία που με ξενέρωσε στο τρέιλερ αλλά γούσταρα πολύ στην ίδια την ταινία (το τρέιλερ είναι το μισό ξύλο και μπουνίδι και μου την είχε δώσει σαν παρωδία του ορίτζιναλ κλίματος)
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • Clash of the Titans 5.5/10
                            Eragon 6.5/10
                            Carpe diem

                            Comment


                            • E oxi kai to eragon poio poly apo to clash of the titans.
                              To eragon einai h poio fail fantasy tainia evar.
                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment


                              • LOL το Eragon δεν υπαρχει, τουλαχιστον ειχε καλα εφε και εικονα ή τουλαχιστον αυτο ηταν το θετικο που κρατησα οταν το δα σινεμα. Αλλα πραγματικα δεν υπαρχει, αν μου ζηταγε καποιος να γραψω μια fantasy ιστορια μεσα σε 2 ωρες θα χα σκεφτει πιο ενδιαφερον σεναριο. Ουτε κλισε δε θα το λεγα.
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X